Filter
Studia magisterskie
Litwa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Studia administracyjne w Litwa

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Zaoczne studia magisterskie w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Studia administracyjne w Litwa.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia administracyjne, Litwa

Kazimieras Simonavicius University

Future Foresight i zarządzanie strategiczne jest pierwszy program edukacyjny przyszłych badań na Litwie. Program łączy interdyscyplinarności, komplementarności i integral ... [+]

Future Foresight i zarządzanie strategiczne jest pierwszy program edukacyjny przyszłych badań na Litwie. Program łączy interdyscyplinarności, komplementarności i integralną uniwersalność odpowiednich kompetencji, które stwarzają możliwości dla lepszej integracji w stale zmieniającym się rynku pracy: nauczanych jest metodologia spostrzeżenia, które mogą być stosowane do różnych obszarach i na różnych poziomach, kierując te umiejętności strategiczne modelowanie procesów społecznych, ekonomicznych, politycznych, kulturowych i technologicznych, a także kształtowania przyszłości społeczeństwa opartego na wiedzy.

Celem Future przewidywania i strategicznego programu Governance jest przygotowanie najwyższego poziomu specjalistów administracji publicznej, którzy są w stanie zrozumieć skomplikowane stosunki zarządzania integralnie w wieloetapowych i zmieniających się warunków w skali globalnej. Absolwenci tego programu są w stanie: 1. zastosowanie metodologii prognozowania przyszłych przy formułowaniu polityki administracji publicznej oraz działalności gospodarczej.... [-]

Litwa Vilnius
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku