MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Administracja w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Studia magisterskie Administracja w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Hiszpania.

37 Wyniki z Administracja, Hiszpania Filter

Executive Master in Talent Management and Human Resources

MBA Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy October 2019 Hiszpania Las Palmas de Gran Canaria

Celem tego szkolenia jest przyczynienie się do poprawy umiejętności specjalistów i ich pozycji w obszarze organizacji HR i zasobów ludzkich Wiedza na temat zarządzania ludźmi, a także polityki, które ich dotyczą, jest niezbędna w każdej pozycji i zakresie zarządzania. profesjonalny

Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi

CESMA Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok May 2019 Hiszpania Madrid

Master w zarządzaniu i zarządzaniu zasobami ludzkimi, ma za główny cel szkolenie specjalistów, którzy są w stanie przejąć obowiązki i rozwijać zarządzanie, zarządzanie i techniki w obszarach zasobów ludzkich w organizacjach różnych typów.

Studia magisterskie z zasobów ludzkich

University of Deusto: Deusto Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2019 Hiszpania Bilbao

Master in Human Resources (nauczane w języku hiszpańskim) to właściwy sposób profesjonalny integracji i rozwoju ludzi w ramach projektu biznesowego, który obejmuje, szukając ich zaangażowanie w to, co przyczynia się do zróżnicowania spółki, a tym samym jego trwałości.

Magister zarządzania zasobami ludzkimi

EAE Business School International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy October 2019 Hiszpania Barcelona Madrid + 1 więcej

Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi ma na celu wyposażenie specjalistów HR w odpowiedzi na potrzeby i wyzwania rynku z punktu widzenia zarządzania ludźmi. Profesjonaliści, którzy akceptują zmiany jako najbardziej efektywny sposób generowania przewagi konkurencyjnej, którzy mogą czerpać korzyści z nowych technologii, którzy mają solidne pojęcie o nowych pokoleniach specjalistów wchodzących na rynek pracy, którzy w pełni rozumieją wagę równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i etycznych postępować, a którzy są zaangażowani w rozwijanie, przyciąganie i zatrzymywanie talentów jako najlepszego sposobu zapewnienia sukcesu w nowym ekosystemie biznesowym.

Tytuł magistra w zarządzaniu zasobami ludzkimi

EAE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy October 2019 Hiszpania Barcelona

Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi ma na celu szkolenie specjalistów, którzy wiedzą, jak reagować na potrzeby i wyzwania rynku z punktu widzenia zarządzania ludźmi. Profesjonaliści, którzy stają w obliczu zmian jako najlepszy sposób na generowanie przewag konkurencyjnych, którzy wiedzą, jak współistnieć z nowymi technologiami, którzy rozumieją nowe pokolenia profesjonalistów, którzy wkraczają do świata pracy, którzy są świadomi pogodzenia życia zawodowego i zawodowego. etyczne zachowanie i postawienie na rozwój, rekrutację i utrzymanie talentu jako najlepszego sposobu na odniesienie sukcesu w nowym ekosystemie biznesowym.

Tytuł magistra w zakresie zasobów ludzkich

ICADE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Master's Degree in Human Resources jest organizowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Biznesowych oraz Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych na Universidad Pontificia Comillas (ICADE), poprzez ICADE Business School . Master's Degree odpowiada na rosnące zapotrzebowanie większości organizacji i firm, które uważają swój kapitał ludzki za najcenniejszy i często niezastąpiony element.

Global Executive Master in Operations and Supply Chain Management (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 12 miesięcy October 2019 Włochy Milan Hiszpania Barcelona Chiny Beijing + 4 więcej

Global Executive Master w zakresie zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw (GEMOS) to dwunastomiesięczny program nauczany na kampusie w dwóch europejskich szkołach, MIP Politecnico di Milano w Mediolanie (Włochy) i EADA Business School w Barcelonie (Hiszpania); z jednym specjalnym Międzynarodowym Tygodniem na Uniwersytecie Jiaotong w Pekinie w Chinach.

Magister Operacji i Zarządzania Łańcuchem Dostaw w Madrycie

GBSB Global Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Działania badawcze i zarządzanie łańcuchem dostaw w szkole biznesu, w której kluczem jest "cyfrowy". GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez Microsoft jako lidera edukacji cyfrowej. Zdobądź kwalifikację różnicową dzięki Microsoft Imagine Academy - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokajania potrzeb rynku w zakresie technologii cyfrowych

Magister w zarządzaniu zasobami ludzkimi i rozwoju organizacyjnego

ESIC Business & Marketing School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Hiszpania Madrid Seville Marbella Granada + 3 więcej

Stopień tego pana jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych w szkoleniu ekspertów w programach zasobów ludzkich. Rygorystyczny program z wieloletnim doświadczeniem, który podkreśla ludzi jako strategicznych aktywów gospodarczych i przyszłych menedżerów zasobów ludzkich jak niekwestionowanych liderów tego procesu.

Online Master w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Instituto Europeo de Posgrado - España
Online Zaoczne 1500 godziny Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online

Mistrz ten kwalifikuje studenta jako specjalistę w zakresie działań związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw, w przeciwieństwie do zindywidualizowanej analizy technik ilościowych lub operacyjnych modeli analitycznych różnych elementów składających się na łańcuch dostaw.

Magister w integralnych logistyki: Operacje i zarządzania łańcuchem dostaw

INSA Business, Marketing & Communication School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok February 2020 Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne + 2 więcej

Żyjemy w zglobalizowanym świecie, w którym coraz więcej firm zdecydować się na centralizacji w ich działalności. W tym środowisku, logistyka, operacje, zakupy, zamówienia i dystrybucji swoich produktów lub usług, stają się istotnym filarem różnicowania i obsługi klienta. Ponadto, Barcelona jest skonfigurowany jako jeden z głównych miast logistyki Europie, zarówno jego położenie i udogodnienia oraz operatorzy infrastruktury, a zatem o liczbę przedsiębiorstw w tym sektorze.

Magister inżynierii w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw (ZLOG)

Zaragoza Logistics Center
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy August 2019 Hiszpania Zaragoza

Mistrz inżynierii MIT w Saragossie w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw (ZLOG) oferuje unikalne połączenie światowego poziomu łańcucha dostaw nauczanego w prawdziwie globalnym otoczeniu. Stworzony w 2004 roku we współpracy z wiodącym uniwersytetem w tej dziedzinie, Massachusetts Institute of Technology (MIT), program ten przygotowuje Cię do wywarcia wpływu na wiele różnych branż na całym świecie. W 2016 roku program znalazł się na pierwszym miejscu na świecie w rankingu Eduniversal.

Master online w działach i zarządzaniu łańcuchem dostaw

GBSB Global Business School - Online programs
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 12 miesięcy October 2019 Hiszpania Spain Online Madrid + 2 więcej

Magister online w zakresie zarządzania operacyjnego i zarządzania łańcuchem dostaw ma na celu zapewnienie studentom podstawowego zrozumienia funkcjonowania i funkcji łańcucha dostaw w perspektywie globalnej, koncentrując się na nadrzędnych efektach działania i zarządzaniu łańcuchem dostaw w odniesieniu do organizacji.

Online Master in Operations Management

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Online Master in Operations Management

Magister zarządzania ludźmi i rozwoju organizacyjnego

CMI
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Nasz magister zarządzania ludźmi i rozwoju organizacyjnego, tytuł magistra w różnych formach bezpośrednich i internetowych, rozpocznie się w październiku przyszłego roku akademickiego 2019-2020. Ten program reprezentuje ewolucję zasobów ludzkich i oferuje najnowsze trendy, narzędzia i wiedzę w tej podstawowej dziedzinie dla rozwoju biznesu.