MASTERSTUDIES.PL

Magister Administracja w Hiszpania - Studia magisterskie

Studia magisterskie Administracja w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Studia magisterskie Administracja w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Hiszpania.

32 Results in Administracja, Hiszpania

Studia magisterskie z zasobów ludzkich

University of Deusto: Deusto Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2019 Hiszpania Bilbao

Master in Human Resources (nauczane w języku hiszpańskim) to właściwy sposób profesjonalny integracji i rozwoju ludzi w ramach projektu biznesowego, który obejmuje, szukając ich zaangażowanie w to, co przyczynia się do zróżnicowania spółki, a tym samym jego trwałości.


Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi

CESMA Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok May 2019 Hiszpania Madrid

Master w zarządzaniu i zarządzaniu zasobami ludzkimi, ma za główny cel szkolenie specjalistów, którzy są w stanie przejąć obowiązki i rozwijać zarządzanie, zarządzanie i techniki w obszarach zasobów ludzkich w organizacjach różnych typów.


Magister zarządzania zasobami ludzkimi

EAE Business School International
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy April 2019 Hiszpania Barcelona Madrid + 1 więcej

Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi ma na celu wyposażenie specjalistów HR w odpowiedzi na potrzeby i wyzwania rynku z punktu widzenia zarządzania ludźmi. Profesjonaliści, którzy akceptują zmiany jako najbardziej efektywny sposób generowania przewagi konkurencyjnej, którzy mogą czerpać korzyści z nowych technologii, którzy mają solidne pojęcie o nowych pokoleniach specjalistów wchodzących na rynek pracy, którzy w pełni rozumieją wagę równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i etycznych postępować, a którzy są zaangażowani w rozwijanie, przyciąganie i zatrzymywanie talentów jako najlepszego sposobu zapewnienia sukcesu w nowym ekosystemie biznesowym.


Global Executive Master in Operations and Supply Chain Management (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Stacjonarne Zaoczne 12 miesięcy October 2019 Włochy Milan Hiszpania Barcelona Chiny Beijing + 4 więcej

Global Executive Master w zakresie zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw (GEMOS) to dwunastomiesięczny program nauczany na kampusie w dwóch europejskich szkołach, MIP Politecnico di Milano w Mediolanie (Włochy) i EADA Business School w Barcelonie (Hiszpania); z jednym specjalnym Międzynarodowym Tygodniem na Uniwersytecie Jiaotong w Pekinie w Chinach.


Magister w zarządzaniu łańcuchem dostaw

EAE Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy April 2019 Hiszpania Barcelona Madrid + 1 więcej

Mistrz w zarządzaniu łańcuchem dostaw


Masters in Management Kadr i Rozwoju Organizacyjnego

ESIC Business & Marketing School
Stacjonarne Zaoczne 9 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid Seville Marbella Granada + 3 więcej

DRHO jest jednym z najbardziej kompletnych programów można obecnie znaleźć na rynku w szkoleniu ekspertów w dziedzinie Human Resources.


Masters in Management Leadership and Human Resource

Universidad Nebrija
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok February 2020 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Magistra w przywództwie i zasobów ludzkich to innowacyjny program, który uzupełnia klasyczne zespoły prowadzenie ludzi, z obecnym i niezbędnym składnikiem koncepcji przywództwa. Jest to wyjątkowa propozycja, która intensyfikuje szkolenia przywództwa i zarządzania talentami.


Tytuł magistra w zakresie zasobów ludzkich

ICADE Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Master&#39;s Degree in Human Resources jest organizowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Biznesowych oraz Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych na Universidad Pontificia Comillas (ICADE), poprzez <span translate="no">ICADE Business School</span> . Master&#39;s Degree odpowiada na rosnące zapotrzebowanie większości organizacji i firm, które uważają swój kapitał ludzki za najcenniejszy i często niezastąpiony element.


Magister zarządzania ludźmi w organizacjach

University of Navarra
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy October 2019 Hiszpania Pamplona

Master in People Management w organizacjach ma na celu wyszkolenie profesjonalistów, aby umieścić ludzi w centrum organizacji. Wykonywanie przywództwa oznacza posiadanie wiedzy na temat konkretnych obszarów: strategii, finansów, zarządzania przedsiębiorstwem i analizy sytuacji biznesowych. W trakcie tego programu student rozwija globalną perspektywę firmy, niezbędną dla obszaru zarządzania ludźmi, aby skutecznie przyczyniał się do wzmocnienia celów korporacyjnych.


Magister zarządzania i zarządzania łańcuchem dostaw w Barcelonie

GBSB Global Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Działania badawcze i zarządzanie łańcuchem dostaw w szkole biznesu, w której kluczem jest "cyfrowy". GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez Microsoft jako lidera edukacji cyfrowej. Zdobądź kwalifikację różnicową dzięki Microsoft Imagine Academy - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokajania potrzeb rynku w zakresie technologii cyfrowych


Master in Integral Logistic (Sempresential

Masters College Barcelona
Stacjonarne Online Zaoczne 9 - 9 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Zdobędziesz integralną wizję logistyki jako dynamicznej i niejednorodnej sfery biznesu ze wspaniałą przyszłością. Rozumiecie proces ewolucji rynku, na którym w wielu obszarach logistyka zajmuje jeszcze ważniejszą pozycję niż produkcja.


Magister w integralnych logistyki: Operacje i zarządzania łańcuchem dostaw

INSA Business, Marketing & Communication School
Stacjonarne Zaoczne 1 rok February 2020 Hiszpania Barcelona

Żyjemy w zglobalizowanym świecie, w którym coraz więcej firm zdecydować się na centralizacji w ich działalności. W tym środowisku, logistyka, operacje, zakupy, zamówienia i dystrybucji swoich produktów lub usług, stają się istotnym filarem różnicowania i obsługi klienta. Ponadto, Barcelona jest skonfigurowany jako jeden z głównych miast logistyki Europie, zarówno jego położenie i udogodnienia oraz operatorzy infrastruktury, a zatem o liczbę przedsiębiorstw w tym sektorze.


Magister inżynierii w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw (ZLOG)

Zaragoza Logistics Center
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy August 2019 Hiszpania Zaragoza

Mistrz inżynierii MIT w Saragossie w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw (ZLOG) oferuje unikalne połączenie światowego poziomu łańcucha dostaw nauczanego w prawdziwie globalnym otoczeniu. Stworzony w 2004 roku we współpracy z wiodącym uniwersytetem w tej dziedzinie, Massachusetts Institute of Technology (MIT), program ten przygotowuje Cię do wywarcia wpływu na wiele różnych branż na całym świecie. W 2016 roku program znalazł się na pierwszym miejscu na świecie w rankingu Eduniversal.


Master online w działach i zarządzaniu łańcuchem dostaw

GBSB Global Business School - Online programs
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 12 miesięcy October 2019 Hiszpania Spain Online Madrid + 2 więcej

Magister online w zakresie zarządzania operacyjnego i zarządzania łańcuchem dostaw ma na celu zapewnienie studentom podstawowego zrozumienia funkcjonowania i funkcji łańcucha dostaw w perspektywie globalnej, koncentrując się na nadrzędnych efektach działania i zarządzaniu łańcuchem dostaw w odniesieniu do organizacji.


Online Master in Operations Management

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Online Master in Operations Management