Filter
Studia magisterskie
Hiszpania Zaragoza Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Studia administracyjne w Zaragoza 2019

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Zaragoza Miasto znajduje się w samym brzegiem rzeki Ebro w Saragossie prowincji, w Hiszpanii. Jest domem jednego z najstarszych miast w Hiszpanii, Uniwersytet w Saragossie.

Studia magisterskie Studia administracyjne w Zaragoza. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia administracyjne w Zaragoza.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia administracyjne, Zaragoza

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Zaragoza Logistics Center

MIT Zaragoza Master of Engineering in Logistics and Supply Chain Management (ZLOG) oferuje unikalne połączenie stopnia światowej klasy łańcucha dostaw nauczanego w prawdz ... [+]

MIT Zaragoza Magister inżynierii w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

MIT # 1 w rankingu Międzynarodowych Mistrzów w logistyce i łańcuchu dostaw są oferowane w centrach na całym świecie, zapewniając wyjątkowe doświadczenia kulturalne i zawodowe. W Europie te międzynarodowe programy są prowadzone przez Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) w Hiszpanii i obejmują:

MIT Zaragoza MEng w zarządzaniu łańcuchem dostaw w pełnym wymiarze czasu (ZLOG). Hiszpania (9 miesięcy) USA (3 tygodnie). Czesne i opłaty: 24 300 EURMIT Zaragoza MEng w Programie Blended Program Zarządzania Łańcuchem Dostaw (ZLOG-B). Online (5 kursów) USA (3 tygodnie) Hiszpania (4 miesiące). Czesne i opłaty: 17 700 EURDLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W PROGRAMIE?Miejsce jak nie. 1 Program Master w logistyce na świecie przez EduniversalSpełnia wysokie zapotrzebowanie na nowy typ lidera łańcucha dostawProwadzi do doskonałych ofert pracy w najlepszych firmach - 95% stawki za miejsce doceloweTworzy wysoce selektywne i różnorodne środowisko klasoweZapewnia najwyższej jakości uznaną edukacjęZapewnia dostęp do ekskluzywnej sieci MIT GlobalZapewnia wysoki zwrot z inwestycjiMiejsce jak nie. 1 Program Master w logistyce w Hiszpanii przez El Mundo... [-]
Hiszpania Zaragoza
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku