Filter
Studia magisterskie
Hiszpania Ferrol Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Studia administracyjne w Ferrol 2019

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia magisterskie Studia administracyjne w Ferrol. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia administracyjne w Ferrol.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia administracyjne, Ferrol

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Universidade da Coruña

Zarządzanie i Workforce Management, mogą być analizowane z różnych perspektyw: prawnych, technicznych, psychologicznych, socjologicznych i ekonomicznych, między innymi. W ... [+]

Wprowadzenie

Zarządzanie i Workforce Management, mogą być analizowane z różnych perspektyw: prawnych, technicznych, psychologicznych, socjologicznych i ekonomicznych, między innymi. Wyraźnie wielodyscyplinarny charakter tej formacji polega na wspólnych badań proponowanych master, z szeroką gamą stopni dostępu (stopnie, stopnie, dyplomy i technicznych) w obszarach głównie z gałęzi nauk społecznych i prawa.

Ma ona na celu zapewnienie kompleksowego szkolenia dla studentów, rozwijając stopniowo wymagane umiejętności i dostarczenie zestawu zachowań, uprawnienia analizy, podejmowania decyzji i przekazywania informacji uznanych za niezbędne dla efektywnego wykonywania zawodu.... [-]

Hiszpania Ferrol
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku