Filter
Studia magisterskie
Hiszpania Alcobendas Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Studia administracyjne w Alcobendas 2019

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Alcobendas Miasto położone jest na terenie Wspólnoty Madrytu. Ma ogromny business park i to było raz boom central biznesu. Ma ponad 100.000 mieszkańców.

Studia magisterskie Studia administracyjne w Alcobendas. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia administracyjne w Alcobendas.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia administracyjne, Alcobendas

Universidad Europea

Lubisz poradzić sobie z innymi i zmotywować ich do pełnego wykorzystania wszystkich swoich zalet. Również w środowisku firmy. Zmień to w swoją przyszłość dzięki tytułowi ... [+]

Lubisz poradzić sobie z innymi i zmotywować ich do pełnego wykorzystania wszystkich swoich zalet. Również w środowisku firmy. Zmień to w swoją przyszłość dzięki tytułowi magistra w zarządzaniu zasobami ludzkimi i zarządzaniu z Universidad Europea .

Obecne otoczenie gospodarcze i biznesowe charakteryzuje się wysoką konkurencją i konieczne jest przyczynienie się do rozwoju organizacji, która osiąga równowagę między osiągnięciem celów a sukcesami zawodowymi każdego pracownika. I wymaga wysoko wykwalifikowanych profili w funkcjach związanych z projektowaniem, opracowywaniem i wdrażaniem innowacyjnych polityk HR. Dzięki temu Mistrzowi będzie to Ty.

... [-]
Hiszpania Alcobendas
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku