MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Administracja w Europie. Szukaj studiów magisterskich w Europie tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Studia magisterskie Administracja w Europie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Europie.

105 Wyniki z Administracja, Europie Filter

Master of Administration w organizacjach międzynarodowych

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Październik 2019 Polska Wrocław

Program Master of Administration w organizacjach międzynarodowych trwa 2 lata (4 semestry). Aby uzyskać tytuł magistra, studenci muszą napisać i obronić pracę magisterską.

Magister administracji publicznej

Manchester Metropolitan University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat Wrzesień 2019 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Administracja publiczna jest sercem naszych systemów politycznych, a wyniki polityki są kluczowym sposobem, w jaki angażujemy się w otoczenie społeczne i polityczne. Coraz częściej charakteryzuje się otwartymi sieciami, decentralizacją decyzyjną oraz siecią interesariuszy publicznych, prywatnych i społeczeństwa obywatelskiego, którzy starają się wpływać na kierunek polityki publicznej.

Online Masters of Public Administration

University of Birmingham Online
Online Zaoczne 30 miesięcy Lipiec 2019 Wielka Brytania UK Online

Nasz 100% Online Masters of Public Administration pomoże Ci poszerzyć doświadczenie, rozwinąć umiejętności i stać się liderem i pionierem usług publicznych w kraju i za granicą.

Executive Master in Talent Management and Human Resources

MBA Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy Październik 2019 Hiszpania Las Palmas de Gran Canaria

Celem tego szkolenia jest przyczynienie się do poprawy umiejętności specjalistów i ich pozycji w obszarze organizacji HR i zasobów ludzkich Wiedza na temat zarządzania ludźmi, a także polityki, które ich dotyczą, jest niezbędna w każdej pozycji i zakresie zarządzania. profesjonalny

Studia magisterskie z zasobów ludzkich

University of Deusto: Deusto Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Wrzesień 2019 Hiszpania Bilbao

Master in Human Resources (nauczane w języku hiszpańskim) to właściwy sposób profesjonalny integracji i rozwoju ludzi w ramach projektu biznesowego, który obejmuje, szukając ich zaangażowanie w to, co przyczynia się do zróżnicowania spółki, a tym samym jego trwałości.

Magister zarządzania zasobami ludzkimi

EAE Business School International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Październik 2019 Hiszpania Barcelona Madrid + 1 więcej

Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi ma na celu wyposażenie specjalistów HR w odpowiedzi na potrzeby i wyzwania rynku z punktu widzenia zarządzania ludźmi. Profesjonaliści, którzy akceptują zmiany jako najbardziej efektywny sposób generowania przewagi konkurencyjnej, którzy mogą czerpać korzyści z nowych technologii, którzy mają solidne pojęcie o nowych pokoleniach specjalistów wchodzących na rynek pracy, którzy w pełni rozumieją wagę równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i etycznych postępować, a którzy są zaangażowani w rozwijanie, przyciąganie i zatrzymywanie talentów jako najlepszego sposobu zapewnienia sukcesu w nowym ekosystemie biznesowym.

Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi

CESMA Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Maj 2019 Hiszpania Madrid

Master w zarządzaniu i zarządzaniu zasobami ludzkimi, ma za główny cel szkolenie specjalistów, którzy są w stanie przejąć obowiązki i rozwijać zarządzanie, zarządzanie i techniki w obszarach zasobów ludzkich w organizacjach różnych typów.

Magister logistyki w transporcie

University of Information Technology and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Luty 2020 Polska Rzeszow

Logistyka transportowa jest rozwijającym się sektorem i odgrywa ważną rolę w globalnej gospodarce. W ostatnim czasie nastąpił wzrost sektora, a zapotrzebowanie na bardziej wykwalifikowanych pracowników wzrosło.

Magister zarządzania zasobami ludzkimi (18 miesięcy)

London School Of International Business - LSIB
Online W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London UK Online + 1 więcej

Nasz program zarządzania zasobami ludzkimi MA jest wysoko ceniony i ma międzynarodową reputację w zakresie jakości. Program przeznaczony jest dla tych, którzy chcą kontynuować karierę szczebla w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (ZZL) i obejmuje podstawowe umiejętności dla rozwoju zawodowego i przyszłej kariery.

MPA - Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 28 więcej

MPA został zaprojektowany w celu rozwijania profesjonalistów w sektorze publicznym, którzy rozumieją coraz bardziej złożone kwestie kształtujące polityki i projekty na poziomie lokalnym i krajowym, i którzy posiadają niezbędne umiejętności analityczne i menedżerskie, aby zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych sytuacjach.

Magister Socjologii Organizacji i Administracji

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Łotwa Jelgava

Obecne tendencje gospodarcze na Łotwie iw Europie podkreślają konieczność wysoko wykwalifikowanych specjalistów i naukowców w dziedzinie ekonomii, zarządzania i badań socjologicznych.

Programy magisterskie w zakresie CSR i przywództwa, zrównoważonego rozwoju w Niemczech pełnego czasu i odległości

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 15 miesięcy Październik 2019 Niemcy Berlin

Studenci uzyskać dostęp do interdyscyplinarnych zajęciach szkoleniowych, zarówno online i offline. Uczniowie przechodzą różne seminaria. Stosujemy studia on-line za pośrednictwem e-learning, seminaria i MOOCs. Celem jest dla studentów, aby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, Etyka biznesu, Zrównoważony rozwój, przedsiębiorczość społeczną i innowacje społeczne. Badania w powyższych obszarach pozwoli studentom bredar swoją wiedzę w różnych dziedzinach naukowych, gdzie mogą wyodrębnić koncepcji i narzędzi do praktycznego stosowania projektów zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Ponadto, studenci międzynarodowe doświadczenie i lepsze możliwości rozwoju zawodowego w całej Europie.

Magister finansów publicznych i ekonomii

Masaryk University Faculty of Economics and Administration
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Czechy Brno

Program finansów publicznych i ekonomii jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć relacje między sektorem prywatnym i publicznym. Program zachęca do krytycznego myślenia; uczniowie analizują problemy, szukają potencjalnych rozwiązań i omawiają wpływ tych rozwiązań.

Magister administracji publicznej

Central European University, School of Public Policy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Wrzesień 2019 Węgry Budapest

School of Public Policy (SPP) w Central European University (CEU) oferuje dwuletnią Master of Public Administration (MPA) studiów, która rozwija absolwentów z bazy wiedzy i stosowane umiejętności krytycznego zaangażowania w procesach politycznych i debat, metod i szkolenia w celu promowania i rzecznikiem polityki opartej na faktach, a perspektywa praktykującego, który pozwala im na przejście od "kontemplacji do aplikacji."

MBA w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Zagreb School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Chorwacja Zagreb

MBA w zarządzaniu zasobami ludzkimi w Zagreb School of Economics and Management stanowi najlepszy krok, jaki menedżerowie HRM mogą osiągnąć w rozwijaniu najsilniejszej przewagi konkurencyjnej swojej organizacji; ich ludzie. Nasz HRM MBA został niedawno umieszczony na szczycie listy najlepszych HRM MBA w Europie Wschodniej.