MASTERSTUDIES.PL

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Studia administracyjne w Europie

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Zaoczne studia magisterskie kierunek Studia administracyjne. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Studia administracyjne w Europie.

28 Wyniki z Studia administracyjne, Europie Filter

Online Masters of Public Administration

University of Birmingham Online
Online Zaoczne 30 miesiące Marzec 2020 Wielka Brytania UK Online

Poprowadź pozytywną zmianę, przestudiuj najnowsze międzynarodowe myślenie i opanuj unikalną strategię sektora publicznego dzięki 100% Online Masters of Public Administration Uniwersytetu w Birmingham.

Magister administracji publicznej

Manchester Metropolitan University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Administracja publiczna jest sercem naszych systemów politycznych, a wyniki polityki są kluczowym sposobem, w jaki angażujemy się w otoczenie społeczne i polityczne. Coraz częściej charakteryzuje się otwartymi sieciami, decentralizacją decyzyjną oraz siecią interesariuszy publicznych, prywatnych i społeczeństwa obywatelskiego, którzy starają się wpływać na kierunek polityki publicznej.

MPA - Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 28 więcej

MPA został zaprojektowany w celu rozwijania profesjonalistów w sektorze publicznym, którzy rozumieją coraz bardziej złożone kwestie kształtujące polityki i projekty na poziomie lokalnym i krajowym, i którzy posiadają niezbędne umiejętności analityczne i menedżerskie, aby zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych sytuacjach.

Tytuł magistra w zarządzaniu zasobami ludzkimi

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Master in Human Resources Management, oprócz przygotowania Cię do roli lidera i specjalisty w zarządzaniu kapitałem ludzkim i przeszkoleniu Cię w zakresie globalnych rozwiązań dla potrzeb rekrutacji i utrzymania personelu, potencjalizuje twój życiorys i wykładniczo zwiększa szanse na wprowadzenie i ulepszenie praca

Programy magisterskie w zakresie CSR i przywództwa, zrównoważonego rozwoju w Niemczech pełnego czasu i odległości

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 15 miesiące Październik 2019 Niemcy Berlin

Studenci uzyskać dostęp do interdyscyplinarnych zajęciach szkoleniowych, zarówno online i offline. Uczniowie przechodzą różne seminaria. Stosujemy studia on-line za pośrednictwem e-learning, seminaria i MOOCs. Celem jest dla studentów, aby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, Etyka biznesu, Zrównoważony rozwój, przedsiębiorczość społeczną i innowacje społeczne. Badania w powyższych obszarach pozwoli studentom bredar swoją wiedzę w różnych dziedzinach naukowych, gdzie mogą wyodrębnić koncepcji i narzędzi do praktycznego stosowania projektów zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Ponadto, studenci międzynarodowe doświadczenie i lepsze możliwości rozwoju zawodowego w całej Europie.

SAP Master S / 4HANA Sourcing i zaopatrzenie

UADIN Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Spain Online

Uznany na całym świecie certyfikat SAP weryfikuje umiejętności i wiedzę. Obecnie profile certyfikowane w SAP są najbardziej poszukiwane i najlepiej opłacane na rynku. Trzecie miejsce w rankingu pozycji najbardziej poszukiwanych przez firmy zajmuje profil specjalisty SAP. Transport i logistyka są dziś obecne w każdym sektorze ze względu na postęp globalizacji. Firmy konkurują, bardziej niż kiedykolwiek, w globalnym środowisku, w którym jednostki produkcyjne są zlokalizowane tam, gdzie panują lepsze warunki ekonomiczne. Jednocześnie klienci mają większy dostęp do informacji i wymagają najlepszej usługi po najlepszej cenie, więc funkcja logistyczna staje się kluczowym elementem konkurencyjności przedsiębiorstw.

Global Executive Master in Operations and Supply Chain Management (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 12 miesiące Październik 2019 Włochy Milan Hiszpania Barcelona Chiny Beijing + 4 więcej

Global Executive Master w zakresie zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw (GEMOS) to dwunastomiesięczny program nauczany na kampusie w dwóch europejskich szkołach, MIP Politecnico di Milano w Mediolanie (Włochy) i EADA Business School w Barcelonie (Hiszpania); z jednym specjalnym Międzynarodowym Tygodniem na Uniwersytecie Jiaotong w Pekinie w Chinach.

Program magisterski z psychologii biznesu i zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorczości

Turiba University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Łotwa Riga + 1 więcej

Celem programu studiów jest umożliwienie studentom zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu psychologii zarządzania niezbędnej do zarządzania zasobami ludzkimi oraz przygotowanie międzynarodowych specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i menedżerów, którzy spełniają wymagania rynku pracy.

Executive Master in Personnel Management

MELIUSform Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 7 miesiące Październik 2019 Włochy Rome Milan Padua + 2 więcej

MELIUSform Executive Master w Dziale Personalnym, obecnie w jego 30. edycji, został stworzony w celu utworzenia Specjalistów HR zdolnych do skutecznego działania w różnych obszarach funkcji Human Resources, zarówno w firmie, jak i podczas wykonywania działań poradnictwo.

Magister logistyki międzynarodowej

Wroclaw University of Economics
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 semestry Październik 2019 Polska Wrocław

Master Studies in International Logistics to cztero-semestralne studia, przeznaczone dla studentów - przyszłych menedżerów i właścicieli firm, którzy będą działać w międzynarodowym i globalnym środowisku.

MPA / PGDip Master of Public Administration

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Kurs koncentruje się na krytycznych kwestiach i kluczowych wydarzeniach związanych z zarządzaniem publicznym, takich jak przywództwo, strategia i wydajność oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Magister administracji rządowej i publicznej

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 miesiące Październik 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Skierowany do absolwentów uniwersytetów, którzy pracują lub chcą rozpocząć karierę zawodową w takich dziedzinach, jak sektor publiczny, organizacje trzeciego sektora, agencje doradztwa i pomocy technicznej, sektor prywatny, uniwersytety i organizacje międzynarodowe.

Masters in Management Kadr i Rozwoju Organizacyjnego

ESIC Business & Marketing School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Seville Marbella Granada + 3 więcej

DRHO jest jednym z najbardziej kompletnych programów można obecnie znaleźć na rynku w szkoleniu ekspertów w dziedzinie Human Resources.

Magister w integralnych logistyki: Operacje i zarządzania łańcuchem dostaw

INSA Business, Marketing & Communication School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne + 2 więcej

Żyjemy w zglobalizowanym świecie, w którym coraz więcej firm zdecydować się na centralizacji w ich działalności. W tym środowisku, logistyka, operacje, zakupy, zamówienia i dystrybucji swoich produktów lub usług, stają się istotnym filarem różnicowania i obsługi klienta. Ponadto, Barcelona jest skonfigurowany jako jeden z głównych miast logistyki Europie, zarówno jego położenie i udogodnienia oraz operatorzy infrastruktury, a zatem o liczbę przedsiębiorstw w tym sektorze.

Master of Evaluation

University of Kaiserslautern
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Niemcy Kaiserslautern