MASTERSTUDIES.PL

Magister Administracja w Chiny - Studia magisterskie

Studia magisterskie Administracja w Chiny. Szukaj studiów magisterskich w Chiny tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Chiny oficjalnie Lud 's Republic of China, ma suwerenne państwo znajduje się w Azji Wschodniej. To jest świat 's najbardziej zaludnionego kraju, z liczbą ludności ponad 1350000000.

Studia magisterskie Administracja w Chiny. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Chiny.

4 Wyniki z Administracja, Chiny

Magister inżynieria logistyka i zarządzanie

Dalian Maritime University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 30 - 60 miesięcy September 2019 Chiny Dalian

Pielęgnuj studenci być dostosowane do potrzeb rozwoju nauki oraz rozwoju społecznego, aby opanować solidne podstawy wiedzy teoretycznej i systematyczne specjalistyczne, poznać poziom badań i kierunek rozwoju inżynierii i zarządzania logistycznego i granice tej dziedzinie w kraju i za granicą, w celu być zdolny do podjęcia badań naukowych i specjalistycznych prac technicznych, niezależnie, używać języka chińskiego umiejętnie, być fizycznie i psychicznie zdrowy.


Master of Public Administration w rozwoju międzynarodowego (mid)

School of Public Policy and Management,Tsinghua University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Chiny Beijing

Master of Public Administration w Rozwoju Międzynarodowego (MID) studiów jest przygotowanie studentów do aktywnego obywatelami świata i zwiększenia ich zrozumieć doświadczenie rozwoju Chin.


Global Executive Master in Operations and Supply Chain Management (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Stacjonarne Zaoczne 12 miesięcy October 2019 Włochy Milan Hiszpania Barcelona Chiny Beijing + 4 więcej

Global Executive Master w zakresie zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw (GEMOS) to dwunastomiesięczny program nauczany na kampusie w dwóch europejskich szkołach, MIP Politecnico di Milano w Mediolanie (Włochy) i EADA Business School w Barcelonie (Hiszpania); z jednym specjalnym Międzynarodowym Tygodniem na Uniwersytecie Jiaotong w Pekinie w Chinach.


Międzynarodowego mistrza administracji publicznej i polityki

Renmin University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 lat September 2019 Chiny Beijing

Szkoła Administracji Publicznej i Polityki (SPAP) na Renmin University of China (RUC) jest wiodącą instytucją administracji publicznej i edukacji politycznej w Chińskiej Republice Ludowej.