MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Administracja w Brazylia. Szukaj studiów magisterskich w Brazylia tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Niektóre z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej z siedzibą w Brazylii, kraju, który ma ponad 2000 instytucji szkolnictwa wyższego. Uniwersytety w Brazylii może być podzielona na następujące klasyfikacje: rząd federalny zarządzanych uczelni, stan rządowych uczelni kontrolowane; Samorząd zarządzane uniwersytety i prywatne szkoły wyższe.

Studia magisterskie Administracja w Brazylia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Brazylia.

3 Wyniki z Administracja, Brazylia Filter

Mestrado profissional em administração

Centro Universitário UNA
Ośrodek kształcenia 24 miesięcy March 2020 Brazylia Belo Horizonte

Os quase 50 anos de tradição e excelência da Una no ensino e na pesquisa da Administracje i zadania związane z formami de sucesso agora chancelam o novo Mestrado Profissional em Administração.

Mestrado profissional em administração – gestão, internacionalização e logística

Universidade Do Vale Do Itajaí
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat March 2020 Brazylia Itajaí Balneário Camboriú + 2 więcej

A Universidade do Vale do Itajaí - Univali desempenha um significativo papel no desenvolvimento acadêmico catarinense e nacional por meio de seus cursos de graduação e pós-graduação, fato que a coloca entre as principais universidades do Estado de Santa Catarina. Este papel de destaque, no entanto, exige da universidade um comprometimento com a melhoria da qualificação dos atuais e futuros profissionais...

mistrz w administracji

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesięcy March 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Mistrz w administracji jest odpowiedzią EBAPE do bieżącego zapotrzebowania na Absolwent Kursy w administracji, zgodnie z wytycznymi CAPES / Ministerstwo Edukacji, które ...