MASTERSTUDIES.PL

Magister Administracja w Azji - Studia magisterskie

Studia magisterskie Administracja w Azji. Szukaj studiów magisterskich w Azji tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Studia magisterskie Administracja w Azji. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja w Azji.

35 Results in Administracja, Azji

Master of Human Resources Management (MHRM)

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat September 2019 Hongkong Kowloon Tong + 1 więcej

Program Master of HRM zapewnia absolwentom niezbędną wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie zasobów ludzkich w celu ułatwienia zarządzania talentami i ich rozwijania. Z podwójnym naciskiem na teorię i praktykę program ten jest przeznaczony dla początkujących młodych absolwentów, praktykujących specjalistów HR oraz menedżerów liniowych, którzy poszukują zaawansowanej edukacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.


Magister Transportu i Logistyki

Malaysia University of Science and Technology
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy January 2020 Malezja Petaling Jaya

Magister transportu


MPA - Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 28 więcej

MPA został zaprojektowany w celu rozwijania profesjonalistów w sektorze publicznym, którzy rozumieją coraz bardziej złożone kwestie kształtujące polityki i projekty na poziomie lokalnym i krajowym, i którzy posiadają niezbędne umiejętności analityczne i menedżerskie, aby zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych sytuacjach.


Międzynarodowego mistrza administracji publicznej i polityki

Renmin University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 lat September 2019 Chiny Beijing

Szkoła Administracji Publicznej i Polityki (SPAP) na Renmin University of China (RUC) jest wiodącą instytucją administracji publicznej i edukacji politycznej w Chińskiej Republice Ludowej.


Mistrzem w zarządzaniu nauki, technologii i innowacji (STI)

Higher School of Economics
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Rosja Moscow

Program przygotowuje studentów do kariery w dziedzinie zarządzania i polityki dla nauki, technologii i innowacji, obejmujące pełne spektrum od generowania wiedzy do stosowania i używania go do technologii i innowacji. Wśród tematów poruszanych są praktyczne i Zarządzania innowacji (w tym tworzenia i wdrażania strategii), generowania pomysłów, finansów i innowacji marketingowych.


Opanuj Rządowego Programu Zarządzania

Al-Ahliyya Amman University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Jordania Amman

Opanuj Rządowego Programu Zarządzania


Global Executive Master in Operations and Supply Chain Management (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Stacjonarne Zaoczne 12 miesięcy October 2019 Włochy Milan Hiszpania Barcelona Chiny Beijing + 4 więcej

Global Executive Master w zakresie zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw (GEMOS) to dwunastomiesięczny program nauczany na kampusie w dwóch europejskich szkołach, MIP Politecnico di Milano w Mediolanie (Włochy) i EADA Business School w Barcelonie (Hiszpania); z jednym specjalnym Międzynarodowym Tygodniem na Uniwersytecie Jiaotong w Pekinie w Chinach.


Magister w administracji publicznej

Brawijaya University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne July 2019 Indonezja Malang

Wizją Wydziału Administracji ma stać się instytucją nauk administracyjnych wykwalifikowanych i uznanych przez społeczeństwo, w kraju i za granicą.


Badania organizacji pozarządowych

Ajou University - Graduate School of International Studies
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat March 2019 Korea Południowa Suwon-si

Dramatyczne i rosnące znaczenie globalnego społeczeństwa obywatelskiego jest niewątpliwie trwają na całym świecie. Pozarządowych Organizaitons (NGO) w sektorze non-profit jako część tej ekscytującej nowej pracy z rozwoju, współpraca z i / lub konkurować z rządami


MPhil w dziedzinie inżynierii przemysłowej i analizy decyzji

The Hong Kong University of Science and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat September 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

MPhil koncentruje się na wzmacnianiu wiedzy uczniów w wybranym przez nich obszarze koncentracji oraz szkoleniach w zakresie badań i rozwoju inżynierii. Program jest bardzo odpowiedni dla osób, które aspirują do odgrywania wiodącej roli technicznej w organizacjach biznesowych o wysokiej wartości dodanej.


Master of Business: zarządzanie zasobami ludzkimi

The University of Wollongong in Dubai
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 - 24 miesięcy June 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Ta specjalizacja jest skierowana do aspirujących liderów w dziedzinie zasobów ludzkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat kluczowych koncepcji związanych ze strategicznym zarządzaniem zasobami ludzkimi, takich jak twórcza analiza i rozwiązywanie problemów organizacyjnych oraz tworzenie strategicznego dopasowania między kapitałem ludzkim a celami organizacyjnymi. Program nauczy Cię, jak badać struktury, systemy, kulturę i przywództwo, w tym jak wdrażać zmiany organizacyjne i jak wykorzystać przewagę konkurencyjną na globalnym rynku.


Magister w zakresie przywództwa i zarządzania zasobami ludzkimi

Saint Joseph University of Beirut
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Liban Beirut

Kursy magisterskie w zakresie przywództwa i zarządzania zasobami ludzkimi są dostępne na Wydziale Humanistycznym (FLSH) Uniwersytetu Saint-Joseph (USJ), Human Science Campus, położonym przy Drodze Damaskiej, w sercu Bejrutu.


Executive MS - Master of Science in Human Resource Management

United International Business Schools
Stacjonarne Online Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat September 2019 Belgia Antwerp Hiszpania Barcelona Brussels Madrid Japonia Tokyo Szwajcaria Zürich Lausanne Niderlandy Amsterdam Włochy Milan Geneva + 17 więcej

Nasz kalendarz akademicki oparty jest na systemie kwartalnym (1 kwartał = 10 tygodni). Ze względu na elastyczną strukturę programu i jego modułową budowę, wiele dat rozpoczęcia jest dostępnych na początku każdego kwartału i każdego semestru, w październiku, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu, maju, lipcu i sierpniu.


Masters w Administracji Publicznej (MPa)

University of Nicosia
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 semestry September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Program pozwala na specjalizację w dyscyplinie administracji publicznej w teorii i praktyce. W szczególności, szkolenia podyplomowe jest do funkcjonariuszy sektora publicznego i osób prywatnych, którzy zamierzają pracować w tym sektorze (użyteczności publicznej, Naczepy rządowe Organizacje, władze lokalne (gmin i miast), organizacji publicznych i agencji).


Master w zarządzaniu logistyką

Takming University Of Science And Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Tajwan Taipei

Nasz instytut absolwentów powstał w 2008 roku. Naszym głównym celem jest kultywowanie talentów i wyposażenie ich w globalne możliwości handlowe i logistyczne. Nasze obszary badawcze obejmują łańcuchy i zarządzanie franczyzami, zarządzanie logistyką, międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem itd.