MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Administracja zdrowia Kanada tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Master of Health Administration (HAM) stopień zapewnia studentom stać się liderami w umiejętności skutecznego dostosowania i reagować w szybko zmieniającym się sektorze opieki zdrowotnej. Absolwenci mogą krytycznie oceniać zagadnienia i trendy i stają się wpływowym w dziedzinie administracji Zdrowia.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Top Zaoczne Administracja zdrowia w Kanada. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Administracja zdrowia i skontaktować się ze szkołą w Kanada!

1 Wyniki z Administracja zdrowia, Kanada Filter

Magister Administracji Zdrowia (HAM)

Telfer School of Management, University of Ottawa
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
15 miesiące
Stacjonarne

Przez ponad 40 lat, University of Ottawa MHA program na Telfer School of Management jest wyposażony w przyszłych menedżerów opieki zdrowotnej, Kanada z wiedzy i umiejętności, ...

Czytaj więcej