Filter
Studia magisterskie
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Administracja publiczna w Finlandia. Szukaj studiów magisterskich w Finlandia tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Stopień Master 's Public (MPA) Administration programu nadaje menedżerskich narzędzi istotnych w zarządzaniu innym w sektorze publicznym. Program koncentruje się na przedsiębiorczości zrozumienia problemów i możliwości w państwowych i lokalnych szczebli.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Studia magisterskie Administracja publiczna w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Administracja publiczna w Finlandia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Administracja publiczna, Finlandia

Tampere University

NORDIG oferuje unikalne środowisko uczenia się, umożliwiające studentom tworzenie inteligentnych rozwiązań i uzyskiwanie trwałych efektów uczenia się w dziedzinie adminis ... [+]

Międzynarodowi eksperci ułatwiający współpracę społeczną i innowacje

NORDIG oferuje unikalne środowisko uczenia się, umożliwiające studentom tworzenie inteligentnych rozwiązań i uzyskiwanie trwałych efektów uczenia się w dziedzinie administracji publicznej i zarządzania.

Program nauczania NORDIG dodaje prawdziwie skandynawski wymiar do studiów nad administracją publiczną i polityką publiczną. Studenci będą studiować na trzech skandynawskich uniwersytetach: Tampere University, University of Agder (Norwegia) i KTH Royal Technological Institute (Szwecja). Studenci zostaną wyposażeni w wiedzę z zakresu administracji publicznej, zarządzania, innowacji i dynamiki organizacji uczących się. W ramach studiów studenci wykonają projekt w środowisku OpenLab w KTH. NORDIG kształci międzynarodowych ekspertów, którzy dogłębnie rozumieją... [-]

Finlandia Tampere
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku