Szukaj tutaj Administracja międzynarodowa Polska

Znajdź najlepsze studia Administracja międzynarodowa Polska tutaj!

Administracja międzynarodowa

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Badania w administracji międzynarodowej przeznaczone są dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę administracyjnych w różnych rodzajach ustawień międzynarodowych. Przykłady tematów kursu obejmować kształtowanie polityki, finansów publicznych, rozwój umiejętności komunikacji i podstawowe zasady zarządzania.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Administracja międzynarodowa w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Administracja międzynarodowa w Polska. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Administracja międzynarodowa Polska. Zajrzyj kategorię} Magisterskie zamiast.

Search for similar programs here