MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Administracja międzynarodowa Peru tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Administracja International jest związanych z administracją na szczeblu globalnym pola. Studenci, którzy studiują w tym polu można zdobyć doświadczenie zarówno praktyki i teorii i obejmować takie tematy jak rozwój globalnej polityki, zdrowia, finansów i prawa człowieka.

Peru jest dobre i tanie miejsce do rozpoczęcia kursów języka hiszpańskiego (gdy jesteś tam), zwłaszcza w stolicy, Limie. Peru jest trzecim co do wielkości krajem w Ameryce Południowej o zróżnicowanym klimacie o różnych środowiskach, jak wybrzeża, dżungli i wyżyny. Najwyżej w rankingu uczelni jest Pontificia Universidad Catolica del Perú w Limie.

Administracja międzynarodowa w Peru. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Administracja międzynarodowa w Peru. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Administracja międzynarodowa, Peru Filter

Zarządzanie i biznes międzynarodowy - biznes wydziału

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin March 2020 Peru Lima

Proponuje się zwiększyć swoje umiejętności, dzięki czemu desempeñes pomyślnie peruwiańskich firm o międzynarodowej renomie, międzynarodowych firm i całej ogromnej globalnej sieci organizacji, które ułatwiają handel międzynarodowy. Nasze zaangażowanie jest ciągła potrzeba rozwijania swoich umiejętności w ramach nowoczesnej, proaktywnego zarządzania przedsiębiorstwem.