Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Administracja międzynarodowa tutaj!

Administracja jest w zasadzie i nadzór nad rolą, że jest oskarżony o kontroli i koordynacji wszystkich właściwych środków w celu spełnienia określonego celu. To z tego powodu, że organizacje prowadzące muszą używać umiejętności administracyjnych w ich rozwoju i wzrostu. Międzynarodowa administracja jest specjalnością w szerszym świecie w administracji, które koncentruje się na zmieniających odróżniającego charakteru i wpływu różnych organizacji w świadczeniu usług oraz tworzenia polityki. Masters w Międzynarodowej Administracji jest nowoczesny absolwent po dyplom, który został wprowadzony w celu zapewnienia administratorzy mają prawo skill-set do obsługi międzynarodowych działań w reżyserii sposób osiągnięcia wyznaczonych celów. Międzynarodowa administracja jest ukierunkowana na zapewnienie jakości zarządzania zasobami przez granice dla organizacji globalnych.Umiejętności i szkolenia nabyli z badań magistra administracji międzynarodowej są niezawodne zastosowanie w dużych przedsiębiorstwach na całym świecie. Mistrz Międzynarodowy Kurs Zarządzania jest zaprojektowany w celu zapewnienia właściwej administracji publicznej szkolenia dla wszystkich liderów i menedżerów. Przygotowuje uczniów do najwyższych szczeblach zarządzania w organizacji transgranicznych oraz agencji rządowych. Możliwości kariery po zakończeniu Master of International Administration stopnia są rozległe i handlowym na całym świecie. Masters w Międzynarodowej Administracji pomaga wyostrzyć wiedzę teoretyczną uczniów, tak aby jakościowo zrozumieć praktyczne i badania pracy na administrację wszystkich organizacji międzynarodowych "spraw zarządzania.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Administracja międzynarodowa

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas

Proponuje się zwiększyć swoje umiejętności, dzięki czemu desempeñes pomyślnie peruwiańskich firm o międzynarodowej renomie, międzynarodowych firm i całej ogromnej globaln ... [+]

Szkolić specjalistów z kadry kierowniczej i strategicznej wizji zarządzania stosowane do światowych ekspertów w celu identyfikacji i wykorzystywania szans w kontekście międzynarodowym rynkach.

Proponuje się zwiększyć swoje umiejętności, dzięki czemu desempeñes pomyślnie peruwiańskich firm o międzynarodowej renomie, międzynarodowych firm i całej ogromnej globalnej sieci organizacji, które ułatwiają handel międzynarodowy. Nasze zaangażowanie jest ciągła potrzeba rozwijania swoich umiejętności w ramach nowoczesnej, proaktywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Zapraszamy do przeglądu różnych karier oferowanych przez Wydział Business na poniższym linku: http://pregrado.upc.edu.pe/facultad-de-negocios/... [-]

Peru Lima
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku