Studia magisterskie Ład korporacyjny w Afryka. Szukaj studiów magisterskich w Afryka tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Rejestrując się w programie ładu korporacyjnego może uczyć studentom współpracę i umiejętności zarządzania niezbędne do budowania i rozszerzani… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Rejestrując się w programie ładu korporacyjnego może uczyć studentom współpracę i umiejętności zarządzania niezbędne do budowania i rozszerzania organizację firmowej przy jednoczesnym wspieraniu pokładzie interesariuszy w osiąganiu celów zysku. Studenci zazwyczaj nauczyć się zmierzyć ważny kredyt, środowiskowych i społecznych.

Wiele programów w Afryce odbywać się w bardzo nietypowym otoczeniu kulturowym i fizyczne niż większość studentów zna w starych, dobrych czasach. Daj znać, aby dostosować się do tego warunki życia to część zabawy i wyzwaniem tam mieszka. Wyzwaniem jest intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Studia magisterskie Ład korporacyjny w Afryka. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ład korporacyjny w Afryka.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Université Francophone du Congo
Goma , Congo, DR

Opanowanie dobrego zarządzania i rozwiązywania konfliktów Pacyfiku

Opanowanie dobrego zarządzania i rozwiązywania konfliktów Pacyfiku -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
Francuski
Luty 2020
Stacjonarne