Mistrzem w przedsiębiorczości i przywództwa

Informacje ogólne

Opis programu

Magister w Przedsiębiorczości i Zarządzania ma na celu przeszkolenie potencjalnych przedsiębiorców, zarówno w umiejętności przywódcze niezbędne do wdrożenia wiedzy zarządzania projektami i biznesowych, które pozwolą uczniowi przekształcić pomysł w zrównoważonego biznesu w czasie.

Nasz model akademicki ma na celu pokazać, jak zostać przedsiębiorcą z postawy i pasji, do przekazywania kultury przedsiębiorczości oraz szkolić przyszłych przedsiębiorców. Robimy to za pośrednictwem naszych czterech filarach:

  • Wartości - Różnica który robi różnicę
  • Przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa, jak nauczyciele
  • Szkolenie praktyczne
  • Mentoring oraz wsparcie osobiste

Doświadczenie Międzynarodowe

Od 2014 roku EDEM stała się pierwszą hiszpańską instytucją być członkiem Babson Global, międzynarodowej inicjatywy Babson College. Ten amerykański uniwersytet jest światowym liderem w dziedzinie przedsiębiorczości, a jego filozofia więc inspirowane nasz program.

Ponadto, jako członków tej sieci, EDEM oferuje studentom programu dodatkową możliwość w miesiącach letnich do podjęcia międzynarodowej wymiany do Bostonu, by doświadczyć amerykańskiego ekosystemu przedsiębiorczości pierwszej ręki.

Przedsiębiorcza Ekosystem

Program uczy się w naszych nowoczesnych, przestronnych iw pełni wyposażonych obiektów w Marina Realu Juan Carlos I, który stanowi koncentrator przedsiębiorczości wraz z inkubatorów przedsiębiorczości Lanzadera i aniołów, którzy zapewniają kapitał wysokiego ryzyka dla liderów przedsiębiorczości. Będziesz nawiązać kontakt z innymi kluczowymi podmiotami w procesie przedsiębiorczości i doświadczenia z pierwszej ręki kultury korporacyjnej.

Ponadto na ukończeniu Mistrza będziesz mieć możliwość przyłączenia się do Stowarzyszenia Absolwentów EDEM, co pozwala rozszerzyć krąg kontaktów.

Ostatnia aktualizacja Sie 2015

Informacje o uczelni

EDEM Escuela de Empresarios is a private non-profit foundation. Our mission is to train business leaders, executives and entrepreneurs and to promote leadership, entrepreneurial spirit and the culture ... Czytaj więcej

EDEM Escuela de Empresarios is a private non-profit foundation. Our mission is to train business leaders, executives and entrepreneurs and to promote leadership, entrepreneurial spirit and the culture of endeavor. Pokaż mniej