Master of Applied Psychology

Studiowanie za magistra Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Waikato pozwala uzyskać głęboką wiedzę na temat jednego z trzech głównych dziedzin psychologii stosowanej.

Musisz wybrać swój obszar specjalistycznej w analizie behawioralnej, psychologii społecznej i psychologii organizacyjnej. Będziesz opracowanie szczegółowego zrozumienia idei leżących u podstaw związanych z wybranym obszarze, a także zapoznać się z podstawowymi zasadami i wartościami przewodnimi podłączonych do specjalistycznej dziedzinie.

Podczas studiów Master of Applied Psychology, będziesz miał możliwość zdobycia odpowiedniego praktycznego doświadczenia. To będzie za pośrednictwem angażowania się w staży i projektów, gdzie będziesz związanych z szeregiem organizacji i grup społecznych.

Rodzaj pracy będzie znajdować się w zależności od obszaru specjalistycznego wybrałeś. Można mieć rozmieszczenie w środowisku edukacyjnym, takie jak szkoły, uczelni lub kształcenia specjalnego miejsca. Można zrobić projekt w instytucji badawczej lub w prywatnej praktyce. Być może będziesz pracować z biznesu i przemysłu, czy w sektorze zdrowia. Możesz mieć staż w agencji rządowej, czy też wpisuje się w danym obszarze specjalistycznych zoo.

Magister psychologii stosowanej (analiza zachowania) - mapppsy (ba)

Zachowanie Analiza jest naukowe podejście do zrozumienia, dlaczego ludzie i zwierzęta, co robią. Studiowanie analiza zachowania nauczy Cię, jak zarówno ludzkie zachowanie zwierząt i ma wpływ wydarzeń w środowisku społecznym i fizycznym, a co można zrobić, aby pomóc wytworzyć zmiany zachowań w celu poprawy życia. Wiedza o tym nauki o zachowaniu i technologii jego zachowanie niezmiennego pomoże Ci w wielu karier.

W dziedzinie analizy zachowań składa się z pojęć, zasad i technik. W MAppPsy (BA) można nauczyć się podstawowych umiejętności, których zachowanie może być rozumiane i zmieniły. Praktyczne umiejętności obejmują techniki zdefiniować i zmierzyć zachowanie, zobowiązują funkcjonalnych analiz zachowań, tworzenie programów zmiany zachowań i oceny ich skuteczności. Wiele z tych technik i strategii są nauczane w kursach, które łączą naukę teoretyczną i praktyczną na produkcję umiejętności poszukiwanych na rynku. MAppPsy (BA) pomoże rozwijać umiejętności badawcze, w tym umiejętności niezbędne do rozumienia i krytycznej oceny opublikowanych badań. Będziesz także zawęzić pisania i umiejętności prezentacji za pośrednictwem pisemnych i ustnych prezentacji. Kursy daje zrozumienie podstawowych zasad i idei w tej dziedzinie psychologii, i jak je stosować. Materiał pokryty jest istotne dla zrozumienia zarówno zachowania ludzi i zwierząt.

Po ukończeniu MAppPsy (BA) może zdecydujesz się zrobić dalsze badania. Można kontynuować doktorat w tej dziedzinie, można też wybrać opcję, aby uzyskać kwalifikacje zawodowe odpowiednie do obszaru zainteresowania.

Kursy Behaviour Analysis, które są częścią MAppPsy (BA) dostarczenie sekwencji kurs, który został zatwierdzony przez Certification Board Behaviour Analysis (BACB) jako spełniające wymogi akademickie do siedzenia egzamin stać się Board Certified Assistant Behaviour Analyst (BCaBA) , Aby uzyskać więcej informacji na temat BACB patrz www.bacb.com.

Jeśli jesteś zainteresowany w zastosowaniach analizy zachowania do zachowań ludzkich, a następnie można przejść do dalszych studiów podyplomowych, aby wypełnić cały BACB zatwierdzone sekwencję przedmiotów wymaganych, aby stać się dyplomowanym Behaviour Analyst (BCBA). Ostatnie kursy sekwencji może być stosowany oddzielnie jako PgCert (Psych) lub, dla studentów siedzibą w Nowej Zelandii, a część PGDipPracPsych (ABA). Dla tych, którzy w NZ to ostatnie kwalifikacje prowadzi do rejestracji jako psycholog. Absolwenci mogą pracować w różnych ustawień, na przykład społeczności, zdrowia psychicznego i edukacji, a także z wielu klientów, na przykład, dorosłych, rodzin, dzieci i osób z niepełnosprawnością intelektualną lub innych.

Magister psychologii stosowanej (psychologia społeczność) - mapppsy (com)

Jeśli zdecydujesz się specjalizują się w psychologii wspólnotowym, będziesz rozwijać praktyczne umiejętności potrzebne do zastosowania technik psychologicznych z zakresu zagadnień społecznych. Nowa Zelandia staje się coraz bardziej zróżnicowane społeczeństwo, dlatego tak ważne można zastosować te techniki w sposób sprawiedliwy i wrażliwej kulturowo sposób - podczas MAppPsy (COM) dowiesz się, jak to zrobić. Będziesz rozwijać umiejętność analizowania złożonych sytuacji i zaplanowanie odpowiednich działań. Zostaniesz wprowadzony do badań i metody śledczej i przeprowadzić własne badania praktyczne. Przez całe studia, będziesz uzyskać dogłębne zrozumienie kluczowych idei, zasad i podstawowych wartości odnoszących się do tej dziedziny psychologii.

W pierwszym roku swojego MAppPsy (COM) badań, będzie można zdobyć doświadczenie w zakresie usług społecznych i ludzkich poprzez wypełnienie ocena programu przez usługodawcę. W drugim roku, zyskasz to doświadczenie pracując z odpowiedniej organizacji społecznej lub organizacji.

Po zyskał swój MAppPsy (COM), będziesz przygotowany do pracy w służbie zdrowia, organizacji pracy społecznej, instytucji rządowych oraz w prywatnej praktyce. Możesz wybrać, aby wykonać pracę umowy z organizacjami usługowych człowieka jako badacz, trenera lub konsultanta.

MAppPsy (COM) dostarcza również drogi do Postgraduate Diploma w praktyce psychologii (psychologia Community). Jest to program pracy oparty na jeden rok akredytowana przez nowozelandzkiego Psycholodzy Nadzorczej, która umożliwia absolwentom stać zarejestrowany jako psychologów w Nowej Zelandii.

Magister psychologii stosowanej (Organizational Psychology) - mapppsy (org)

Jeśli zdecydujesz się specjalizują się w psychologii organizacyjnej, będziemy koncentrować się na (zasoby ludzkie / pracownika) psychologii organizacyjnej i personalnej. psychologowie organizacyjne są ekspertami w dziedzinie wspomagania efektywności organizacyjnej poprzez poprawę samopoczucia swoich pracowników. Podczas MAppPsy (org), dowiesz się, jak przeprowadzić stosowanych badań organizacyjną. To badanie dotyczy obszarów takich analiz i badań pracy lub kompetencji. Dowiesz się, jak oceniać organizacyjnych i zasobów ludzkich (personel) interwencje.

Przez całe studia, musisz zapoznać się z inicjatywy organizacyjne, jak psychologia dotyczy szerszych celów organizacji. Będziesz rozwijać swoją zdolność do analizowania i skutecznego przeprowadzenia badania biblioteki. Będziesz udoskonalić swoje umiejętności w przedstawianiu wniosków i raportów, zarówno na piśmie, jak i ustnie.

Na Waikato, będziesz miał możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w czasie studiów. Będziesz realizacji projektów w różnych organizacjach i będziesz w stanie przyłączyć się profesjonalną stronę sieciową o nazwie IO-net.

Waikato MAppPsy (org) studenci uczyć się od ekspertów w dziedzinie psychologii organizacyjnej - profesora Michaela O'Driscoll i dr Maree Roche.

Gdzie może Twój MAppPsy (Org) przeniesie Cię? psychologowie organizacyjne pracy w doborze personelu oraz oceny wyników. Pracują w szkolenia, motywacji i postaw pracy. Można również wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc ze stresem i wypaleniem zawodowym. Organizacje mogą zatrudnić do pracy z przywództwa, kultury organizacyjnej i strategii rozwoju organizacji.

Opcje absolwentów studiów

  • Doctor of Philosophy (PhD)

Dopuszczenie i rejestrowania

Aby zostać przyjętym do MAppPsy, trzeba mieć ukończony licencjat z nauk społecznych (lub równoważny) na kierunku psychologii i musi osiągnęli średnią ocen zadowalającego nad swoimi papierami Psychologii 300 poziomów - zwykle w B + średniej lub wyższej.

Ponadto należy mieć ukończone 20 punktów na 300 poziomie wspólnotowym Zachowanie Analiza, psychologii, psychologii organizacyjnej lub równoważny.

Kandydaci, którzy nie spełnili ten wymóg może być zapisany w BSocSc (z wyróżnieniem) lub PGDip psychologii w pierwszej instancji, z możliwością przeniesienia do MAppPsy.

Proszę skonsultować się z doradcą Psychologia Graduate (psyc-grad@waikato.ac.nz) Dla określonych kryteriów przyjmowania i wymaganych formularzy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 26 więcej kursów w The University of Waikato »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Opłaty domowe: 6,616- $ $ 7.926 rocznie / Opłaty międzynarodowe: 31.495 dolarów rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa