Magister Psychologii Ogólnej

WSTĘP: na dokumentach;

WYMAGANIA: kandydaci z nabytej licencjat z psychologii lub podobnych programów humanitarnych, szkolnictwa wyższego, uznanych w UE; Średnia ocena z dyplomu - Dobra; Dokument o znajomości języka angielskiego.

CZAS TRWANIA: 1,5 roku (3 semestry).

DYPLOM: Magister Psychologii Ogólnej

Absolwenci magistra psychologii ogólnej:

  • będzie mieć dogłębną wiedzę obecnych podejść teoretycznych i metodologicznych i rozwoju w dziedzinie psychologii;
  • będzie w stanie myśleć krytycznie i uzasadnione temat kluczowych zagadnień w psychologii;
  • będą mogli prowadzić badania w obszarach związanych z psychologii;
  • będzie wyposażony w wiedzę teoretyczną i praktyczną, które są odpowiednie do stanowisk w edukacji, przedsiębiorczości, badań, i doradztwa.

Psychologia ogólna zapewnia studentom fundamencie wielu pojęć psychologicznych, umiejętności krytycznego myślenia i umiejętność zastosowania zdobytej wiedzy w kierunku lepszego zrozumienia zjawisk psychologicznych w życiu codziennym. Program Magister Psychologii Ogólnej ma na celu zapewnienie zrozumienia i doświadczenia w prowadzeniu badań naukowych, psychologicznych i zapewnia wiele opcji dla dalszego rozwoju kariery zawodowej, czyli stosunków ludzkich, marketingu, reklamy, zarządzania, edukacji i biznesu.

Program oferuje przegląd całego zakresu psychologii. Opisuje podstawowe zasady i podejścia uważa się kierować zachowaniem człowieka, w tym czynniki biologiczne, uczenia się, pamięci, poznania społecznego, inteligencja, emocje, i osobowości.

Studenci, którzy ukończyli ten program będzie się spodziewać: oceny jakości informacji z otwartym umysłem, ale krytycznym / wykazania wiedzy i zrozumienia mechanizmów biologicznych zachowań i myślenia / zrozumieć naturę psychologii jako nauki i podstawowych metod badawczych stosowanych w psychologii / wykazać wiedzę i zrozumienie głównych perspektywy psychologii / rozumiem ważniejszych stosowanych obszary psychologii (np zdrowotnej, poradnictwa i organizacyjne) / zastosowania wiedzy psychologicznej do codziennego życia, w celu rozwoju osobistego i sprzyja samoświadomości i promowanie świadomości i zrozumienia innych / mają praktykę i doradztwo we wszystkich dziedzinach fundamenty psychologii zainteresowanej / być przygotowany do pracy pod nadzorem lub praktyki.

Absolwenci studiów magisterskich w psychologii ogólnej może wprowadzić różnorodne kariery w edukacji, usług człowieka, medycyny i pracy społecznej, różnych instytucji państwowych, stosunków międzyludzkich, public relations, marketingu, badań społecznych, reklamowych, zarządzania i biznesu w ogólnie. Z dodatkowym absolwenta szkolenia absolwentów studiów magisterskich w psychologii ogólnej mogą przygotować się do pracy w dziedzinie zawodów doradczych.

Uwaga: Opłaty są 1000 € za semestr dla studentów z UE i 2000 € za semestr dla studentów spoza UE. Wszystkie doskonałe studenci studiować zwolnione z wszelkich opłat.

Kredyt studencki informacje można znaleźć na tej stronie: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w European Polytechnical University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,000 EUR
za semestr dla studentów z UE; 2000 € za semestr dla studentów spoza UE
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa