Mistrzem przywództwa i rozwoju organizacyjnego

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Leadership and Organizational Development

WSTĘP: na dokumentach;

WYMAGANIA: kandydaci z nabytej licencjat z psychologii lub podobnych programów humanitarnych; wykształcenie średnie, uznawany w UE; średnia ocena dyplomu - Dobra; Dokument o znajomości języka angielskiego.

CZAS TRWANIA: 1,5 roku (3 semestry akademickie).

DYPLOM: Magister przywództwa i rozwoju organizacyjnego

Program Rozwoju Przywództwa i organizacyjna jest przeznaczony do rozwijania liderów współczesnego dynamicznym i konkurencyjnym środowisku organizacji.

Stopień ten przygotowuje się do wybitnego kariery jako manager, konsultant, trener i coach. Przywództwo i Organizacji Rozwoju Program obejmuje trzy nakładające się podstawy teoretyczne: Applied Science behawioralnej, modele przywództwa i rozwoju organizacyjnego i teorii systemów organizacyjnych.

Akcent na własny rozwój i badania kompetencji przywódczych, aby z powodzeniem stać się liderem organizacji. Zajęcia łączą w sobie wiedzę i praktyczne doświadczenie i zapewnić umiejętności niezbędne do skutecznego prowadzić ludzi w ciągle zmieniającym się środowisku pracy, w otoczeniu międzykulturowym.

Program nauczania i organizacyjne programu Leadership Development koncentruje się na ludzkiej strony organizacji, a zwłaszcza na szkolenia w zachowań organizacyjnych, rozwoju przywództwa i rozwoju osobistego. Różnorodność modeli i narzędzi zarządzania są wykorzystywane do opracowania doświadczenie teoretyczne i praktyczne: strategii organizacji i projektowania struktury organizacyjnej; style przywództwa i rozwoju przywództwa; inteligencja emocjonalna, efektywna komunikacja i rozwój zespołu; Kompetencje międzykulturowe i strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi.

Uzyskanie Magister przywództwa i rozwoju organizacyjnego jest ważnym krokiem w rozwoju zawodowego, zarówno postęp i zwiększenia szans sukcesu zawodowego i satysfakcji. Absolwenci są w stanie prowadzić działalność jako liderów i menedżerów w różnych organizacjach w biznesie, non-profit i sektora publicznego. Mogą też służyć jako praktyków rozwoju organizacji, konsultantów, agentów zmiany i autokarów.

Uwaga: Opłaty są 1000 € za semestr dla studentów z UE i 2000 € za semestr dla studentów spoza UE. Wszystkie doskonałe studenci studiować zwolnione z wszelkich opłat.

Kredyt studencki informacje można znaleźć na tej stronie: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation.

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation. Pokaż mniej