Mistrzem finansów ilościowych

Informacje ogólne

Opis programu

CIFF Ponieważ wiemy, że sektor finansowy stara się wyjść z skomplikowanej sytuacji zarówno poprzez restrukturyzację rynku sam doświadcza, i pojawienie się nowych produktów wymaga od nas, aby uniknąć błędów z przeszłości. To wymaga specjalistów, aby zrównoważyć ich pracowity dzień na dzień z firmą specjalizującą się w zakresie wyceny aktywów finansowych na dzień wyceny i kontroli ryzyka, co zwiększa ich szkolenia zawodowego.

Magister Quantitative Finance jest program przez i dla profesjonalistów specjalizujących się w szkoleniu analityków zdolnych do wykonania oceny ryzyka na tyle dokładne, aby umożliwić im podjęcie dobrej inwestycji i strategii zabezpieczających i Kwanty, którzy mogą z powodzeniem spełniać oceny instrumentów finansowych, powszechnie używane zarówno jako nowe produkty są zaplanowane do startu.

Dlatego też oferujemy: - EXECUTIVE A program, który pozwala na połączenie szkolenia z roboczym z cotygodniowych klasie sesji w piątki i soboty.

  • Metodologia, która łączy w sobie narzędzia do analizy wiodących technologii, z wykorzystaniem studiów przypadków i pracy w grupie, i które daje naszym studentom 360 ° widok na rozwiązywanie problemów.
  • Mając dostęp do międzynarodowej certyfikacji, poprzez zawarte w kursie przygotowawczym Mistrza w Quantitative Finance: Risk Manager (FRM finansowe Level I i II).
  • Wydziału nauczania składający się z profesjonalistów pracujących w głównych instytucjach bankowych i finansowych, zapewniając go kapitanowi finansów ilościowych zastosowano wyraźny charakter.
  • TALENT Departamentu Rozwoju, który nie tylko dba o Ci najlepszą możliwość rozwoju zawodowego, ale także doradza, w jaki sposób ty i wszystkie niezbędne pola do pokonania żadnego procesu selekcji.

Dr José Javier Núñez Velázquez Dyrektor Magister Quantitative Finance CIFF-Uniwersytetu Alcalá

Ostatnia aktualizacja Lis 2014

Informacje o uczelni

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander ... Czytaj więcej

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander y la Universidad de Alcalá, como Fundación privada, sin ánimo de lucro e independiente en su gestión. Pokaż mniej