ESMT Master's in Management (MIM) przygotowuje utalentowanych umysłów do kariery w globalnym biznesie.

ESMT Master's in Management łączy prace terenowe w globalnych firmach z zastosowanymi metodami zajęć i badaniami nad najnowszymi teoriami biznesu i zarządzania. Przyjęci studenci mają wiele środowisk akademickich i korzystają z czasu w ESMT aby zdobyć cenną wiedzę i interdyscyplinarne doświadczenie, aby wykorzystać swoją wcześniejszą wiedzę do problemów ekonomicznych i zarządzania.

Program podzielony jest na dwa strumienie z naciskiem na zarządzanie międzynarodowe. Jeden strumień ( Quantitative Business ) przeznaczony jest dla ilościowych analityków decyzyjnych i jednego strumienia dla kreatywnych i strategicznych myślicieli ( Innovative Management ).

W zależności od strumienia uczniowie mogą wybrać spośród czterech specjalności :

 • Analityka biznesowa
 • Finanse
 • Przedsiębiorczość
 • Światowy

Program ESMT MIM wykorzystuje podejście interdyscyplinarne: uczniowie stosują modele analityczne, aby zrozumieć globalną ekonomię, rozwój produktów i nowe techniki zarządzania technologiami w globalnych firmach. Studenci planujący kontynuowanie kariery akademickiej mają także wyjątkowy dostęp do praktyk badawczych i projektów z wydziałem ESMT .

Stopień magistra łączący innowacje i zastosowany biznes

ESMT 's Master's in Management to innowacyjny program opracowany przy udziale czołowych niemieckich firm. Dwuletni stopień gromadzi wybraną grupę utalentowanych osób, które mogą pokazać strategiczne myślenie w swoich aplikacjach do MIM. Kursy podkreślają, w jaki sposób te techniki i metody badawcze mogą przyczynić się do realizacji globalnych celów organizacji w kontekście biznesowym.

Przed ukończeniem studiów studenci ukończą projekty i staż w globalnych firmach; niektóre z tych prac powinny być wykonywane za granicą. Zrównoważony z umiejętności miękkich i refleksji kariery w klasie, program pomoże uczniom stać się bardziej świadomych osób, które mogą mieć wpływ na ich organizacje. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym ESMT MIM.

Mocne strony programu MIM

Zidentyfikowaliśmy cztery główne zalety, które sprawiają, że ESMT Master's in Management jest wyjątkowy:

 • Ekspozycja korporacyjna i doświadczenie: studenci ESMT MIM ukończyli 11 miesięcy studiów: staż, projekt wpływu społecznego i projekt dyplomowy. ESMT ma rosnące partnerstwo korporacyjne z wieloma globalnymi firmami oferującymi staże i projekty.
 • Nowoczesne zarządzanie technologią: kursy integrują analizę jakościową z metodami stosowanymi w zarządzaniu globalnym biznesem, dzięki czemu absolwenci mogą pracować w szybkim tempie i pracować z produktami opartymi na technologii lub innowacjami i usługami na skalę globalną.
 • Międzynarodowe uzdolnienia i wpływ społeczny: W ESMT , najbardziej zagranicznej niemieckiej szkole biznesowej, kursy prowadzone są przez wydziały międzynarodowe wyszkolone w najlepszych na świecie instytucjach. Klasy mają wyjątkowo zróżnicowane ciało studenckie. Kandydaci MIM będą uczyć się języka niemieckiego lub dalszego języka obcego. Wszyscy uczniowie są zachęcani do spędzania czasu za granicą na projektach i stażach, gdzie to możliwe.
 • Umiejętności miękkie dla rozwijających się karier: małe klasy ESMT i zastosowane podejście zapewniają uczniom cenną prezentację i doświadczenie w pracy zespołowej. Dalsze seminaria koncentrują się na zarządzaniu konfliktami, komunikacji dyplomatycznej, symulacjach negocjacji i innych umiejętnościach, które mogą być różnicą między stagnacją lub awansem absolwenta.

Warunki przyjęć

Aby wziąć udział w programie ESMT Master's in Management, uczniowie potrzebują:

 • Poprzedni stopień (co najmniej licencjat). Wnioski będą również przyjmowane od studentów ostatniego roku studiów kończących się uzyskaniem dyplomu.
 • Dowód silnych ilościowych zdolności do zapisania się w strumieniu Quantitative Business, poprzez wcześniejsze zajęcia podczas studiów licencjackich lub ocenę GMAT / GRE.
 • Aby zapisać się w strumieniu Innowacyjnego Zarządzania, można zgłaszać studentów posiadających stopnie z dowolnej dyscypliny i doskonałych ocen.
 • Idealnie nie więcej niż 18 miesięcy pracy podyplomowej
 • Dowód znajomości języka angielskiego (TOEFL minimum 95 lub równoważny dla obcokrajowców). Nasz kod to 8707.
 • Wypełniona aplikacja, w tym eseje i rekomendacje
 • Ostateczny wywiad rekrutacyjny przez Skype

Finansowanie ESMT MIM

ESMT 's Master's in Management to doskonała inwestycja w waszą przyszłość. Większość studentów finansuje swoje studia poprzez połączenie oszczędności, wsparcia dla rodziców i pożyczek.

ESMT ma ograniczone stypendia dla najlepszych kandydatów, oparte na zasługach.

Dla rodziców, zobacz naszą stronę tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat opcji finansowania.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja July 21, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
25,000 EUR
Czesne obejmuje wszystkie seminaria, wybrane materiały dydaktyczne, orientację i wsparcie kariery.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń

ESMT Master's in Management

ESMT Berlin's MIM Program (Master's of Management)