Magister zarządzania zasobami ludzkimi

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Ten program będzie prowadzony w języku angielskim.

Firmy i organizacje są bardziej świadome niż kiedykolwiek, że jednym z ich kluczowych atutów, jeśli chodzi o wyróżnianie się z konkurencji, jest ich zespół ludzi i, jako taki, zarządzanie i nadzór działu zasobów ludzkich. Personel firmy jest siłą napędową projektowania, wdrażania i zarządzania projektem biznesowym. W związku z tym ważne jest, aby firmy były coraz bardziej zorientowane na swoich pracowników. Dlatego menedżerowie ds. Zasobów ludzkich muszą być profesjonalistami, którzy są przygotowani do kierowania działem, który łączy i pracuje ze wszystkimi działaniami biznesowymi firmy, a jednocześnie jest w stanie dostosować się do zmian w środowisku. Dział ten stanowi rdzeń strategii firmy i siłę napędową zapewniającą wyraźną przewagę konkurencyjną. Rola Zasobów Ludzkich musi znajdować się w samym centrum strategii firmy i jej zarządzania, ponieważ jest to kluczowy czynnik odróżniający firmę od jej rywali.

Master w zarządzaniu zasobami ludzkimi ma na celu wyposażenie specjalistów HR w odpowiedzi na potrzeby i wyzwania rynku z punktu widzenia zarządzania ludźmi. Profesjonaliści, którzy akceptują zmiany jako najbardziej efektywny sposób generowania przewagi konkurencyjnej, którzy mogą czerpać korzyści z nowych technologii, którzy mają solidne pojęcie o nowych pokoleniach specjalistów wchodzących na rynek pracy, którzy w pełni rozumieją wagę równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i etycznych postępować, a którzy są zaangażowani w rozwijanie, przyciąganie i zatrzymywanie talentów jako najlepszego sposobu zapewnienia sukcesu w nowym ekosystemie biznesowym.

106823_5.jpg

Najważniejsze powody, dla których warto zrobić Business School Master w dziale zarządzania zasobami ludzkimi

 1. Możliwość zatrudnienia
  Usługa Professional Careers koncentruje się na prowadzeniu i towarzyszeniu uczniom w celu osiągnięcia ich zawodowych celów i dopasowania ich oczekiwań i zainteresowań do rynku pracy.


 2. Międzynarodowy program talentów
  Program skierowany do studentów poszukujących międzynarodowego rozwoju zawodowego, w celu zapewnienia ich maksymalnej widoczności wśród wielonarodowych firm współpracujących z EAE. W związku z tym organizowane są takie działania, jak warsztaty dotyczące zatrudnienia, wywiady z headhunterami i dostęp do międzynarodowych konsultantów ds. Selekcji na całym świecie.


 3. Rada Doradcza ds. Zasobów Ludzkich
  Główny plan studiów jest realizowany wraz z radą doradczą działu zasobów ludzkich, utworzoną przez 25 specjalistów z takich firm jak Volkswagen, LG, IBM, L'Oréal, Grifols, Decathlon, Asepeyo i inni.


 4. EAE w rankingach
  W Top 45 najlepszych europejskich studiów magisterskich w zakresie zarządzania ludźmi (Eduniversal Best Masters Ranking na świecie 2016-2017)
  Czwarty najlepszy stopień magistra zarządzania ludźmi w Hiszpanii (ranking "250 mistrzów, ed 2017" z El Mundo)


 5. Przygotowanie do profesjonalnej certyfikacji.
  Pod koniec studiów magisterskich studenci będą mogli zgłosić się na egzaminy certyfikacyjne Instytutu Certyfikacji Zasobów Ludzkich (HRCI), jednego z głównych podmiotów światowych w tym sektorze.


 6. Plan zarządzania ludźmi
  Traktowanie wszystkich powyższych tematów łączy się w planie zarządzania ludźmi. Jest to praca zespołowa prowadzona od początku, w której uczniowie zaczynają od obecnej rzeczywistości prawdziwego fikcyjnego przedsiębiorstwa, aby opracować serię strategii pomagających w osiąganiu celów zdefiniowanych w projekcie.


 7. W bezpośrednim kontakcie z sektorem
  EAE jest członkiem dwóch głównych stowarzyszeń zasobów ludzkich w Hiszpanii: AEDIPE (Hiszpańskie Stowarzyszenie Zarządzania Ludźmi i Rozwoju) oraz AEDRH (Stowarzyszenie Menedżerów Zasobów Ludzkich).


 8. Sieci biznesowe
  W cyklu Business Networking uczniowie będą uczestniczyć w serii spotkań z profesjonalistami z dużych firm i innych studentów EAE, dzięki czemu uczestnicy mają szansę poszerzyć swoją sieć kontaktów zawodowych.


 9. Major Minor
  EAE uruchomiła po raz pierwszy w Ameryce Północnej system metodologii major and minoror w miejsce tradycyjnej metody fakultatywnej.


 10. Program Miękkich Umiejętności
  Program Miękkich Umiejętności EAE ma na celu pomóc uczestniczącym profesjonalistom w ukończeniu szkolenia dzięki strategicznej mobilizacji osobistych umiejętności. Obejmuje dziesięć niezależnych miesięcznych warsztatów zorganizowanych wzdłuż modelu umiejętności emocjonalnych.


 11. Międzynarodowy program mieszkaniowy
  Pod koniec okresu studiów studenci będą mieli możliwość odbycia dwutygodniowego pobytu w ISCTE Business School (Lizbona, Portugalia). Ten program mieszkaniowy wiąże się z dodatkowymi kosztami dla studentów.


 12. EAE jest przedsiębiorczy
  Celem jest zapewnienie niezbędnych zasobów i środowiska dla przedsiębiorczych studentów z EAE w celu opracowania nowych pomysłów biznesowych. Towarzyszymy potrzebom przedsiębiorców i inwestorów, a także naszych studentów i naukowców. Niektóre z usług, które oferujemy, to szkolenia, finansowanie i akompaniament dla przedsiębiorczych studentów EAE.
  106827_7.jpg

Proces przyjęcia i stopień

Podwójny stopień

Uczestnicy, którzy ukończyli program otrzymają tytuł magistra zarządzania zasobami ludzkimi z EAE Business School oraz tytuł licencjata na Universitat Politècnica de Barcelona (kampus w Barcelonie) lub z Universidad Rey Juan Carlos (Campus w Madrycie).

Aby uzyskać kwalifikacje przyznane przez EAE i Uniwersytet, uczestnicy muszą spełniać wymagania określone przez te instytucje.


Proces przyjęcia

Głównym celem procesu rekrutacji jest zapewnienie przydatności kandydatów do programu, poprzez spojrzenie na ich doświadczenie zawodowe i pochodzenie akademickie.

Naszym celem jest, aby wszyscy uczestnicy w pełni korzystali z doświadczenia, które oferujemy, poprzez kontekst, w którym mogą nawiązać długoterminową relację z kolegami z klasy, wykładowcami i absolwentami.

Aby rozpocząć proces rekrutacji, należy wypełnić formularz, aby Komitet Naukowy EAE mógł rozpatrzyć wniosek. Jeśli decyzja wydana przez Komitet Akademicki dla wnioskowanego programu jest pozytywna, kandydat może ukończyć rejestrację.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Możliwości zawodowe

EAE ocenia kompetencje, które firmy cenią najbardziej i przekazuje je studentom, aby ułatwić im zatrudnienie. Celem jest osiągnięcie poziomu rozwoju wymaganego na rynku pracy.


Profesjonalne możliwości:

 • Dyrektor ds. Zasobów ludzkich
 • Menedżer programu motywacji i uczestnictwa
 • Employer Branding Manager
 • Menedżer ds. Uczenia się i rozwoju
 • Łowca głów
 • Konsultant strategiczny w zarządzaniu ludźmi
 • Kierownik ds. Przywództwa
 • Dyrektor szkolenia


Kilka faktów z naszego raportu na temat zatrudnienia w 2017 r .:

 • 91% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów magisterskich, a 41% znajduje zatrudnienie przed zakończeniem programu
 • 70% poprawia swoją sytuację zawodową po ukończeniu szkoły
 • 60% zwiększa wynagrodzenie po pracy w EAE
 • 6% założyło firmę po ukończeniu studiów
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Informacje o uczelni

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Czytaj więcej

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Pokaż mniej
Barcelona , Madryt + 1 Więcej Mniej