Magister zarządzania wydarzeniami

Informacje ogólne

Opis programu

Kurs ten jest kursem konwersji, jest idealny dla absolwentów, którzy chcieliby zmienić przedmioty lub kierunek kariery.

Ten kurs zapewni ci możliwość rozwijania umiejętności niezbędnych do pracy w sektorze imprez, z wykorzystaniem teorii i procesów zarządzania projektami i operacjami. Dowiesz się o cyklu zarządzania wydarzeniami, w tym planowaniu, projektowaniu, wdrażaniu i ewaluacji różnych wydarzeń. Jako kurs o charakterze akademickim nauczysz się krytycznie oceniać szereg teorii i modeli związanych z zarządzaniem wydarzeniami. Praktyczny element tego kursu koncentruje się na zastosowaniu teorii i modeli do przykładów zdarzeń, w tym organizacji własnego wydarzenia na żywo w ramach grupy.

Makijaż kursu jest prawdziwie międzynarodowy, co daje interesującą możliwość połączenia się z różnorodnymi narodowościami. Pozwala to na zwiększenie kompetencji międzykulturowych, co jest niezbędne do pracy w grupie pracowników o różnych narodowościach i pracy dla klientów o różnych narodowościach.

Otrzymasz praktyczne szkolenie prowadzone przez pracowników aktywnych i doświadczonych w branży badawczej. Kurs pomoże ci zdobyć wiedzę na temat różnorodności, świadomych różnic kulturowych związanych z pracą menedżerską i rozwinąć twoje umiejętności w zakresie przywództwa w sektorze zarządzania wydarzeniami.

Wymagania wstępne:

Dyplom licencjacki z oceną 2: 2 na dowolny przedmiot lub znaczące doświadczenie przemysłowe na wyższym szczeblu kierowniczym lub równoważny. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, potrzebujesz IELTS 6.0 (Academic) lub nowszego.

Szczegóły kursu

Jeśli chcesz studiować w niepełnym wymiarze godzin, będziesz uczyć się razem z uczniami w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat. Będziesz musiał uczyć się co najmniej trzech sztuk rocznie, wraz z dysertacją pod koniec drugiego roku. Harmonogram, w którym odbywają się jednostki, zmienia się co roku, ale typowa dostawa dla jednej jednostki to cztery godziny tygodniowo, podzielona na dwie sesje, więc będziesz musiał być na terenie kampusu przynajmniej dwa dni w tygodniu. Możemy pracować z Tobą, aby wziąć pod uwagę harmonogram i opracować odpowiedni indywidualny plan pod kątem kolejności studiowania, które jednostki.

Podstawowe jednostki

 • Zasady zdarzeń
 • Strategia biznesowa
 • Metody badawcze: Nauczysz się, jak zbierać, analizować, interpretować i prezentować zarówno dane jakościowe, jak i ilościowe. Będziesz w stanie zrozumieć naturę badań i związaną z nimi etykę, które będą stanowiły podstawę twoich projektów badawczych.
 • Zarządzanie zdarzeniami: obejmuje kluczowe obszary planowania wydarzeń, ta jednostka wykorzystuje teorie i procesy zarządzania projektami i operacjami. Przyjrzymy się elementom planowania, projektowania, wdrażania i oceniania różnych wydarzeń w ramach jednego programu festiwalowego.
 • Zarządzanie projektami dla wydarzeń: Ponieważ wydarzenia mają coraz większą skalę i złożoność, obszary zarządzania programami i projektami są ważne dla przyszłych menedżerów wydarzeń. Będziesz rozwijać te umiejętności, projektując program wydarzeń tematycznych składający się z wielu projektów wydarzeń.
 • Rozprawa: Okazja do pogłębienia tematu, ukazująca twoje zrozumienie. Rozprawa jest podsumowaniem twojego doświadczenia edukacyjnego, w którym przeprowadzisz projekt badawczy. Użyjesz odpowiedniej metodologii badawczej do zbierania i analizowania danych oraz przedstawiania swoich odkryć. Twoja rozprawa będzie miała 15 000 słów i będziesz uczyć o metodach badawczych.

Jednostki opcjonalne (wybierz jedną)

 • Turystyka konferencyjna: Tutaj możesz zastanowić się nad wzrostem sektora konferencyjnego i zbadać jego obecny stan poprzez określenie rozmiaru, wartości, trendów i rozwoju głównych miejsc konferencyjnych na całym świecie. Zasugerujesz także, w jaki sposób miejsca docelowe i miejsca mogą rozwinąć lepszy produkt konferencyjny.
 • Kryzys
 • Branże twórcze w turystyce
 • Przedsiębiorczość: proces tworzenia nowego przedsięwzięcia przedsiębiorczego i źródeł finansowania dla nowych i przyszłych przedsiębiorców. Koncentrujemy się na identyfikacji i ocenie możliwości związanych z przedsiębiorczością. Rozwój przedsiębiorczości może dotyczyć jednego podmiotu, kolejnej inwestycji przez przedsiębiorcę portfelowego, wykupu menedżerskiego, wydzielenia lub przedsięwzięcia w istniejącej organizacji.
 • Moda na zakupy: powinieneś rozważyć wybór tej jednostki, jeśli chcesz rozpocząć karierę z elementami mody. Dowiesz się, jak branża modowa jest ważna dla sektora detalicznego. Dostaniesz szansę zbadania, w jaki sposób można wykorzystać modę, aby przyciągnąć uwagę konsumentów mody.
 • jedzenie
 • Komunikacja mobilna
 • Turystyka sportowa: zapoznaj się z cechami turystyki sportowej i zmieniającymi się wymaganiami, a także strukturami dostaw, wpływami i reakcjami dostawców usług sportowych i turystycznych. Poznasz, jak współdziałają sport, turystyka i wydarzenia.

Należy pamiętać, że jednostki opcjonalne wymagają podania minimalnych liczb i mogą być dostępne tylko w semestrze do semestru. Mogą również zmieniać się z roku na rok.

Opcjonalne miejsce pracy

Lokowanie ma na celu wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego oraz pomoc w nawiązaniu połączenia między nauką akademicką a światem pracy. Powinieneś zastanowić się, w jaki sposób można wykorzystać szereg teorii zarządzania i czy można ulepszyć zarządzanie w branży. Umiejętności, które można przenieść, poprawią Twoje wyniki w przyszłej karierze, zarówno jako pracownika, jak i menedżera.

Specyfikacja programu

Specyfikacje programów zapewniają ostateczne zapisy stopni uniwersyteckich zgodnie z wymaganiami Agencji Zapewnienia Jakości. Każdy kurs prowadzący do uzyskania nagrody BU ma specyfikację programu, która opisuje jego cele, strukturę, treść i efekty uczenia się, a także stosowane metody nauczania, uczenia się i oceny.

Kariera

Wydarzenia obejmują zakres, skalę i złożoność od mega-eventów po spotkania korporacyjne. Obejmują one działania od sportu i kultury po premiery produktów i pozyskiwanie funduszy. Jako menedżer wydarzeń musisz mieć umiejętności w szerokim zakresie tematów.

Absolwenci tego kursu pracują obecnie w organizacjach na całym świecie, takich jak Meht Entertainment w Niemczech, Capital Club East Africa w Kenii i Moody's Analytics oraz Concerto Live w Wielkiej Brytanii.

Niektórzy z naszych absolwentów zarządzania imprezami podejmują teraz role takie jak:

 • Account Executive
 • Konferencja
 • Kierownik imprezy
 • Koordynator wydarzeń
 • Asystent menadżera
 • Szef działu sprzedaży.
Ostatnia aktualizacja Lut 2018

Informacje o uczelni

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. Pokaż mniej