Magister zarządzania usługami i projektowania (SMD)

Informacje ogólne

Opis programu

Numer rejestracyjny (niepubliczny system szkolnictwa wyższego i zawodowego (rozporządzenie) Rozporządzenie: 252569)


W dzisiejszym złożonym środowisku biznesowym, w którym tak wiele globalnego PKB jest obecnie powiązane z usługami, nauka o usługach jest zarówno ekscytującym, jak i kluczowym obszarem, w którym biznes musi zwiększać swoje kompetencje, aby być na bieżąco. Program ten uwzględnia złożoność usług, które łączą sieć organizacji, ludzi, technologii i informacji, aby zapewnić wartość dla klienta.


Co zapewni kurs?

Nauczysz się strukturyzować organizację usługową i spojrzeć na doskonałość w usługach z różnych perspektyw sektora międzynarodowego. Dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb zarówno klientów, jak i interesariuszy, będziesz w stanie informować projekt usługi w optymalny sposób, używając najbardziej odpowiednich narzędzi i technik. Będziesz uczył się przyjmować "systemowy" widok usług; biorąc pod uwagę projekt, opracowanie, dostawę, konserwację i ewentualną wymianę, aby zapewnić najlepsze wyniki.

Grupa badawcza systemów usług w WMG współpracowała z wiodącymi firmami, takimi jak IBM, Rolls-Royce i BAE Systems, aktywnie kształtując badania i nauczanie, aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na ekspertów w tej dziedzinie.


Po ukończeniu studiów

Ten kurs jest skierowany do przyszłych liderów i menedżerów organizacji usługowych. Nie ma ona charakteru sektorowego i ma zastosowanie w wielu branżach, w tym w opiece zdrowotnej, finansach, IT, turystyce, handlu detalicznym, edukacji, przemyśle naftowym i gazowym, a nawet w "serwosystemizacji" przedsiębiorstw produkcyjnych, patrząc na przejście od zorientowanego na produkt do myślenie skoncentrowane na usługach.

Jako absolwent SMD możesz spodziewać się pracy w ramach zarządzania operacjami, transformacji biznesu, obsługi klienta i ról strategii wsparcia usług w każdej firmie, od lokalnych MŚP po organizacje globalne.


Nagroda

Po pomyślnym ukończeniu programu, magister zarządzania usługami i stopnia projektowania zostanie przyznany przez University of Warwick. Jest to identyczne z dyplomem przyznanym w Wielkiej Brytanii.


Najważniejsze cechy programów WMG

  • Warwick to 10 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.
  • Wszystkie moduły są nauczane w Hongkongu przez naukowców z WMG na University of Warwick w Wielkiej Brytanii, z wyjątkiem trzech modułów prowadzonych przez Instytut Patentów Patentowych w Hongkongu Ltd.
  • Wyróżniona seria głośników od ekspertów branżowych.
  • Jeden lub dwa moduły kursu mogą być studiowane w Wielkiej Brytanii lub w innych partnerskich instytucjach WMG, takich jak Singapur, Malezja, Tajlandia i Cypr.
  • Stypendia na naukę są dostępne dla wybitnych studentów.
  • Innowacyjne i sprawdzone metody nauczania.
  • Kursy są stosowane z rzeczywistym, aktualnym znaczeniem przemysłowym.
  • Elastyczny rozkład zajęć i trasa programu.
  • Kuszące perspektywy kariery.
  • Brak pisemnych egzaminów. Ocenione przez zadania i projekt.


Uwaga: Powyższy profil studenta obejmuje studentów zarówno z "Projectmed i Project Management" oraz "International Technology Management". Program dopuszcza kandydatów z szerokiego zakresu dyscyplin.

Uwaga: Jest to kurs zarejestrowany zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szkolnictwa wyższego i kształcenia nieprofesjonalnego (rozporządzenie). Indywidualnym pracodawcom należy uznanie wszelkich kwalifikacji, do których może prowadzić ten kurs.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Sharing the same vision of providing quality education and striving for excellence, WMG at the University of Warwick and the Vocational Training Council (VTC) have aligned themselves to provide a valu ... Czytaj więcej

Sharing the same vision of providing quality education and striving for excellence, WMG at the University of Warwick and the Vocational Training Council (VTC) have aligned themselves to provide a valued choice to those who wish to acquire values, knowledge, and skills for enhancing their employability. Pokaż mniej