Daty rozpoczęcia: wrzesień, styczeń, maj

Czesne (2019/20): UK / EU: 6 990 GBP Międzynarodowe: 15 000 GBP

Co będę studiować?

To Międzynarodowe Zarządzanie Projektem będzie badać wpływ na zarządzanie projektami kultury, odmian językowych, religijnych, kontraktowych, regulacyjnych i prawnych, penetrację technologii, orientację czasową, kwestie płci, korupcję, etykę, wolność osobistą i konteksty polityczne. Dowiadujemy się, jak sprostać międzynarodowym wyzwaniom projektu poprzez efektywne wykorzystanie praktyk i technologii. Program wykorzysta dostępne studia przypadków i przykłady z globalnych firm, aby pomóc Ci wyostrzyć umiejętności potrzebne do rozpoznania i wspierania udanego środowiska międzynarodowego projektu

W jaki sposób będę nauczany i oceniany?

Zostaniesz nauczony poprzez połączenie wykładów, seminariów i warsztatów, aby umożliwić Ci poszerzenie wiedzy na temat ram zarządzania projektami i umiejętności. Ponadto oczekuje się, że zaangażujesz się w niezależne badanie obejmujące ukierunkowaną i samodzielną naukę. Technologia Enhanced Learning (TEL) jest wbudowana w cały kurs wraz z narzędziami, takimi jak portal e-learningowy „Blackboard” i elektroniczne listy do czytania, które pomogą w przygotowaniu do seminariów i niezależnych badań. Podczas studiów będziesz oceniany na podstawie zajęć, w tym pisania krytycznych raportów, ćwiczeń praktycznych i prac badawczych.

Kariera i dalsze studia

Ten kurs otworzy możliwości dla ról zarządzania projektami w wielu branżach. Przeszli absolwenci Uniwersytetu Northumbria pracowali dla międzynarodowych firm, takich jak BAE Systems, Volvo Car Group, NHS, Siemens, IBM, Hewlett-Packard, Shell i Virgin Money. Role zawodowe obejmowały kierowników projektów, kierowników programów, menedżerów portfela projektów, konsultantów ds. Zarządzania, deweloperów biznesowych, przedsiębiorców, menedżerów jakości i dyrektorów.

Nasz Northumbria University London Campus jest prowadzony we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w London Campus są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education and University.

Kurs ten jest również dostępny w wersji Advanced Practice, która obejmuje staż lub projekt w ramach programu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Northumbria University London Campus »

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 28, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sty 2020
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 26, 2019
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Maj 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 26, 2019
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Maj 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Discover Northumbria University London Campus

Are you management material?