Magister zarządzania międzynarodowego

Informacje ogólne

Opis programu

Niezależnie od tego, czy chodzi o ludzi, strategię, sieci czy rynki, wszyscy wymagają zarządzania ekspertami. Ale różnica między silnym a słabym zarządzaniem może oznaczać różnicę między sukcesem a porażką organizacji. To duża presja na ramiona każdego menedżera. Wzmocnienie się umiejętnościami biznesowymi i spostrzegawczością pomoże Ci stać się dynamicznym liderem.

Biznes to szeroka i fascynująca dziedzina, w której specjalizuje się wiele różnych dziedzin. Ci nowi i praktykujący w zarządzaniu będą potrzebować silnego zrozumienia wszystkich obszarów organizacji i tego, jak te połączone w sieci działy współpracują ze sobą, aby stać się bardzo poszukiwanym "kameleonem". biznesu.

Struktura International Business Management to połączenie prawdziwie współczesnych, specjalistycznych jednostek, a nasza bogata na arenie międzynarodowej kultura zapewnia globalną perspektywę zarządzania w praktyce na całym świecie.

Wymagania wstępne:

Stopień doktora honoris causa 2: 2 w dowolnym temacie lub równoważny. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, potrzebujesz IELTS 6.0 (Academic) lub nowszego.

Szczegóły kursu

Podstawowe jednostki
 • Zarządzanie ludźmi: koncepcje i praktyka zarządzania i przywództwa w zmieniającym się charakterze międzynarodowej pracy i biznesu. Podejmiesz podejście oceniające do zbadania tych obszarów w różnych scenariuszach organizacyjnych. Pomoże Ci to opracować szereg konceptualnych i praktycznych narzędzi menedżerskich.
 • Marketing
 • Leadership Essentials: Teoria przywództwa i praktyka w różnych kontekstach biznesowych. Poznasz i odpowiesz na wyzwania współczesnego przywództwa i poprawisz swoje umiejętności w zakresie strategicznego przywództwa, prowadząc w globalnym kontekście i wprowadzając zmiany.
 • Współczesne problemy zarządzania: teoretyczne i praktyczne zastosowanie szeregu współczesnych problemów w zarządzaniu. Jednostka korzysta z badań przeprowadzonych przez pracowników naszej Szkoły Biznesu, aby umożliwić zrozumienie ważnych zmian w zarządzaniu, w zakresie teorii i praktyki. Zostaniesz zachęcony do debaty i oceny tych problemów w całym oddziale, a Ty spojrzysz na studia przypadków zarządzania.
 • Relacje biznesowe
 • Zarządzanie na rynkach globalnych: Rozwiń swoje zrozumienie natury rynków globalnych oraz kompetencji kierowniczych i organizacyjnych potrzebnych do działania w nich. Omówisz koncepcje i praktyczne problemy związane z międzynarodowym i globalnym zarządzaniem strategicznym, ze szczególnym naciskiem na międzynarodową strategię wejścia na rynek i wdrożenie.
 • Projekt badawczy: możliwość podjęcia istotnej części samodzielnie zarządzanych badań w obszarze, który Cię interesuje. Będziesz mieć możliwość podjęcia opcjonalnego doświadczenia zawodowego w ramach swojej dysertacji, pod warunkiem rozmowy i dostępności. To doświadczenie może być wykorzystane do poinformowania o twojej rozprawie.

Specyfikacja programu

Specyfikacje programów zapewniają ostateczne zapisy stopni uniwersyteckich zgodnie z wymaganiami Agencji Zapewnienia Jakości. Każdy kurs prowadzący do uzyskania nagrody BU ma specyfikację programu, która opisuje jego cele, strukturę, treść i efekty uczenia się, a także stosowane metody nauczania, uczenia się i oceny.

Kariera

Ten kurs zapewni ci umiejętności, których potrzebujesz, aby stać się dynamicznym liderem.

Niektórzy z naszych absolwentów Międzynarodowego Zarządzania podejmują teraz role takie jak:

 • Asystent kont
 • Asystent kupujący
 • Praktykant zarządzania przedsiębiorstwem
 • Oficer koordynujący
 • Doradca finansowy.

Branże pracowały

 • Finanse
 • Zarządzanie
 • Biznes
 • Marketing
 • Zasoby ludzkie.

Dalsze badanie

Jeśli chcesz kontynuować naukę po uzyskaniu tytułu Mistrza, możesz zajrzeć do naszej oferty programów doktoranckich.

Ostatnia aktualizacja Lut 2018

Informacje o uczelni

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. Pokaż mniej