Magister zarządzania międzynarodowego i marketingu

Informacje ogólne

Opis programu

Idealny wybór dla tych, którzy chcą uczyć się zarówno międzynarodowego zarządzania w biznesie, jak i marketingu, ten 12-miesięczny program jest przeznaczony dla studentów z każdej dyscypliny i jest zatwierdzony przez Chartered Institute of Marketing (CIM).

Dziewięć modułów wyposaża kandydatów w krytyczną wiedzę i umiejętności konieczne do wzięcia pod uwagę międzynarodowej roli w tych konkurencyjnych dziedzinach, a dzięki akredytacji CIM studenci kończący ten MSc otrzymują automatycznie status ACIM (Affiliate Post-Absolwenci CIM ).


Kurs

Nasz Magister Zarządzania Międzynarodowego i Marketingu jest nauczany w pełnym wymiarze przez dwa semestry, a następnie rozprawę projektową, poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadków, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Studenci są oceniani poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i ich rozprawę. Masz również możliwość podjęcia projektu organizacyjnego, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie.

Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa przez pełne 12 miesięcy. Studenci kończący program otrzymają status ACIM oprócz mgr.

Istnieje wiele stypendiów, do których mogą kwalifikować się studenci zarządzania.

Moduły

Moduły podstawowe:

  • Globalny marketing
  • Zarządzanie marketingowe
  • Współczesna praktyka marketingowa
  • Międzynarodowe zachowania konsumenckie
  • Współczesny chiński biznes i zarządzanie
  • Zarządzanie strategiczne
  • Zarządzanie międzynarodowe
  • Międzynarodowa strategia biznesowa
  • Badania marketingowe
  • Rozprawa


Kandydat

Nasi studenci są doświadczeni i dobrze wykształceni w swojej dziedzinie, ale chcą wykorzystać swoją wiedzę i rozwijać krytyczne uznanie międzynarodowego zarządzania i marketingu. Ten program został opracowany ze studentami na czele - alternatywne trasy są dostępne dla tych, którzy studiowali biznes wcześniej, a kończysz nie tylko z mgr, ale także ze statusem ACIM.


Otrzymasz dyplom z wyróżnieniem 2: 1 (lub równoważny) lub zatwierdzoną kwalifikację zawodową. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany na zamówienie budynek szkoły znajduje się w pobliżu centrum miasta i kilka minut jazdy od Peak District, oferując wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. The Employability Hub działa jako kluczowy interfejs między studentami zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe związki zawodowe i kariery zawodowe.

Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej