Przeczytaj oficjalny opis

Streszczenie kursu

To studia magisterskie oferują strategiczne podejście do zarządzania marketingowego, dyscypliny, która jest coraz częściej postrzegana jako kluczowa dla osiągnięcia sukcesu w osiąganiu celów biznesowych i jako podstawowa funkcja w wielu organizacjach. Studenci zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności, które są niezbędne na różnych stanowiskach w marketingu i planowaniu strategicznym w środowisku globalnym. W zależności od wybranego modułu, Twoja ostateczna nagroda może być magisterską (MA) lub magisterską (MSc).

Studenci na tym kursie są uprawnieni do rocznego członkostwa w Chartered Institute of Marketing (CIM) i dostępu do wielu zasobów CIM oraz wydarzeń zawodowych i networkingowych.

Rozwiniesz strategiczną perspektywę i poszerzysz swoje dotychczasowe rozumienie marketingu i jego integracji w ogólną strategię i strukturę korporacyjną. Usprawnisz swoją zdolność analizowania złożonych sytuacji marketingowych i biznesowych oraz podejmowania decyzji dotyczących odpowiednich kierunków działań. Poprawisz także swoje perspektywy zawodowe w obszarach marketingu i ogólnego biznesu.

Najważniejszym wydarzeniem dla wielu studentów jest weekend mieszkaniowy zorganizowany w ramach tego kursu - weekendowy wyjazd łączący prezentacje i warsztaty z ogromnymi możliwościami nawiązania kontaktów i poznania swoich kolegów.

Studenci tego kursu korzystają z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur.

Dzień w niepełnym wymiarze godzin (2 lata) Zarządzanie marketingowe Mgr

Dwuletni tryb pracy w niepełnym wymiarze godzin jest dostępny dla tych, którzy pracują w pełnym wymiarze godzin i mogą poświęcić dwa pół dnia urlopu szkoleniowego w trakcie semestru, aby uzyskać tytuł magistra. Ten tryb studiów jest również idealny dla tych, którzy mają ograniczony czas i inne priorytety w swoim życiu, ale chcą uzyskać tytuł magistra marketingu.

Studenci zostaną po raz pierwszy zapisani na MA i przeniesieni do mgr.

Fast-track Marketing Management MA / MSc

Szybka ścieżka do kwalifikacji magistra zarządzania marketingowego jest dostępna dla posiadaczy dyplomu Podyplomowego Dyplomowania CIM na poziomie 7 w marketingu (lub równoważnym). Posiadacze tej kwalifikacji będą zwolnieni z wszystkich modułów oprócz dwóch:

 • Dla MA: Kreatywność marketingowa i marketing innowacji
 • Dla MSc: Analiza ilościowa dla marketingu i zarządzania Marketing dysertacji

Opłaty będą proporcjonalne do liczby zbadanych kredytów. Rozprawa (40 punktów) Analiza ilościowa do zarządzania marketingowego (20 punktów)

Struktura kursu

Poniższe moduły wskazują na to, czego będziesz się uczyć na tym kursie.

Moduły podstawowe - MA

 • Dystrybucja i zarządzanie ceną
 • Zintegrowana komunikacja marketingowa w świecie cyfrowym i globalnym
 • Kreatywność marketingowa i innowacje
 • Rozprawa marketingowa
 • Badania marketingowe
 • Zarządzanie produktem i marką
 • Marketing strategiczny w kontekście międzynarodowym
 • Korzystanie z psychologii konsumenckiej w celu zrozumienia zachowania kupujących

Moduły podstawowe - MSc

 • Dystrybucja i zarządzanie ceną
 • Zintegrowana komunikacja marketingowa w świecie cyfrowym i globalnym
 • Rozprawa marketingowa
 • Badania marketingowe
 • Zarządzanie produktem i marką
 • Analiza ilościowa do zarządzania marketingowego
 • Marketing strategiczny w kontekście międzynarodowym
 • Korzystanie z psychologii konsumenckiej w celu zrozumienia zachowania kupujących

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni zwykle posiadać stopień naukowy pierwszego stopnia uznanej instytucji (minimalne wyróżnienia niższej klasy drugiej lub międzynarodowy odpowiednik) oraz wykazywać zainteresowanie i motywację w przedmiotowym obszarze. Wyjątkowo dopuszczeni będą absolwenci kierunków ścisłych z dużym doświadczeniem (około 4 lat) zarządzania marketingiem. Bezpośrednie dyscypliny naukowe obejmują studia biznesowe, ekonomię, geografię, zarządzanie i badania operacyjne. Jednak uczniowie posiadający kwalifikacje w innych dziedzinach, takich jak inżynieria, nauki o środowisku, nauki humanistyczne i języki są również zachęcani do stosowania.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, będziesz potrzebował wyniku IELTS równego 6.5, z minimum 6 punktami w każdym elemencie. Wymagany poziom w TOEFL wynosi 600 lub 250 w przypadku testu komputerowego lub 92 w IBT. Ponadto w pełni uwzględnia się wnioski o akredytację za uprzednią naukę (APL). Jest to szczególnie istotne w przypadku uczniów, którzy częściowo ukończyli odpowiedni program magisterski w innym kraju lub mogą mieć znaczące, odpowiednie doświadczenie zawodowe, ale nie mają pierwszego stopnia.

Roszczenie studenta o wcześniejsze nauczanie jest odwzorowane na podstawie efektów uczenia się kursu. Decyzja w sprawie roszczenia spoczywa na Admissions Tutor lub Course Leader, pod warunkiem zatwierdzenia przez Dziekana, Kierownika Wydziału lub kandydata i ratyfikacji przez Zarząd APL. Studenci muszą zapisać się na kurs przed rozpatrzeniem wniosku o APL.

Kariera

Ścieżka kariery

Jako podyplomowe zarządzanie marketingowe możesz spodziewać się doskonałych perspektyw zawodowych zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i międzynarodowych specjalistycznych agencjach oraz w działach marketingu wewnętrznego.

Dzięki Zarządzaniu Marketingiem MA / MSc będziesz szczególnie dobrze przygotowana do korzystania z możliwości marketingowych w organizacjach, które chcą mieć specjalistów od marketingu z analitycznymi umiejętnościami biznesowymi. Dzięki tytułowi magistra będziesz także dobrze wykorzystywać możliwości organizacji zaangażowanych w produkty techniczne lub finansowe.

Podczas studiów będziesz oferować roczne członkostwo w programie Chartered Institute of Marketing (CIM) oraz możliwości uczestniczenia w zawodach związanych z rozwojem zawodowym i sieciowaniem CIM, które są akredytowane w ramach doskonalenia zawodowego.

Centrum rozwoju kariery

Nasze Centrum Rozwoju Kariery zostało właśnie nominowane do Najlepszej Kariery Uniwersyteckiej w National National Undergraduate Employability Awards na rok 2017.

Dzięki rosnącej sieci ponad 3000 pracodawców na całym świecie i zespołowi doświadczonych konsultantów zawodowych, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odnieść sukces.

W latach 2015-16 pomogliśmy ponad 1500 studentom znaleźć praktyki w różnych sektorach, a 250 pracodawców uczestniczyło w 14 warsztatach i targach kariery.

Jako student Westminster będziesz mieć dostęp do naszych usług podczas studiów i po ukończeniu studiów.

Możemy Ci pomóc:

 • znajdź praktyki związane z twoim kursem
 • znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin / wakacje, staż i absolwent, w tym dobrowolne doświadczenie
 • znaleźć międzynarodowe możliwości zwiększenia swojej szans na zatrudnienie
 • skutecznie sprzedawać się pracodawcom
 • pisać lepsze CV i formularze zgłoszeniowe
 • rozwinąć swój wywiad i umiejętności biznesowe
 • zaplanuj swoją karierę z naszymi konsultantami kariery
 • spotkać się z pracodawcami i poznać możliwości kariery na naszych targach dla pracodawców, prezentacjach kariery i wydarzeniach networkingowych przez cały rok
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 60 więcej kursów w University of Westminster »

Ostatnia aktualizacja February 9, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,500 GBP
międzynarodowy - Wielka Brytania / UE: 16 000 £ (opłaty za rok akademicki)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa