Magister zarządzania marketingowego

Informacje ogólne

Opis programu

W świecie, w którym Twoja marka znajduje się wśród milionów ludzi i gdzie wydaje się, że Twoi konsumenci wolą rozmawiać o Tobie niż z Tobą, ważne jest, aby specjaliści od marketingu wyprzedzili grę. Marketing jest prawdopodobnie w centrum całej działalności biznesowej.

Nasza nowo opracowana struktura obejmuje wyspecjalizowane jednostki, które badają współczesne problemy dzisiejszych marketerów i są uzupełniane przez szersze jednostki zarządzania. Pozwoli to rozwinąć twoje zrozumienie związku między marketingiem a szerszą sferą organizacji i zwiększyć zapotrzebowanie na twoje spostrzeżenia w branży. Różnorodna kultura międzynarodowa w Business School zapewnia prawdziwie globalne doświadczenie edukacyjne.

Dzisiejszy nacisk na marketing nowych mediów oznacza, że ​​większość marketerów nie komunikuje się wyłącznie z lokalnym, a nawet krajowym rynkiem. Uczenie się w środowisku, które łączy pracowników i studentów z całego świata, da ci przewagę w branży, aby być przyszłym liderem w twojej dziedzinie wiedzy.

Wymagania wstępne:

Stopień doktora honoris causa 2: 2 w dowolnym temacie lub równoważny. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, potrzebujesz IELTS 6.0 (Academic) lub nowszego.

Szczegóły kursu

Podstawowe jednostki
 • Zarządzanie ludźmi: koncepcje i praktyka zarządzania i przywództwa w zmieniającym się charakterze międzynarodowej pracy i biznesu. Podejmiesz podejście oceniające do zbadania tych obszarów w różnych scenariuszach organizacyjnych. Pomoże Ci to opracować szereg konceptualnych i praktycznych narzędzi menedżerskich.
 • Marketing
 • Leadership Essentials: Teoria przywództwa i praktyka w różnych kontekstach biznesowych. Poznasz i odpowiesz na wyzwania współczesnego przywództwa i poprawisz swoje umiejętności w zakresie strategicznego przywództwa, prowadząc w globalnym kontekście i wprowadzając zmiany.
 • Współczesne problemy marketingu: teoretyczne i praktyczne zastosowanie szeregu współczesnych zagadnień w zarządzaniu marketingiem. Jednostka korzysta z badań przeprowadzonych przez pracowników naszej Szkoły Biznesu, aby uzyskać wiedzę na temat ważnych zmian w marketingu. Będziesz zachęcany do debaty i oceny tych problemów w całym zespole.
 • Relacje biznesowe
 • Komunikacja marketingowa: Komunikacja marketingowa ciągle się zmienia. Nowe teorie, wpływy kulturowe i postęp technologiczny łączą się, tworząc dynamiczne środowisko. Będziesz badać kluczowe problemy i wyzwania w komunikacji marketingowej. Jednostka obejmuje strategiczne kwestie integracji i planowania, a także rozważania taktyczne potrzebne do realizacji marketingowych kampanii komunikacyjnych, które spełniają potrzeby konsumentów.
 • Projekt badawczy: możliwość podjęcia istotnej części samodzielnie zarządzanych badań w obszarze, który Cię interesuje. Będziesz mieć możliwość podjęcia opcjonalnego doświadczenia zawodowego w ramach swojej jednostki projektu badawczego, z zastrzeżeniem rozmowy kwalifikacyjnej i dostępności. To doświadczenie może zostać wykorzystane do poinformowania o projekcie.

Specyfikacja programu

Specyfikacje programów zapewniają ostateczne zapisy stopni uniwersyteckich zgodnie z wymaganiami Agencji Zapewnienia Jakości. Każdy kurs prowadzący do uzyskania nagrody BU ma specyfikację programu, która opisuje jego cele, strukturę, treść i efekty uczenia się, a także stosowane metody nauczania, uczenia się i oceny.

Kariera

Ten kurs daje możliwość uczenia się w środowisku, które skupia pracowników i studentów z całego świata, który zapewni ci przewagę w branży, aby być przyszłym liderem w twojej dziedzinie wiedzy.

Niektórzy z naszych absolwentów zarządzania marketingowego podejmują teraz role takie jak:

 • Asystent kont
 • Asystent kupujący
 • Praktykant zarządzania przedsiębiorstwem
 • Oficer koordynujący
 • Marketing.

Branże pracowały

 • Finanse
 • Marketing
 • Zasoby ludzkie
 • Biznes
 • Zarządzanie.

Dalsze badanie

Jeśli chcesz kontynuować naukę po uzyskaniu tytułu Mistrza, możesz zajrzeć do naszej oferty programów doktoranckich.

Ostatnia aktualizacja Lut 2018

Informacje o uczelni

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. Pokaż mniej