Magister zarządzania komunikacją

Informacje ogólne

Opis programu

Zarządzanie komunikacją firmy to znacznie więcej niż pisanie komunikatów prasowych, komunikatów prasowych lub organizowanie wydarzeń. Dziś rynek wymaga ludzi przygotowanych do podejmowania decyzji w globalnym otoczeniu, wiedząc, jak łączyć komunikację ze strategią biznesową. Jeśli Twoja przyszłość ma działać jako DIRCOM, na Universidad Europea przygotujemy Cię do tego, aby móc przekazywać wiadomości i pomysły od firmy w dowolnej jej formie, online i offline, dodając wartość.

Ponadto od momentu rejestracji będziesz członkiem Stowarzyszenia DIRCOM, które zapewni ci dostęp do profesjonalnej sieci ponad 1000 menedżerów i ekspertów ds. Komunikacji, sesji szkoleniowych i dostępu do interesujących Cię materiałów.

PROGRAM

MODUŁ I: Dział komunikacji: DIRCOM.

 • Główne uprawnienia DIRCOM.

  Obowiązki i zadania strategiczne. Komunikacja, relacje i zarządzanie komunikacją korporacyjną.

 • Główne umiejętności DIRCOM.

  Utworzenie DIRCOM. Umiejętności zarządzania.

MODUŁ II: Komunikacja korporacyjna.

 • Charakter adresu komunikacyjnego.

  Obszary komunikacji (dziennikarstwo, reklama, protokół, public relations, sponsoring i akcja społeczna). Komunikacja korporacyjna vs. komunikacja instytucjonalna.

 • Adres komunikacyjny w strukturze organizacyjnej.

  Komunikacja w organizacji i zastosowanych technikach. Audyt Sieci korporacyjne Strategiczny plan komunikacji. Etapy i ROI.

MODUŁ III: Zarządzanie komunikacją z mediami.

 • Główne grupy komunikacyjne.

  Grupy komunikacyjne na świecie. Grupy komunikacyjne w Hiszpanii.

 • Struktura organizacyjna obszaru komunikacji w mediach.

  Struktura działu komunikacji pośrodku. Zarządzanie komunikacją z mediami 2.0. i media społecznościowe. Nowe technologie komunikacyjne.

MODUŁ IV: Związek z mediami i szkolenie rzeczników.

 • Relacje z mediami.

  Ogólna polityka stosunków z mediami. Projektowanie agendy kontaktowej. Doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej jako strategiczny sojusznik.

 • Trening głośników

  Trening umiejętności komunikacyjnych. Wyraz ciała, język gestów. Przekonujące zasoby w komunikacji z mediami.

MODUŁ V: Pomiar, ocena i zarządzanie postrzeganą Komunikacją Korporacyjną.

 • Pomiar i ocena komunikacji korporacyjnej.

  Śledzenia i gromadzenia informacji rozpowszechnianych na temat organizacji. Źródła do gromadzenia informacji. Audyt komunikacji.

 • Zastosowanie efektów komunikacji do usługi zarządzania tożsamością, wizerunkiem i reputacją korporacyjną.

  Postrzegany wizerunek i zarządzanie tożsamością. Zarządzanie reputacją i komunikacją. Zarządzanie treściami korporacyjnymi na platformach 2.0.

MODUŁ VI: Praktyki w firmach i podmiotach współpracujących.

MODUŁ VII: Końcowy projekt główny.

Generowanie profesjonalnego projektu do realizacji planu komunikacji, w którym stosowane są treści poznane w stopniu magistra.

kariera

Duże firmy, agencje komunikacyjne, konsultanci, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, instytucje, federacje, kluby sportowe, media ... w dzisiejszych czasach prawie każda instytucja, publiczna i prywatna, wymaga postaci dyrektora ds. Komunikacji.

Współpracujące firmy

W Master's Degree w Communication Management mamy kierownictwo z ważnych firm, takich jak Salesforce, Toshiba, Llorente

Nasi studenci, którzy są związani od momentu zapisania się na studia do Stowarzyszenia DIRCOM, mogą skorzystać z przynależności do profesjonalnej sieci, która zrzesza ponad 1000 menedżerów i specjalistów ds. Komunikacji, którzy są odpowiedzialni za umieszczanie wartości w strategii komunikacja w różnych firmach, nadająca wartość funkcji integralnej komunikacji. W Stowarzyszeniu odbywają się sesje szkoleniowe dla członków oraz dostęp do profesjonalnych materiałów, zaproszeń na imprezy, będących częścią ważnej sieci kontaktów i udogodnień umożliwiających wejście do ich banku pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Czytaj więcej

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Pokaż mniej
Madryt , Madryt , Szanghaj , San Diego , Irvine , Walencja , Alcobendas , Santa Cruz de Tenerife , Villaviciosa de Odón , Hiszpania online , Las Palmas de Gran Canaria + 10 Więcej Mniej