Magister zarządzania inteligentnymi miastami

Informacje ogólne

Opis programu

Miasta i gminy są głównym miejscem kluczowych wyzwań współczesności, które musimy zrozumieć i być w stanie rozwiązać poprzez włączenie obywateli w celu poprawy zrównoważonego rozwoju i poprawy jakości życia.

Inteligentne miasto to miasto, które opiera się na potrzebach obywateli i wykorzystuje zaawansowane technologie do promowania konkurencyjności, zrównoważonego rozwoju i lepszej jakości życia.

Ponieważ proces urbanizacji będzie się nasilał, miasta będą musiały sprostać wyzwaniom zrównoważonego rozwoju na różnych poziomach: środowiskowym, społecznym i gospodarczym, szczególnie w krajach słabiej rozwiniętych, gdzie poziom urbanizacji jest znacznie większy. Konieczne jest wprowadzenie integracyjnych form polityki na rzecz lepszej jakości życia ludności miejskiej i wiejskiej oraz większej integracji społecznej.

Ekskluzywny program magisterski do zarządzania i zarządzania inteligentnymi miastami i społecznościami

Program jest odpowiedni dla wszystkich

  • którzy pracują w administracji publicznej, gminach, społecznościach lokalnych, agencjach rozwoju i patrzą w przyszłość.
  • którzy pomagają zapewnić inteligentne / zaawansowane usługi w zakresie efektywności energetycznej, mobilności, użyteczności publicznej itp.
  • którzy pracują w firmach lub instytucjach i widzą możliwości biznesowe w rozwoju zaawansowanych technologii i zapewniają kompleksowe inteligentne / zaawansowane rozwiązania.

Specyficzne i najnowocześniejsze podejścia do wdrażania programu

  • Podejście badawcze oparte na dużych danych i najnowocześniejszych analizach .
  • Badanie najlepszych praktyk w celu opracowania krytycznych systemów myślenia i skutecznego przeniesienia ich do lokalnego środowiska.
  • Angażowanie nauczycieli i praktyków we wdrażanie lokalnych rozwiązań w kraju i za granicą.
  • Innowacyjne uczenie się z pracą w terenie nad realnymi projektami i we współpracy z lokalnymi obywatelami i innymi zainteresowanymi stronami z sektora publicznego, prywatnego i trzeciego.97860_doba_pigac_si__MPP6145.jpg

Akredytacja

Program mistrzowski zarządzania inteligentnymi miastami został akredytowany przez słoweńską Radę ds. Szkolnictwa Wyższego. Listę wszystkich akredytowanych szkół wyższych i programów w Słowenii można znaleźć na stronie internetowej Słoweńskiej Agencji Zapewnienia Jakości dla Szkolnictwa Wyższego (SQAA), członka Europejskiego Stowarzyszenia Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA).

Ostatnia aktualizacja Lis 2018

Informacje o uczelni

We are a fully accredited modern European business school dedicated to individuals who are interested in improving their knowledge and competitiveness through online and face-to-face learning. Our hig ... Czytaj więcej

We are a fully accredited modern European business school dedicated to individuals who are interested in improving their knowledge and competitiveness through online and face-to-face learning. Our high-quality study programmes, available in four different languages, follow the standards and requirements of the current European and global business environment. Pokaż mniej
Maribor , Belgrad + 1 Więcej Mniej