Read the Official Description

Zostań trendsetter w branży hotelarsko-gastronomicznej

Twoja droga do najwyższych szczebli zarządzania międzynarodowego przemysłu hotelarskiego.

Program Mistrza jest dla Ciebie bardzo dobrym wyborem, jeśli ...

  • chciałbym specjalizować się w sektorze hotelarskim zgodnie z posiadanym tytułem licencjata zarządzania
  • zdobyli już wiedzę na temat branży podczas studiów licencjackich i chcieliby pogłębić tę wiedzę
  • poszukują studiów podyplomowych z innowacyjnymi treściami z zakresu zarządzania hotelarstwem i zarządzania personelem

Treść, cel i struktura kursu

To sprawia, że ​​jesteś specjalistą - programem magisterskim

Nauczany w języku angielskim mistrzowski kierunek studiów Zarządzanie hotelarstwem

Program Master jest zaprojektowany w taki sposób, aby rozwinąć podstawowe umiejętności przywódcze, a absolwenci są przygotowani na przyszłe wyzwania w branży.

Każdy semestr obejmuje następujące tematy:

Umiejętności przywódcze (1 semestr)

Pierwszy semestr służy przygotowaniu absolwentów studiów licencjackich w zakresie zarządzania hotelarskiego lub z treścią ekonomiczną i doświadczeniem lub pokrewieństwem dla branży hotelarskiej dla ich przyszłych zadań jako menedżerowie z międzynarodowymi organizacjami. Z tego powodu w pierwszym semestrze skupia się na ocenie ekonomicznych wyzwań branży w kontekście globalnych trendów i wyzwań, np. Technologicznych, cyfrowych lub międzykulturowych. Przyszłe rynki i ich możliwości powinny być uznane przez studentów w celu opracowania modeli biznesowych, w tym niezbędnego finansowania. Ponadto ważne jest, aby zrozumieć znaczenie przywództwa w harmonii z kulturą korporacyjną oraz rozwijać i stosować odpowiednie kompetencje.

Zastosowanie zadań przywódczych (drugi semestr)

W drugim semestrze te kompetencje przywódcze są stosowane w określonych zadaniach związanych z przywództwem branży, w szczególności we współpracy z właścicielami, finansistami lub firmami zarządzającymi nieruchomościami. Ponadto, różne koncepcje operatorów, globalne strategie dystrybucji oraz rozwój koncepcji zarówno kulinarnych, jak i hotelarskich są analizowane i zrównoważone w kontekście rozwoju rynku. Rozwój kompetencji osobistych i społecznych jest szczególnie promowany w "Umawiających się

Going International (3 semestr)

W trzecim semestrze nacisk kładziony jest na międzynarodowość. W zależności od wstępnych założeń i celów ucznia, kompetencje opracowane do tej pory są dalej rozwijane w fazie praktycznej (6 miesięcy), która spełnia wymagania i znajduje odzwierciedlenie przy wsparciu ze strony przełożonych lub pogłębione w ciągu jednego semestru na jednym z uczelnie partnerskie z programem nauczania zgodnym z branżą.

Dogłębne doświadczenie (4 semestr)

Ostatni semestr rozpoczyna się od internetowego modułu badawczego ("Analyzing International Business"), po którym następuje praca magisterska, idealnie połączona z pytaniem z praktyki hotelowej.

Perspektywy kariery

Najlepsze perspektywy - program Mistrza zabierze Cię na sam szczyt

Nic nie stoi na przeszkodzie twojej karierze po ukończeniu studiów magisterskich. Branża oferuje również idealne warunki, ponieważ międzynarodowe sieci hoteli coraz bardziej dominują na rynku, a zapotrzebowanie na menedżerów wzrasta.

Absolwenci studiów magisterskich mogą liczyć na bardzo ciekawe dziedziny działalności, szczególnie w wyższej kadrze zarządzającej. Na takich stanowiskach u szczytu firmy niezbędna jest specjalistyczna wiedza. Z tego powodu najlepsze perspektywy na przyszłość istnieją dla menedżerów, którzy specjalizują się w branży hotelarsko-gastronomicznej i mają kwalifikacje akademickie.

Absolwenci studiów magisterskich mogą liczyć na bardzo interesujące dziedziny działalności, szczególnie w wyższej kadrze zarządzającej. Na takich stanowiskach na szczycie firmy ważna jest zdolność przywódcza i kluczowe kompetencje. W branży hotelarsko-gastronomicznej wykwalifikowani menedżerowie mają zatem najlepszą przyszłość i perspektywy kariery.

Ponadto, ze stopniem "Master of Arts (MA)" tworzysz najlepsze warunki do kariery akademickiej w nauczaniu i badaniach.

Podanie

Co musisz przynieść - Wymagania wstępne dla 1,5-letniego programu magisterskiego

Program Mistrza wymaga od naszych uczniów orientacji na usługi, motywacji i kompetencji społecznych. Chętnie udzielimy im tego samego z drobnymi kursami, indywidualną poradą zawodową i wymagającym nauczaniem.

Wymagania:

  • 3-letnie studia licencjackie na uznanym uniwersytecie
  • Podstawowe rozumienie ekonomii sprawdzone przez moduły we wcześniejszych badaniach
  • Wymagania językowe dla programu w języku angielskim to TOEFL (84 ibt) lub porównywalne certyfikaty (np. IELTS Academic: co najmniej 6.0, TOEIC: co najmniej 785 lub świadectwo ukończenia szkoły). Zaświadczenie o ukończeniu studiów w języku angielskim wystarczy jako dowód biegłości językowej.
  • Doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej

Program Mistrza jest dla Ciebie bardzo dobrym wyborem, jeśli chcesz ...

  • ... zdobyli już wiedzę na temat branży podczas studiów licencjackich i chcieliby pogłębić tę wiedzę
  • ... zobacz perspektywę w hotelarstwie i gastronomii
  • ... chciałby awansować na wyższe stanowiska kierownicze w międzynarodowej branży hotelarskiej
Program taught in:
Język angielski

See 6 more programs offered by SRH Hochschule Berlin »

Last updated December 6, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
620 EUR
miesięcznie (studenci UE / EWR). 680 EUR miesięcznie (studenci spoza UE / spoza EWR).
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa