Magister zarządzania finansowego

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Financial Management zapewnia możliwość zwiększenia możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozwój dalszych umiejętności zawodowych i osobistych oraz wiedzy w obszarach zarządzania finansami.

118917_IMG_8285JPG.jpg

Nauczysz się planować, organizować, kierować i kontrolować działania finansowe, takie jak pozyskiwanie funduszy i wykorzystywanie funduszy na inwestycje. Będziesz uczyć się takich tematów, jak zarządzanie inwestycjami, strategia finansowa, analiza sprawozdań finansowych i nauczyć się, jak przeglądać globalny system finansowy i rozumieć zasady statystyki opisowej i wnioskowania oraz ich zastosowania w środowisku biznesowym.

W przypadku dwuletniego programu stopień ten można połączyć z drugim tytułem magistra uzyskanym w Sydney Business School, UOW. Wybierz drugi stopień magistra z poniższej listy:

–– Master of Business

–– Master of Business Analytics

–– Master of Financial Management

–– Master of Human Resource Management

–– Magister innowacji

–– Master of International Business

–– Master of Management

–– Master of Marketing

–– Magister zarządzania łańcuchem dostaw

–– Master of Project Management

118703_SydneyBusinessSchoolApril2018-147.jpg

Sydney Campus

Struktura uczenia się kursu

Efekty uczenia się to oświadczenia o osiągnięciach w nauce wyrażone w kategoriach tego, co uczeń powinien znać, rozumieć i umieć zrobić po ukończeniu kursu. Studenci kończący ten kurs będą mogli wykazać:

1

118704_Wollongong1.png

Kampus Wollongong

Wymagania wstępne

Aby uzyskać dostęp do Master of Financial Management, wymagamy, aby mieć uznany tytuł licencjata z równoważną średnią oceną 50% lub Graduate Certificate in Business. Wynik IELTS w sumie 6,5 (R: 6, W: 6, L: 6, S: 6).


Dlaczego warto u nas studiować?

Oferujemy trzy pobyty rocznie, a wiele przedmiotów jest zaplanowanych tak, aby pasowały do Twoich zobowiązań zawodowych i stylu życia. Niektóre zajęcia oferowane są raz w tygodniu, głównie wieczorem, podczas gdy inne prowadzone są w trybie intensywnym przez weekend, aby zminimalizować czas pozostający z dala od innych obowiązków.

Ponad 90% naszych absolwentów jest zatrudnionych w ciągu 4 miesięcy od ukończenia studiów, a nasi studenci studiów podyplomowych otrzymują średnio 108 800 USD, o 4% więcej niż średnia krajowa *.

Wybierz studiowanie swojego programu z jednego z naszych dwóch kampusów: kampusu CBD w Sydney z widokiem na oszałamiający port w Sydney i imponujący most lub naszego kampusu Wollongong pośród ogrodów krajobrazowych, kilka minut od Oceanu Spokojnego.

Oferujemy różne stypendia dostępne zarówno dla studentów krajowych, jak i zagranicznych, od 10% do 100%, dzięki czemu możesz inwestować w swoją przyszłość.

Nasze kursy są nieustannie rozwijane, dzięki badaniom, zorganizowanym na podstawie wyników, uznawanym przez pracodawców, dostarczanym przez wysoko wykwalifikowanych naukowców i wspieranym przez dodatkowe specjalistyczne zasoby edukacyjne i rozwojowe dla studentów.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Nasze dedykowane usługi wsparcia dla studentów są zbudowane wokół Twoich indywidualnych potrzeb. Nasi doradcy studenccy, pracownicy naukowi i doradcy zawodowi są dostępni co tydzień w celu konsultacji. Warsztaty umiejętności czytania odbywają się również co tydzień, aby zapewnić sukces. Zapewniamy szereg wydarzeń społecznych i półformalnych, które dają ci możliwość nawiązania kontaktów z rówieśnikami, członkami lokalnej społeczności biznesowej i absolwentami.

Studenci zagraniczni mogą wybrać opcję wyboru przedmiotu do wyboru, Globalne Praktyki w Miejscu Pracy, które obejmuje praktyczne zajęcia poszukujące pracy i dostęp do australijskiej siły roboczej poprzez staż, projekt branżowy lub zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.

* Badanie wyników absolwentów QILT 2016-2018.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Pokaż mniej
North Wollongong , Sydnej + 1 Więcej Mniej