Magister zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

Informacje ogólne

Opis programu

Magister Kierownictwo BHP to program dla tych, którzy są zainteresowani zarządzaniem BHP. Program przedstawia przywództwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w ramach rozwiązywania problemów i koncentruje się na dwóch głównych działaniach: identyfikowaniu współczesnych zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa i zarządzaniu nimi oraz opracowywaniu skutecznych strategii przywództwa. Kurs jest oferowany w niepełnym wymiarze godzin, na elastycznych zasadach uczenia się przez 24 lub 36 miesięcy. Nauczanie bezpośrednie, samouczki i warsztaty z ekspertami są wspierane i ulepszane przez środowisko e-learningowe.

Do kursu będziesz potrzebować: komputera osobistego z edytorem tekstu; dostęp do poczty elektronicznej i Internetu; zdolność do zorganizowania się i pracy niezależnie; i chęć angażowania się w pracę zespołową.

Akredytacja

Magister zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy jest akredytowany przez Instytucję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (IOSH), europejski organ zawodowy dla wiodących specjalistów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Daje to uprawnienia do członkostwa dla absolwentów prowadzące do czarteru w Instytucie Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy.

Struktura kursu

Ukończycie 120 punktów nauczanych modułów oraz empiryczny projekt badawczy o wartości 60 punktów lub jedną dużą (40 punktów) i jedną mniejszą (20 punktów) rozprawę na tematy istotne dla obszaru zainteresowań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Program jest podzielony na moduły warsztatowe. Te 20 modułów kredytowych zostanie zorganizowanych w ciągu dwóch tygodni, z bezpośrednim nauczaniem w weekendy i trzy wieczory.

Harmonogram różnych modułów zostanie opublikowany z wyprzedzeniem, aby można było odpowiednio zaplanować harmonogram. Harmonogram modułów nauczanych na następny rok będzie publikowany każdego lipca. Projekt empiryczny zostanie zaplanowany w ostatnim semestrze studiów.

134787__PRP7653.jpgZdjęcie dzięki uprzejmości University of Nottingham Malaysia

Moduły

Moduły podstawowe

 • Applied Research Project lub Major and Small Dissertation
 • Zagrożenia zawodowe i strategie zarządzania ryzykiem
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy Prawo, zasady i zgodność: Międzynarodowe perspektywy
 • Organizacje, zarządzanie i przywództwo
 • Przegląd współczesnych wyzwań dla bezpieczeństwa i zdrowia
 • Metody badawcze i oparte na dowodach rozwiązywanie problemów w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy
 • Zagadnienia specjalistyczne we współczesnym bezpieczeństwie i zdrowiu

Wymagania wstępne

Wyższa druga klasa z wyróżnieniem (lub odpowiednikiem międzynarodowym) w odpowiedniej dyscyplinie. Kwalifikacje spoza Wielkiej Brytanii zostaną ocenione zgodnie z tym standardem. Kandydaci z pierwszym stopniem inżynierii, ergonomii, medycyny, pielęgniarstwa, zdrowia publicznego, psychologii, nauk o bezpieczeństwie i innych przedmiotów związanych z medycyną są również uprawnieni do złożenia wniosku.

Kandydaci muszą ukończyć zatwierdzony uniwersytet. Inne równoważne kwalifikacje będą rozpatrywane indywidualnie.

Wymagania w języku angielskim

 • IELTS: 6,5 (z nie mniej niż 6,0 w każdym elemencie).
 • TOEFL (iBT): 87 (minimum 20 w mówieniu i 19 we wszystkich innych elementach).
 • PTE (Academic): 62 (z nie mniej niż 55 w każdym elemencie).
 • MUET: pasmo 4.

Wyniki testu IELTS, TOEFL i PTE (akademickiego) muszą być starsze niż dwa lata, a wszystkie IELTS muszą być akademicką wersją testu. Wyniki MUET są ważne przez pięć lat od daty opublikowania wyników.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a t ... Czytaj więcej

The University of Nottingham first began as a civic college in the city of Nottingham, UK, in 1881. The college became The University of Nottingham in 1948 and has since rapidly expanded to become a truly global university, with a number of campuses at home and international campuses in China and Malaysia. Pokaż mniej