Magister zaopatrzenia, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw

University of Salford

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister zaopatrzenia, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw

University of Salford

Program ten jest jednym z nielicznych w Wielkiej Brytanii, który jest obecnie dwukrotnie akredytowany przez CIPS (Chartered Institute of Procurement i Supply Chain Management) oraz CILT (Chartered Institute of Logistics and Transport)

 • Zwiększ swoją zdolność do zatrudnienia i przygotuj się na rolę kierowniczą, doradczą lub operacyjną
 • Umieść teorię logistyki w prawdziwej praktyce dzięki ekscytującemu projektowi innowacyjności biznesowej
 • Opcja badania w niepełnym wymiarze godzin
 • Dostępne zagraniczne studia
 • Możliwość pracy / przemyśle
 • Studenci zagraniczni mogą składać wnioski

Podsumowanie kursu

Ten program zachęci Cię do rozwoju twojej wiedzy i umiejętności w zakresie globalnego zaopatrzenia, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Nasz zespół dydaktyczny jest aktywny pod względem naukowym, a dzięki nim poznasz aktualną wiedzę teoretyczną w takich dziedzinach, jak automatyzacja i sztuczna inteligencja. Obejrzysz także możliwości i wyzwania, jakie daje Big Data Analytics, Internet of Things, produkcja dodatków, druk 3D i robotyka. Nasze doświadczenie jest wspierane przez partnerów przemysłowych, takich jak Jaguar Landrover, Brother International i Manchester Airport, którzy pomogli w opracowaniu programu.

Istnieje znaczący kontekst techniczny i wkład w obszarach prognozowania zapotrzebowania, zarządzania zapasami, procesów / łańcucha dostaw / optymalizacji logistyki i analizy. W szczególności moduł "Zaawansowana logistyka i zarządzanie projektami" łączy dwie bardzo ważne umiejętności powszechnie poszukiwane w branży.

Będziesz zachęcany do poszerzania swoich horyzontów, wychodząc poza literaturę akademicką, aby przyjrzeć się najnowszym osiągnięciom opublikowanym w odpowiedniej prasie branżowej. Zostaniesz również wezwany do rozważenia etycznych implikacji globalnego pozyskiwania, na przykład spojrzenia na globalne katastroficzne wydarzenia związane z produkcją i świadczeniem usług.

Poza uczeniem się od pracowników akademickich będziesz mieć możliwość uczenia się od innych studentów, od wykładowców gości i od kontaktów z dwiema instytucjami zawodowymi, z Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) oraz z Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT). ) na konferencjach, zaproszonych wydarzeniach i innych.

Kurs oferuje również opcję nauki na odległość za pośrednictwem naszego oficjalnego partnera, Roberta Kennedy College, Zurych, Szwajcaria.

szczegóły kursu

Program jest dostarczany blokowo i przez cały rok jest kilka punktów wejścia. Uczniowie wezmą moduły poniżej w kolejności zależnej od daty rozpoczęcia.

Kurs prowadzony jest w czterech blokach intensywnych okresów studiów. Dla każdego bloku studiujesz pojedynczy moduł przez okres 6 tygodni. Bezpośrednie nauczanie odbywa się w kampusie przez 6 godzin tygodniowo. Ponadto, będziesz uczestniczyć w zajęciach z Programu Innowacji Biznesowych jednego popołudnia w tygodniu podczas 6-tygodniowych bloków.

Studenci niestacjonarni studiują alternatywne moduły (jeden moduł włączony, jeden moduł wyłączony), aby ukończyć stopień za dwa lata.

W tym czasie podejmiesz również samodzielne studia we własnym czasie dzięki pomocy online w wirtualnym środowisku Uniwersytetu Blackboard.

Na ostatnią trzecią część studiów będziesz pracował nad swoim innowacyjnym projektem biznesowym, pracując z własną lub inną organizacją w krótkim czasie.

1 semestr

 • Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Zarządzanie operacyjne i informacyjne

Semestr 2

 • Ryzyko związane z zakupami i zarządzanie kontraktami
 • Zaawansowane zarządzanie projektem i logistyką

Semestr 3

 • Business Innovation Project (BIP)

Ten moduł odpowiada za końcowe 60 punktów twojego dyplomu. Będziesz miał możliwość wyboru między projektem na żywo, stażem, stażem lub rozprawą, z których wszystkie są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​twoich aspiracji zawodowych i poprawiały twoje doświadczenie zawodowe.

Otrzymasz opiekuna, który poprowadzi Cię przez projekt BIP. Będziesz mieć również możliwość zaangażowania się w Student Hub i życie studenckie. Życie studenckie może pomóc w zapewnieniu wsparcia przedprojektowemu / praktykantom dla studentów i szans dla osób odbywających staż w celu uczestniczenia w warsztatach szkoleniowych w celu zapewnienia najlepszych praktyk. The Student Hub może pomóc Ci znaleźć staże, staże i projekty na żywo dla Twojego projektu innowacyjności biznesowej.

Wymagania wstępne

Zwykle co najmniej 2: 2 stopień honoru lub równoważny lub pomyślne ukończenie Graduate Certificate.

Szeroki zakres kwalifikacji zawodowych jest również akceptowany w częściowym lub całkowitym spełnieniu wymagań wstępnych.

W przypadku gdy student uzyskał uznany tytuł honorowy, ale nie spełnia normalnego wymogu kwalifikowania na wjazd, może on nadal zostać uznany za kandydata, jeśli może wykazać się stosownym doświadczeniem zawodowym trwającym minimum dwa lata po ukończeniu studiów i akceptowalnym poziomie odpowiedzialności.

Akredytacja wcześniejszego kształcenia (APL)

Przyjmujemy zgłoszenia od studentów, którzy mogą nie mieć formalnych / tradycyjnych kryteriów uczestnictwa, ale którzy mają odpowiednie doświadczenie lub umiejętność udanego przebiegu kursu.

Proces Akredytacji z Prior Learning (APL) może pomóc w policzeniu Twojej pracy i doświadczenia życiowego. Proces APL może być wykorzystany do wejścia na kursy lub zwolnienia z części kursu.

Do zgłoszenia można wykorzystać dwie formy APL: Akredytację z uprzedniej certyfikowanej nauki (APCL) lub Akredytację z Prior Experiential Learning (APEL).

Wymagania języka angielskiego

Międzynarodowi kandydaci będą musieli wykazać się znajomością języka angielskiego. Wynik testu IELTS równy 6,5 (bez elementu poniżej 5,5) jest tego dowodem.

Jeśli kwalifikacja języka angielskiego jest nieco poniżej tego poziomu, kandydaci mogą wziąć udział w jednym z wielu kursów języka angielskiego dostępnych na uniwersytecie.

Odpowiedni dla

Ten kurs jest idealny dla absolwentów, którzy chcą rozpocząć karierę w zakresie zaopatrzenia, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, lub dla obecnych menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poprawić swoje przyszłe perspektywy zawodowe.

Profil wnioskodawcy

Procurement i logistyka to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu na świecie i ten kurs jest idealny, jeśli szukasz kariery w tym dynamicznym sektorze. Twoje doświadczenie może dotyczyć transportu, logistyki lub ogólnego biznesu.

Opłaty 2018-19

 • Pełny etat: 8,550 £
 • W niepełnym wymiarze godzin: 1425 GBP za 30 modułów kredytowych
 • Międzynarodowa organizacja: 14.400 £

Dodatkowe koszty

Powinieneś także wziąć pod uwagę dodatkowe koszty, które mogą obejmować książki, artykuły papiernicze, drukowanie, oprawianie i ogólne utrzymanie na wycieczkach i wizytach.

Nauczanie

Nauczanie "twarzą w twarz" odbywa się w kampusie przez dwa pół dnia w tygodniu. Ponadto będziesz uczestniczyć w nauczanym elemencie Programu Innowacji Biznesowych w każdą środę po południu podczas 6-tygodniowych bloków, a niezależne badanie zostanie ukończone we własnym czasie dzięki wirtualnemu środowisku nauczania Uniwersytetu, Blackboard. Indywidualne rozkłady zajęć zostaną dostarczone podczas tygodnia przygotowawczego.

Nauczanie odbywa się poprzez połączenie wykładów, seminariów i ćwiczeń, z wykorzystaniem szerokiej gamy zajęć edukacyjnych.

Oszacowanie

Przez cały czas trwania kursu będą stosowane różne techniki oceny. Rodzaje oceny obejmują; eseje, zadania, egzaminy, testy wielokrotnego wyboru, testy online, raporty grupowe i praca w portfolio. Waga między egzaminami i zajęciami różni się w zależności od modułów i lat.

Perspektywy rozwoju kariery

Nasi absolwenci są bardzo poszukiwani w wielu krajach ze względu na swoją wiedzę i pasję w zakresie zaopatrzenia i zaopatrzenia.

Ostatnie miejsca docelowe dla absolwentów obejmowały stanowiska z:

 • Rolls-Royce plc
 • Toyota
 • BASF
 • Ernst
 • CitiBank

Rolę zawodową objęli analitycy ds. Inwentaryzacji, urzędnicy ds. Zamówień i kierownicy, zarządzający transportem, kontrolery magazynów, kierownicy transportu, logistyki i łańcucha dostaw.

Powiązania z przemysłem

University of Salford wyrósł z instytutów z końca XIX wieku, które zapewniły utalentowaną, technicznie sprawną i profesjonalną siłę roboczą, aby wesprzeć szybko rozwijający się przemysł w Wielkiej Brytanii. W XXI wieku jest to nadal silne. Podczas gdy przemysł znacznie się zmienił, potrzeba edukacji zorientowanej na przemysł jest dziś równie ważna.

Uczymy umiejętności, których potrzebują pracodawcy, a dzięki temu nasi absolwenci mają doskonałe perspektywy kariery międzynarodowej.

Program nauczania na naszych studiach podyplomowych równoważy naukę akademicką i doświadczenie zawodowe. Nasi partnerzy branżowi przekazują nam swój wkład w program nauczania, tak aby nauczanie odzwierciedlało bieżące i przyszłe potrzeby branży, a także rozwijali umiejętności, jakich oczekują pracodawcy. Projekt Business Innovation Project, który stanowi trzecią część twojego badania, ma na celu dostarczenie Ci doświadczenia w świecie rzeczywistym, abyś mógł zastosować teorię, której się nauczyłeś.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
8,550 GBP
14.400 £ Międzynarodowa / £ 8.550 Wielka Brytania
Locations
Wielka Brytania - Manchester, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - Manchester, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą