Magister zaawansowanego projektowania, strategii i zarządzania przedsiębiorczością

Informacje ogólne

Opis programu

Ten stopień magistra pozwoli ci dostosować się do nowych scenariuszy biznesowych i społecznych, zapewniając szeroką wiedzę na temat strategii, a także różnych sposobów podejścia do kreatywnej przedsiębiorczości w celu urzeczywistnienia prawdziwych projektów.

DSC06503ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" />

Podstawowe dane

 • Stopień: magister zaawansowanego projektowania, strategii i zarządzania przedsiębiorczością, stopień własny wydany przez Uniwersytet Pompeu Fabra (UPF) i ELISAVA we współpracy z Rotterdam Business School
 • Kierunek: Jorge Rodríguez Nieto
 • Punkty ECTS: 60
 • Czas trwania: od października 2020 r. Do lipca 2021 r .; Czwartek i piątek: oceny i konferencje.
 • Cena: październik 2020 r .: 11 000 EUR (+ rejestracja wstępna 450 EUR)
 • Język: angielski
 • Wycieczka: Koszty nie są wliczone
 • Warunki dostępu i przyjęcia: oficjalny stopień uniwersytecki lub równoważny. Pomysł na biznes lub zamiar opracowania głównego projektu.

prezentacja

Czy zarządzanie projektami może pomóc dostosować się do ciągle zmieniających się rynków? Czy na Master in Advanced Design, strategii i zarządzaniu przedsiębiorczością będziesz w stanie odpowiedzieć na potrzeby użytkowników i rynku?

Projektowanie jest coraz częściej postrzegane jako przekrojowe działanie złożonego zarządzania, w którym znajdują się potrzeby użytkowników / konsumentów, dynamika rynku i strategie biznesowe. W ten sam sposób metodologie zarządzania, znane również jako zarządzanie projektami, nie były w stanie dostosować się do zmieniającego się i dynamicznego przepływu współczesnych rynków i nastrojów biznesowych.

Potrzeba planowania i tworzenia nowych wzorów wymaga zerwania ze sztywnymi strukturami i przyjęcia bardziej organicznych metodologii, które można dostosować do czasu ciągłych zmian oraz do nowych społeczeństw i rynków wschodzących. To nowe planowanie powinno koncentrować się na strategii i przedsiębiorczości z nowymi z góry założonymi pomysłami jako modelami rozwoju projektów dla kreatywnych i biznesowych profesjonalistów oraz jako model dla bardziej kreatywnych firm.

Program ten opiera się na praktycznej metodologii uczenia się i współpracuje z prawdziwymi projektami biznesowymi, które uczestnicy opracują podczas pierwszego miesiąca zajęć. Uczestnicy mogą przynosić własne projekty biznesowe lub rozwijać współpracę z kolegami z klasy. Celem jest ukończenie magistra projektem gotowym do inwestycji.

Master in Advanced Design, Strategy and Entrepreneurship Management (MaDE) ma niekonwencjonalną strukturę, która oferuje zarówno elastyczność, jak i wsparcie dla bieżących potrzeb przedsiębiorcy. Cztery moduły odbywają się w Barcelonie, a trzy kolejne w Rotterdamie (studenci będą podróżować do Rotterdamu co najmniej przez tydzień trzy razy w roku). Połączenie seminariów online i na miejscu zapewnia ciągłe wsparcie pracy uczestników.

Kurs został zaprojektowany przez zespół ELISAVA Projektowania, strategii i zarządzania i został przeprowadzony we współpracy z Rotterdam Business School.

cele

 • Program ten ma na celu zapewnienie uczestnikom narzędzi i środowisk niezbędnych do poznania nowej dynamiki wymiany, do produkcji i dystrybucji produktów i usług.
 • Jego celem jest generowanie interdyscyplinarnych synergii, które zapewniają uczestnikom wiedzę w celu opracowania nowych projektów i optymalizacji tych, które już istnieją.
 • Program wyszkoli studentów w zakresie wiedzy i zastosowania metodologii zarządzania projektami, które dostosowują się do nowych scenariuszy biznesowych, społecznych i geograficznych obecnego świata. W tym celu zapewni uczestnikom szerokie zrozumienie strategii i różnych sposobów podejścia do kreatywnej przedsiębiorczości z perspektywy strategii i zarządzania.

kompetencje

 • Umiejętności i kompetencje przedsiębiorcze.
 • Kompetencje strategiczne w zakresie inicjowania i opracowywania pomysłów biznesowych.
 • Umiejętności rozwoju modelu biznesowego.
 • Opracowywanie i wdrażanie pomysłów biznesowych dla branż kreatywnych i nie kreatywnych.
 • Zarządzanie projektami Umiejętności administracyjne do prowadzenia firmy.
 • Umiejętności finansowe do podejmowania decyzji i inwestowania w pomysły biznesowe.
 • Sieci biznesowe Wystąpienia publiczne Rozwój umiejętności między rówieśnikami.
 • Projektowanie i prototypowanie cyfrowych produktów i usług, e-commerce i handlu detalicznego.
Ostatnia aktualizacja May 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Czytaj więcej

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Pokaż mniej