Przygotuj się na karierę zawodową w zakresie spraw studenckich i przywództwa w szkolnictwie wyższym.

The

Harmonogram programu

Zgodnie z zobowiązaniem School of Education do obsługi pracujących dorosłych, program jest zgodny z harmonogramem zajęć weekendowych, które odbywają się dziewięć razy w semestrze. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w czwartkowe wieczory, piątkowe wieczory i całą sobotę.

Program Cornerstones:

  • Zintegrowane podejście do kwestii sprawiedliwości i dostępu do szkolnictwa wyższego.
  • Zobowiązanie do sprawiedliwości społecznej zostało podkreślone podczas zajęć i wspólnych doświadczeń.
  • Komponent praktyczny, który umieszcza uczniów w różnych środowiskach uczenia się w ramach studenckich i promuje rozwój konkretnych praktycznych umiejętności i refleksyjnego uczenia się.
  • Opcjonalna, płatna możliwość odbycia stażu, która może zapewnić pakiet rekompensacyjny oferowany przez USF Division of Student Life.

"Komponent edukacji społecznej jest czymś, co najbardziej cenię w programie HESA. Dodaje znaczenia i celu do pracy, którą wykonuję i pozwala mi zobaczyć większy obraz. Przystąpienie do programu, który dałby mi możliwość połączenia teorii i praktyki, było kluczowe dla mojej decyzji o wzięciu udziału w USF. "- Amiya Powell-Hodge, Higher Education

Program HESA w USF poszukuje osób, które wykazują wyraźne zaangażowanie na rzecz sprawiedliwości społecznej w szkolnictwie wyższym i studenckich. W związku z tym przechodzimy holistyczny proces rekrutacji w naszym podejściu do przeglądu kandydatów, który obejmuje uwzględnienie wcześniejszych doświadczeń akademickich i życiowych.

Zasoby finansowe

Federalna pomoc finansowa, państwowe i uniwersyteckie zasoby są dostępne jako fundusze dla nowo przyjętych i obecnych studentów USF School of Education.

Aby zrównoważyć koszty nauki w szkołach wyższych, wiele kursów Szkoły Edukacji oferowanych jest późnym popołudniem i wieczorem, i / lub w naprzemienne weekendy. Większość studentów uważa, że ​​mogą utrzymać pełnoetatową pracę, jednocześnie zdobywając dyplom, tytuł magistra lub stopień doktora. Jeśli jednak Twój program wymaga spędzenia czasu w klasie (np. Ucznia) lub ukończenia praktyki w terenie lub praktyki, takie zobowiązania będą kolidować z normalnym dniem pracy. Proszę skonsultować planowany program studiów, aby uzyskać więcej informacji.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o środkach finansowych na ten program

Kariera

Absolwenci programu studiów dla studentów wyższych uczelni to wychowawcy, którzy pracują w środowisku uniwersyteckim.

Sprawy studenckie to ekscytująca dziedzina, która promuje wzrost i rozwój studentów w szkolnictwie wyższym, w klasie i poza nią. Praca praktyków zajmujących się sprawami studentów koncentruje się na wspieraniu sukcesów uczniów, z punktu dostępu do szkół wyższych i uniwersytetów, poprzez ich edukacyjną podróż, a także na osiąganie wyników edukacyjnych i rozwojowych.

Program HESA zbliża się do spraw studentów jako dziedzina, w której zapewnienie sprawiedliwych wyników dla wszystkich uczniów jest głównym celem naszej pracy, zasady, która jest zintegrowana w trakcie zajęć i wspólnych doświadczeń i lepiej przygotowuje absolwentów HESA do roli adwokatów sprawiedliwości społecznej w ramach szkolnictwa wyższego .

HESA zapewnia także różnorodne usługi wsparcia, w tym warsztaty i opiekę w zakresie tworzenia sieci kontaktów, przeprowadzania wywiadów i pisania CV.

Przykłady opcji kariery obejmują:

  • Student Services Manager.
  • Trener akademickiego sukcesu.
  • Zastępca Dyrektora Studenckiego życia.
  • Kierownik programu.
  • Asystent ds. Przyjęcia.
  • Koordynator programu Biuro ds. Rekrutacji Wielokulturowej.
Program prowadzony przez:
Język angielski
University of San Francisco - School of Education

Zobacz 9 więcej kursów w University of San Francisco - School of Education »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,130 USD
za sztukę.