Magister w zakresie analityki biznesowej

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

To wiek Big Data. Organizacje przechowują więcej informacji o swoich środowiskach biznesowych niż kiedykolwiek wcześniej. Coraz częściej organizacje te rozpoznają rolę danych w zdobywaniu spostrzeżeń i myślących konkurentów. W rezultacie rośnie popyt na pracowników i menedżerów, którzy mają umiejętności analityczne i mogą podejmować świadome decyzje, które mogą przyczynić się do sukcesu organizacji.

Przegląd programu

Biorąc pod uwagę stale rosnącą ilość danych, do których firmy mają dostęp dziś, istnieje zapotrzebowanie na pracowników, którzy mają umiejętności obliczeniowe i analityczne oraz którzy mogą informować decyzje biznesowe w celu zwiększenia wydajności. Nasi mistrzowie w dziedzinie Analityki Biznesowej zostali opracowani właśnie z myślą o tym, a naszym celem jest nauczenie studentów, jak stosować opisowe, predykcyjne i preskryptywne analizy pojęć i technik big data w celu generowania cennego wglądu, który może pomóc w podejmowaniu decyzji.

Linki branżowe

Silna baza akademicka obok naszego pełnego pasji wydziału i międzynarodowego ciała studenckiego zapewni satysfakcjonujące doświadczenie edukacyjne w naszym kampusie w centrum miasta. Szkoła ma duże partnerstwa z takimi organizacjami, jak Carphone Warehouse / Connexity i inne szeroko rozpowszechnione linki branżowe, które pozwolą Ci skorzystać z wiedzy wielu gości. Projekty branżowe są włączone do programu nauczania, a uczniowie nauczą się korzystać z Matlab, kluczowej platformy globalnej, pośród innych kluczowych systemów, przygotowując ich do praktycznych umiejętności i wglądu w przyszłe role zawodowe.

119394_Capture.JPG

Struktura programu

Weźmiesz udział w czterech kursach podstawowych w pierwszym semestrze (wrzesień-grudzień), a następnie wybierzesz cztery kursy opcjonalne w drugim semestrze (styczeń-maj). Ostateczna praca doktorska zostanie napisana w semestrze letnim (czerwiec-sierpień) i jest nadzorowana przez opiekuna naukowego.

Możliwości zawodowe

Na tym kursie Masters będziesz miał okazję wyposażyć się w artylerię koncepcji, metod i zastosowań analityki biznesowej oraz zdobyć dalsze praktyczne i praktyczne doświadczenie w stosowaniu ich w projektach branżowych w różnych warunkach biznesowych. Przygotuje Cię nie tylko do analizy i przetrawienia dostępnych danych, ale także przełoży to na efektywne podejmowanie decyzji. Ten magister może prowadzić do wielu ról, w tym:

 • Konsultanci biznesowi i zarządzania
 • Analitycy biznesowi
 • Specjaliści ds. Metryk i analiz
 • Analitycy danych
 • Architekci rozwiązań
 • Konsultanci badań operacyjnych

Wymagania wstępne

Wejście do naszych programów magisterskich jest silnie konkurencyjne. Możesz zwiększyć swoje szanse na udaną aplikację, przekraczając minimalne wymagania programu.

Wymagania akademickie

Będziesz potrzebował brytyjskiego dyplomu z wyróżnieniem pierwszej klasy lub 2: 1 w jednym z poniższych przedmiotów lub równoważnej kwalifikacji za granicą.

Wykształcenie

 • Wymagane są studia licencjackie w każdej dyscyplinie związanej z naukami o zarządzaniu, badaniami operacyjnymi, statystyką, ekonometrią, matematyką, fizyką, informatyką, inżynierią lub biznesem i zarządzaniem, które zawierają odrębny element ilościowy.
 • Podłoże kandydata powinno idealnie obejmować kursy i / lub doświadczenie zdobyte w takich tematach, jak algebra liniowa, rachunek różniczkowy, prawdopodobieństwo, statystyki i programowanie komputerowe.
 • Kandydaci z tytułem pierwszej klasy lub z wyróżnieniem 2: 1 w niepowiązanej dziedzinie, ale którzy mają odpowiednie doświadczenie zawodowe, będą rozpatrywani indywidualnie.

Obsługa aplikacji

 • Odpowiednie doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale może zwiększyć Twoje szanse na akceptację.
 • Uwzględnione zostaną odpowiednie kwalifikacje zawodowe.
 • Preferowane będą te z ocenami powyżej minimalnych wymagań ze względu na silną konkurencję o miejsca w tym programie.
 • Pamiętaj, że wszyscy studenci są zobowiązani posiadać własne laptopy dla tego programu. W szczególności, wnioskodawcy muszą upewnić się, że ich laptop jest w stanie uruchomić MATLAB. To oprogramowanie i odpowiednia licencja zostaną dostarczone na czas trwania twoich Magisterów; zobacz MathWorks, aby uzyskać więcej informacji.

Wnioski od obecnych studentów

Studenci ostatniego roku mogą składać wnioski, o ile studia zostaną zakończone przed rozpoczęciem studiów magisterskich.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Czytaj więcej

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Pokaż mniej