Magister turystyki, hotelarstwa i zarządzania wydarzeniami

Informacje ogólne

Opis programu

Berlińska Szkoła Biznesu i Innowacji zaplanowała seminarium internetowe na 1 grudnia. Zarejestrować tutaj teraz!

145674_thumbnail_5.png

Magister turystyki, hotelarstwa i zarządzania wydarzeniami

Aspirujący podróżnik? Studia magisterskie z turystyki i zarządzania wydarzeniami na BSBI, prowadzone we współpracy z University for the Creative Arts, instytucją TEF Gold Standard. Uniwersytet zajął również 13 miejsce spośród wszystkich uniwersytetów w Wielkiej Brytanii w tabeli Guardian League 2020.

W trakcie tego magistra zorientowanego na branżę rozwiniesz swoją wiedzę na temat branży turystycznej i zarządzania imprezami oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności potrzebne do dostosowania się do obecnego klimatu. Będziesz studiować moduły, w tym: Zarządzanie międzykulturowe, przedsiębiorczość w turystyce i wydarzeniach, a także podejście strategiczne w planowaniu marketingowym w hotelarstwie.

Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, z których wszyscy mają duże doświadczenie w swoich dziedzinach akademickich, co oznacza, że zdobędziesz wiedzę potrzebną do rozwoju turystyki i zarządzania wydarzeniami. Zanim ukończysz studia, będziesz przygotowany do podjęcia niektórych z najbardziej konkurencyjnych ról w branży.

Oprócz swojego programu będziesz miał okazję zwiedzić Berlin, kolebkę start-upów, wielkich firm i ośrodków kultury. Niemcy oferują również wizę na pracę po zakończeniu studiów, która pozwala studentom pozostać w kraju do 18 miesięcy po zakończeniu studiów w celu zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Wymagania wstępne

 • Minimalny wiek: 21 lat
 • Kwalifikacje akademickie: Silny tytuł licencjata uznanej uczelni. Jeśli nie spełniasz wymagań akademickich, możesz zostać oceniony na podstawie odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Musisz mieć co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu.
 • Wymagania języka angielskiego:
  • IELTS - minimum OS 6.0 (z min 5.5 w każdym komponencie) lub równoważny test (np. Password Test, PTE, TOEFL IBT).
  • Kandydaci, którzy uzyskali tytuł licencjata lub wyższy * na uznanym uniwersytecie (zgodnie z NARIC), gdzie metoda nauczania była w całości w języku angielskim (nauczanie i ocena), muszą przedłożyć Medium of Instruction Letter.
  • Obywatele Kanady, którzy uzyskali tytuł licencjata na anglojęzycznej uczelni, muszą przedłożyć list instruktażowy.
  • Certyfikaty Afryki Zachodniej (tylko WAEC i NECO) z co najmniej C6 w języku angielskim i wydane w ciągu ostatnich 5 lat. Kenya Certificate of Secondary Education (KCSE) jest również akceptowany z ogólną oceną C lub wyższą. W przypadku Tanzanii i Kamerunu prosimy o IELTS (lub równoważny certyfikat).
  • Certyfikaty Cambridge IGCSE, Cambridge AICE.
  • International Baccalaureate Diploma może zostać przyjęty, jeśli: English Syllabus A: Standard lub Higher Grade 4 lub wyższy i English Syllabus B: Standard Grade 5 lub Higher Grade 4 lub wyższy.
  • Obywatele kraju z większością anglojęzyczną, którzy uzyskali kwalifikacje akademickie w tym kraju, nie muszą zdawać egzaminu z języka angielskiego (Antigua i Barbuda, Australia, Bahamy, Barbados, Belize, Dominika, Grenada, Gujana, Irlandia, Jamajka, Malta , Nowa Zelandia, St Kitts i Nevis, St Lucia, St Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

* Powyższym tytułem licencjata może być świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, dyplom ukończenia studiów podyplomowych, tytuł magistra itp.

Ostatnia aktualizacja Lis 2020

Informacje o uczelni

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Pokaż mniej