Ten podyplomowy stopień teologii, posługi i misji został zatwierdzony przez Uniwersytet w Durham w ramach programu Common Awards. Jest to okazja do rozwoju studiów teologicznych, idealnych dla osób zaangażowanych w jakąkolwiek posługę w Kościele, świeckich lub wyświęconych. Jest szczególnie odpowiedni dla osób we wczesnych latach służby lub później, gdzie urlop naukowy umożliwia dalszą naukę i refleksję. Jest to kurs na odległość, zaprojektowany tak, aby pasował do Twojej pracy i innych zobowiązań.

IZ jest zwykle otwarta dla osób z dobrym stopniem teologicznym. W zależności od twoich poprzednich kwalifikacji i doświadczenia kurs może być zwykle ukończony za trzy lata.

Moduły MA

Będziesz uczyć się 7 modułów 7 poziomu, w niepełnym wymiarze czasu przez trzy lata, odnosząc wiedzę teologiczną do swojego profesjonalisty

Ocena pracy jest zróżnicowana, poprzez media zadań, refleksji, egzegezy i portfeli. Twój osobisty opiekun pomoże Ci przygotować się do nich i udzieli ci porady, jak rozwijać swoją naukę. Każdy moduł zostanie oznaczony, z ogólną oceną dla MA.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat modułów lub oceny.

CO BĘDĘ BADAĆ?

  • Badania i refleksje, zasoby i metody
  • Edukacja i Kościół uczący się
  • Zaawansowana teoria i metody w praktycznej teologii
  • Zaawansowane studium biblijne
  • Zaawansowane studium tekstu teologicznego
  • Refleksyjna praktyka: misja i ewangelizacja
  • Rozprawa

Jak złożyć wniosek

Wnioski o przyjęcie do tego kursu są przyjmowane w dowolnym momencie, ale każdego roku zapisujemy nowych studentów na jesień. Będziesz musiał być absolwentem, zwykle teologicznym, ale rozważymy osoby z innymi odpowiednimi kwalifikacjami lub doświadczeniem. Kiedy wniosek zostanie przyjęty, otrzymasz opiekuna, który poprowadzi Cię przez swoje studia. Będziesz mieć również dostęp do naszej internetowej witryny Moodle z materiałami do nauki, forami, formularzami opinii i szczegółowymi informacjami na temat oceny dla każdego modułu. Po prostu wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go e-mailem.

Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia i rozpocznie się we wrześniu.

W ramach procesu składania wniosków studenci z zagranicy będą musieli dostarczyć dowody, że jakiekolwiek wcześniejsze studia zagraniczne / edukacja są porównywalne z kwalifikacjami brytyjskimi. Można to zrobić poprzez NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC może również dostarczyć dowód oceny języka angielskiego, który jest wymogiem Uniwersytetu Durham dla każdego, którego pierwszym językiem nie jest angielski. Wymagania dla studiów licencjackich i podyplomowych href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Opłaty 2018/19

Utrzymujemy nasze opłaty konkurencyjne, ponieważ chcemy, aby wiele osób miało dostęp do wszystkich naszych kursów. W 2018/19 roczna opłata za MA wynosi 1860 £. Obejmuje to opiekuna na odległość, zajęcia lub grupy, materiały online i sprawdzanie uniwersytetu. Opłata ta może podlegać niewielkiemu wzrostowi każdego roku, a ponieważ kurs magisterski trwa trzy lata, całkowita opłata może wynosić około 5800 £.

Oferujemy 5% zniżki dla wszystkich, którzy zgłoszą i zapłacą roczną opłatę do 31 sierpnia. Zmniejsza to roczną opłatę z 1860 £ do 1767 £.

Dla osób o mniejszym budżecie oferujemy płatność w ratach. Za MA zapłacisz 620 £ do 31 sierpnia, 620 £ do 31 grudnia i 620 £ do 31 marca. Każdy moduł musi zostać opłacony przed rozpoczęciem badania.

Niestety, nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy, jeśli opuścisz kurs w ciągu roku. W szczególnych okolicznościach możliwe jest jednak zwolnienie z nauki, z zastrzeżeniem opłaty za odroczenie w wysokości 80 £ i powrotu na studia w następnym roku.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
3 lat
Zaoczne
Cena
1,860 GBP
Roczna opłata
Wg lokalizacji
Wg daty