Magister technologii medycznych

Informacje ogólne

Opis programu

podlega ostatecznej akceptacji UWE Bristol

Wykorzystanie technologii cyfrowej w opiece zdrowotnej rośnie w szybkim tempie. Technologie te zmieniają nasze podejście do wyzwań opieki zdrowotnej w skali globalnej. Od diagnozowania i monitorowania chorób, takich jak demencja, po cukrzycę, po stosowanie inteligentnych technologii w leczeniu chorób związanych z obecnymi zagrożeniami dla środowiska, takimi jak zanieczyszczenie wody i powietrza.

Stopień z różnych przedmiotów

Magister technologii medycznych przeznaczony jest dla studentów z szerokiego zakresu dyscyplin, od opieki zdrowotnej i nauk biomedycznych po robotykę i inżynierię. Jesteśmy jednym z pierwszych uniwersytetów w regionie, które oferują tego rodzaju wykształcenie.

Jest to interdyscyplinarny stopień, który wypełnia lukę między zdrowiem a technologią, łącząc oba światy. Kurs dotyczy niedoboru umiejętności w branży w zakresie sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa cybernetycznego i robotyki w służbie zdrowia, zapewniając możliwość zwiększenia szans na zatrudnienie, a także wiedzy.

Stopień oferuje elastyczność wyboru spośród różnorodnych projektów badawczych, dostosowanych do twoich zainteresowań.

Elastyczne trasy wejścia

Kurs skierowany jest do osób z wykształceniem zdrowotnym lub naukowym, pragnących rozwijać karierę w cyfrowej opiece zdrowotnej.

Jeśli jesteś studentem studiów licencjackich studiujących naukę lub dyscyplinę związaną ze zdrowiem, będziesz korzystać z posiadanego stopnia naukowego w nowym, ukierunkowanym na przyszłość kierunku.

Korzyści mogą odnieść także przedsiębiorcy lub pracownicy naukowi STEM i pracownicy służby zdrowia, zwiększając ich perspektywy kariery dzięki doskonaleniu zawodowemu i możliwościom przedsiębiorstw.

Doświadczenie w świecie rzeczywistym

Rozwijaj rzeczywiste, praktyczne doświadczenie w najnowszych obiektach, w tym w naszym nowym budynku inżynierskim i wirtualnych laboratoriach symulacyjnych. Wykorzystując swoją wiedzę, wprowadzisz teorię w czyn i ożywisz swoje pasje.

Współpraca z naszym Centrum Technologii Zdrowia zapewnia aktualność i możliwość dostosowania treści kursu do pojawiających się trendów technologicznych. Skorzystasz również z silnych powiązań branżowych na wyciągnięcie ręki, w tętniącym życiem centrum technologicznym Bristolu.

hospital, healthcare, medical

Zadowolony

Będziesz się uczyć:

  • Innowacje dla opieki zdrowotnej
  • AI / Robotyka, zastosowania w opiece zdrowotnej
  • Choroba, diagnoza i monitorowanie
  • Metody badawcze

Dodatkowo dwa opcjonalne moduły od:

  • Zaawansowana AI i Cyber Security
  • Assisted Robotics
  • Inteligentne wyczuwanie
  • Przedsiębiorstwo i zdrowie

Uniwersytet stale ulepsza naszą ofertę, odpowiadając na opinie od naszych studentów i innych interesariuszy, zapewniając, że program nauczania jest aktualizowany, a nasi absolwenci są wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne w prawdziwym świecie. Może to spowodować zmiany w kursie. Jeśli zmiany w kursie zostaną zatwierdzone, poinformujemy Cię.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć licencjat z odpowiedniego przedmiotu, takiego jak nauki ścisłe, inżynieria, informatyka lub opieka zdrowotna.

Międzynarodowi wnioskodawcy

Aby uzyskać informacje na temat wymagań wjazdowych obowiązujących w danym kraju, znajdź swój kraj na stronach z informacjami o kraju.

Wymaganie w języku angielskim

Od kandydatów z zagranicy i UE wymagana jest minimalna ogólna ocena IELTS (akademicka) 6,5 z 5,5 w każdym elemencie (lub zatwierdzonym równoważnym *).

* Uniwersytet akceptuje dużą liczbę brytyjskich i międzynarodowych kwalifikacji zamiast IELTS. Aby znaleźć szczegółowe informacje na temat dopuszczalnych testów i wymaganych ocen, odwiedź wymagania dotyczące języka angielskiego.

Jeśli spełniasz wymagania akademickie, ale potrzebujesz dodatkowego wsparcia, aby podnieść swoje umiejętności językowe do wymaganego poziomu, możesz wziąć udział w jednym z naszych przedsesyjnych kursów języka angielskiego. Studenci, którzy pomyślnie ukończą kurs przedsesyjny, mogą przejść do wybranego przez siebie kierunku studiów bez powtarzania egzaminu IELTS lub równoważnego.

Kariera / Dalsze studia

Kurs został zaprojektowany tak, aby wypełnić lukę umiejętności na dzisiejszym rynku opieki zdrowotnej. Pracodawcy wymagają absolwentów, którzy są sprawni cyfrowo i mają silne umiejętności interpersonalne i przywódcze, które są mocno osadzone w tym kursie magisterskim.

Pod koniec kursu zrozumiesz, w jaki sposób technologia cyfrowa jest wykorzystywana do zapobiegania, diagnozowania i leczenia chorób przewlekłych. Pogłębisz także zrozumienie zastosowań sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej.

Przygotuj się na szybką karierę w technologii medycznej. Od biotechnologii po cyberbezpieczeństwo i analizę dużych zbiorów danych - ten kurs jest liderem w zakresie najnowszych innowacji w medycynie cyfrowej.

Zbuduj swoją profesjonalną sieć małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w zakresie opieki zdrowotnej, inżynierii i technologii. Maksymalizacja powiązań z lokalnymi i krajowymi powiązaniami branżowymi zwiększy twoją zdolność do zatrudnienia po uzyskaniu stopnia magistra.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub specjalistą ds. Technologii, zyskasz komercyjne zrozumienie cyfrowej opieki zdrowotnej dzięki naszym modułom korporacyjnym.

Zatrudnienie absolwentów oferuje szeroki zakres możliwości w sektorze opieki zdrowotnej, nauczaniu i środowisku akademickim, przy czym wielu z nich podejmuje studia doktoranckie w dziedzinie nauk ścisłych.

Nasza nagradzana usługa kariery pomaga rozwinąć potencjał zatrudnienia poprzez coaching kariery, usługę wakatów na stażach, stażach, ofertach pracy, globalnych szansach, wolontariacie i działaniach społecznych oraz wsparcie działalności przedsiębiorczej i dostęp do wydarzeń dla pracodawców.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Czytaj więcej

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Pokaż mniej