Magister sztuki i administracji

Informacje ogólne

Opis programu

Program Baruch MA, zlokalizowany w samym sercu Nowego Jorku, szkoli następne pokolenie liderów w dziedzinie kultury i sztuki. Jako partner i zwolennik światowej sławy miejskich muzeów, teatrów, galerii i instytucji kulturalnych, mgr Baruch in Arts Administration przygotowuje studentów do przywództwa - jako aktywistów, pedagogów i menedżerów - w celu zapewnienia świetlanej przyszłości szerokiemu gronu odbiorców, prywatne i non-profit instytucje artystyczne w naszej dziedzinie.

Od czasu przyjęcia naszej pierwszej klasy uczniów jesienią 2015 roku nasz program opiera się na sile wspólnego sponsorowania trzech szkół Barucha: Weissman School of Arts and Sciences, Zicklin School of Business oraz Marxe School of Public and International Affairs . Studenci w dużym stopniu korzystają z tego zintegrowanego podejścia do sztuki, kultury, zarządzania i polityki publicznej w naszym programie nauczania. Nasz wydział to wiodący wykładowcy i praktycy z różnych dziedzin, w tym sztuk pięknych i widowiskowych, studiów komunikacji, polityki publicznej, rachunkowości, zarządzania i teorii organizacji.

36-jednostkowy (od 1,5 do 2 lat) program magisterski przyjmuje studentów w każdym semestrze i obejmuje podstawę programową dotyczącą przywództwa i zarządzania w publicznych, niedochodowych i komercyjnych organizacjach artystycznych. Korzystając z bogactwa naszej społeczności artystycznej w Nowym Jorku, uczniowie uczą się od różnorodnych artystów, specjalistów artystycznych i przywódców obywatelskich, a także rozwijają kompetencje w zakresie finansów, rozwoju zasobów, marketingu, zaangażowania publiczności, prawa rozrywki, edukacji artystycznej i działań zewnętrznych, polityki publicznej i rzecznictwo.

Podstawa programowa jest dodatkowo wzbogacona o szeroką gamę przedmiotów do wyboru, które dają uczniom możliwość pogłębienia wiedzy w określonych obszarach zainteresowań, a także poznania nowych dla nich dyscyplin. Oczekuje się, że studenci będą studiować w różnych dyscyplinach artystycznych, aby zwiększyć ich świadomość na temat całej dziedziny i lepiej przygotować ich do odniesienia sukcesu w naszej szybko zmieniającej się dziedzinie. Program z praktycznym podejściem zachęca studentów do odbycia praktyk zawodowych z zaangażowanymi mentorami; a na ostatnim semestrze studenci rozwijają konsultacje z organizacją artystyczną, prowadząc do pracy magisterskiej lub studium przypadku do wykorzystania przez tę organizację, a także przyszłych studentów i praktyków w tej dziedzinie.

Obsługujemy studentów studiów niestacjonarnych i stacjonarnych w ramach kursów dostosowanych do potrzeb osób pracujących, a także studentów studiów dziennych. Większość kursów odbywa się wieczorem po godzinie 18:00. Niektórzy studenci mają duże doświadczenie w instytucjach kulturalnych; inni to niedawni absolwenci uczelni; a jeszcze inni to osoby rozważające zmiany zawodowe.

Baruch College i City University mają długą tradycję w służbie ludności o zróżnicowanej ekonomii i etniczności. Ponadto nasze zaangażowanie w ten program wynika z głębokiej świadomości trudności stojących przed organizacjami artystycznymi w tym kraju i za granicą, które obejmują zmieniające się priorytety w zakresie finansowania publicznego i fundacji, ogromną konkurencję o uwagę publiczności i zmiany demograficzne publiczności. Zapewniając niedrogą i najwyższej jakości edukację silnym kandydatom, nasz program ma na celu wspieranie większej różnorodności wśród następnego pokolenia wyjątkowych liderów instytucji artystycznych i kulturalnych.

Program został założony przez Bruce'a Payne'a, byłego prezesa Fundacji Shelley i Donalda Rubinów. David Milch, Distinguished Lecturer in Fine and Performing Arts at Baruch College jest obecnym dyrektorem programu Masters in Arts Administration.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Baruch College is ranked among the region's and nation's top colleges by U.S. News & World Report, Forbes, Princeton Review, and others. Our campus is within easy reach of Wall Street, Midtown, an ... Czytaj więcej

Baruch College is ranked among the region's and nation's top colleges by U.S. News & World Report, Forbes, Princeton Review, and others. Our campus is within easy reach of Wall Street, Midtown, and the global headquarters of major companies and non-profit and cultural organizations, giving students unparalleled internship, career, and networking opportunities. The College's more than 18,000 students, who speak more than 110 languages and trace their heritage to more than 160 countries, have been repeatedly named one of the most ethnically diverse student bodies in the United States. Pokaż mniej