Magister sztuk pięknych w zakresie scenariopisarstwa

Informacje ogólne

Opis programu

Gawędziarze jako liderzy kultury

Dwuletni MFA Pepperdine w zakresie scenariopisarstwa przygotowuje studentów do wykonywania zawodu scenarzystów, a także do zostania liderami kulturalnymi w branży rozrywkowej. Hollywoodzcy profesjonaliści wychowują, szkolą i wspierają studentów w warsztatach pisania i na kursach, które badają narratora w rozmowie ze współczesną kulturą. W Pepperdine przyjmujemy skoncentrowane na wartościach podejście do edukacji i pracy, aby wzmocnić życie uczniów w zakresie celu, służby i przywództwa.

Wymagania programowe

Tytuł magistra w zakresie scenopisarstwa zostanie przyznany po zaliczeniu zajęć i zatwierdzeniu portfolio prac magisterskich, które zawierać będzie:

  • Dziesięciostronicowe oświadczenie zawodowe przedstawiające podejście autora do tego powołania, w tym:
  • Oświadczenie o wartościach, celu i celach przywódcy kulturalnego.
  • Zarys / mapa drogowa do osiągnięcia tych celów.
  • Projekt dyplomowy

Nacisk na pisanie scenariuszy: dwa pełnometrażowe scenariusze (każdy 110-120 stron)

Nacisk telewizyjny: dwa 60-minutowe teleplaye i dwa 30-minutowe teleplays

Lub dowolna kombinacja powyższych dwóch akcentów (ok. 180-240 stron), za zgodą kierownika pracy. Projekt i portfolio pracy magisterskiej będą nadzorowane przez komisję, w skład której wejdzie dyrektor programowy, członek wydziału z Creative Writing i członek wydziału filmoznawstwa. Do nadania stopnia naukowego niezbędna jest zgoda Komisji ds. Projektu.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

As part of Pepperdine University, Seaver College holistically develops the next generation of leaders through rigorous academics, faculty mentorship, and a robust campus life. We believe development o ... Czytaj więcej

As part of Pepperdine University, Seaver College holistically develops the next generation of leaders through rigorous academics, faculty mentorship, and a robust campus life. We believe development of character is as important as the expansion of the mind. Pokaż mniej