Program studiów konserwatorskich szkoli studentów w zakresie produktywnych karier pracujących w ochronie historycznej oraz w zarządzaniu zasobami kultury i dziedzictwem kulturowym. Boston i Nowa Anglia historycznie wyróżniały się jako przywódcy narodowego ruchu ochrony zabytków. Opierając się na tradycjach tętniącej życiem miejscowości ochronnej, sam Boston University ma długą historię wynalazczego recyklingu zabytkowych budynków, aby pomieścić studentów i wykładowców; uniwersytet został założony w 1869 r. w dwóch adaptacyjnych kamienicach Beacon Hill sąsiadujących z Boston Athenaeum i stolicą stanu Massachusetts Charlesa Bulfincha. W 1883 r. Boston University przeniósł College of Liberal Studies do adaptacyjnego Kościoła Baptystów przy ulicy Somerset. Uniwersytet następnie zaadaptował na własny użytek budynek Copley Square Harvard Medical School, kluczowe budynki komercyjne wzdłuż Automobile Row Commonwealth Avenue, boisko baseballowe Boston Braves, domki szeregowe i apartamenty wzdłuż Bay State Road oraz rezydencje w dzielnicy Cottage Farm; Niedawno uniwersytet przeprowadził renowację uniwersytetu Law Tower Tower o wartości 20 milionów dolarów, charakterystycznego dla modernizmu bostońskiego, zaprojektowanego w 1962 roku przez hiszpańskiego architekta Jose Lluisa Serta. Pomyślne, przyjazne środowisku zarządzanie zabytkami jest częścią instytucjonalnego DNA Boston University; Program badań konserwatorskich czerpie inspirację i witalność z bogatego kontekstu.

Uczniowie biorący udział w programie uczą się konserwacji w klasie oraz poprzez praktyczne planowanie konserwacji, badania historyczne i eksplorację. Studiują środowisko zabudowane i krajobraz kulturowy poprzez kursy prowadzone przez wiodących ekspertów, którzy wykładają na wydziałach uniwersytetu i wielu specjalistów, którzy wykonują niesamowitą pracę w dziedzinie ochrony regionalnej i krajowej. Projekty klasowe wykorzystują ogromny zakres działań konserwatorskich w regionie, od inicjatyw regionalnych na dużą skalę po oddolne działania sąsiedzkie w miastach. Kandydaci powinni mieć licencjat i wykazać zainteresowanie dziedzinami, które przyczyniają się do zachowania historycznego.

Program badań konserwatorskich kształcił setki specjalistów zajmujących się konserwacją, z których większość kontynuuje karierę w społecznościach w całym kraju. Absolwenci programu zajmowali wysokie stanowiska kierownicze w dziedzinie ochrony, szczególnie w Bostonie i Nowej Anglii. Sieć Programu w ramach tych społeczności, poprzez swoich wykładowców i absolwentów, należy do jego największych atutów.

123923_BU-bay-state-road-451x3001.jpg

Ćwiczenia

Podstawa ochrony (5 kursów)

Rdzeń konserwatorski jest pobierany przez wszystkich kandydatów na studia konserwatorskie MA.

 • CAS AM 546 Miejsca pamięci: teoria i praktyka ochrony zabytków
 • CAS AM 554 Planowanie konserwacji
 • CAS AM 555 Boston Warsztaty z architektury i historii społeczności
 • CAS AH 585 Architektura i urbanistyka XX wieku (lub porównywalne badanie historii architektury)
 • GRS AM 775 Niezależny projekt badawczy Colloquium (projekt capstone)

Przedmioty do wyboru (2 kursy)

 • Dwa przedmioty do wyboru, zatwierdzone przez dyrektora badań konserwatorskich, w zakresie konserwacji, dziedzictwa, historii architektury, historii miasta, kultury materialnej, planowania lub dyscypliny pokrewnej.

Jedno z następujących stężeń

 • Koncentracja w historii architektury (5 kursów)
 • Koncentracja po amerykańsku
 • Koncentracja w historii (5 kursów)
 • Koncentracja w archeologii (5 kursów)
 • Koncentracja w planowaniu (5 kursów)
 • Koncentracja w praktyce muzealnej (5 kursów)

Rekrutacja

Doktorat program przyjmuje tylko wnioski o dopuszczenie do jesieni, a termin składania aplikacji upływa 15 stycznia. Program magisterski przyjmuje studentów zarówno na semestry jesienne, jak i wiosenne. Termin upadku to 15 stycznia, a termin wiosenny to 15 listopada.

Istnieje wiele dodatkowych zasobów dostępnych dla studentów rozważających uzyskanie dyplomu ukończenia studiów amerykańskich i nowojorskich.

Dodatkowe informacje

Magister studiów konserwatorskich

Zachęcamy kandydatów do przyjęcia ze stopniem naukowym z różnych dziedzin. Wspólne studia licencjackie obejmują amerykanistykę, historię sztuki, urbanistykę, ekonomię, historię i administrację biznesu. Chociaż wielu studentów składa się na program bezpośrednio z pracy licencjackiej, znaczna liczba studentów przed zapisaniem się na studia lub studia podyplomowe. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjąć kandydatów, którzy mogą powrócić na studia po okresie spędzonym poza akademią.

Wymagania

Studenci ukończą 12 kursów (48 punktów) na poziomie 500 lub wyższym; magister można ukończyć w ciągu trzech semestrów w pełnym wymiarze godzin lub można go realizować w niepełnym wymiarze godzin. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań uniwersyteckich, zobacz „Ogólne wymagania dotyczące magistra” w Biuletynie Graduate School of Arts and Sciences.123925_bg-image.jpg

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Boston University Graduate School of Arts & Sciences »

Ostatnia aktualizacja Listopad 4, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Wrz 2020
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
27,360 USD
Czesne na semestr (12-18 godzin kredytowych)
Termin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Data końcowa
Maj 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2020
Data końcowa
Gru 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Maj 2021

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020
Data końcowa
Gru 2021

BU - A Day In My Life