Magister strategii projektowania

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master in Design STRATEGIA

133008_logodesignsmall.png

W starożytnym opactwie z XVI wieku «Abbaye Saint-Martin-Es-Aires» znajduje się School of Design (Ecole Supérieure de Design). Z tego miejsca pełnego historii w świecie biznesu uczniowie doskonalą umiejętności uczenia się w kontaktach z firmami w rzeczywistych przypadkach. Podejście pedagogiczne opiera się na wsłuchiwaniu się w oczekiwania profesjonalistów poprzez zarządzanie projektami i konkursami. Studenci odbywają staż trwający co najmniej sześć miesięcy, aby uzyskać realne podejście do świata biznesu , które zrobi różnicę na koniec studiów.

Image may contain: sky and outdoor

Przykłady kariery

  • Kierownik działu projektowania korporacyjnego
  • Kierownik projektu
  • Dyrektor artystyczny
  • Konsultant przy opracowywaniu projektów

Przykłady zajęć

Kultura projektowania - Prawo spółek - Osobiste techniki komunikacji - Oprogramowanie do projektowania - Zarządzanie projektami - Marketing - Ekonomia itp.


W ostatnim roku możesz dołączyć do mgr Y SCHOOLS . w zakresie innowacji, tworzenia i przedsiębiorczości

Po pierwszym roku studiów magisterskich w zakresie globalnego projektowania studenci mogą przystąpić do magistra. Innowacje, kreacja i przedsiębiorczość. Ten program jest przeznaczony dla przyszłych menedżerów chętnych do pracy w kilku dziedzinach wiedzy specjalistycznej w środowisku międzykulturowym. Studenci będą przygotowani na stawienie czoła szybko zmieniającemu się globalnemu środowisku i nauczą, jak wprowadzać innowacje, uruchamiać i obsługiwać złożone projekty w zespołach przekrojowych.

(Przykłady klas:
Tworzenie zespołów przedsiębiorczych - Przemyślanie i projektowanie nowego modelu biznesowego - Standardy i jakość - Zarządzanie procesami - Tworzenie innowacyjnej organizacji itp.)

Złóż wniosek, rejestrując się na platformie międzynarodowej:
https://apply.yschools.fr/

Image may contain: indoor

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Being the youngest Grande Ecole in France is an asset for Y SCHOOLS, which since its creation in 1992 as Groupe ESC Troyes, has strived to forge ahead through daring innovation and, as much as possibl ... Czytaj więcej

Being the youngest Grande Ecole in France is an asset for Y SCHOOLS, which since its creation in 1992 as Groupe ESC Troyes, has strived to forge ahead through daring innovation and, as much as possible, challenging experimentation Pokaż mniej
Troyes , Paryż , Metz , Troyes + 3 Więcej Mniej