Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem

Informacje ogólne

Opis programu

Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem

Program MSc Strategic Business Management obejmuje podstawowe pojęcia w zakresie strategii biznesowej i zarządzania wydajnością. Program ten zapewnia absolwentom umiejętności rozwijania i rozumienia sposobu zarządzania organizacjami krajowymi i międzynarodowymi. Ten program został zaprojektowany i nagrodzony przez Uniwersytet Prawa i dostarczony na GISMA w swoim kampusie w Berlinie. Darmowe lekcje niemieckiego dla początkujących dla wszystkich studentów.

119860_37-StrategicBusinessManagement.jpg

Dla kogo przeznaczone jest zarządzanie strategiczne?

Ten program jest idealny dla osób zainteresowanych udanymi menadżerami, konsultantami, analitykami lub przedsiębiorcami.

Statystyki zatrudnienia i USP

 • University of Law to prestiżowy uniwersytet w Wielkiej Brytanii o wskaźniku zatrudnienia 97% *.
 • University of Law łączy cię z największą w Wielkiej Brytanii grupą absolwentów ponad 64 000 specjalistów pracujących w sektorze prawnym i biznesowym.

* 97% studentów LPC zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, którzy ukończyli studia w lecie 2014 i 2015 roku, było zatrudnionych w ciągu dziewięciu miesięcy.

Dlaczego GISMA?

 • Akredytacja AMBA od 2011 roku z kilkoma potrójnie akredytowanymi partnerami, które otrzymują tylko 1% światowej elitarnej szkoły biznesu
 • Programy o najlepszych globalnych rankingach - MIB zajmuje w rankingu 20 miejsce na świecie w rankingu The Economist w 2017 roku
 • Międzynarodowa kohorta studencka z ponad 40 narodowościami reprezentowanymi
 • Dostępne stypendia, elastyczne plany płatności i rabaty na poczatek
 • Doskonałe lokalizacje w centrum miasta w Berlinie
 • Darmowe lekcje niemieckiego i 100% w języku angielskim

Dlaczego Niemcy?

 1. Niemcy mają drugą najlepszą stopę bezrobocia w UE, na poziomie 3,4% *
 2. 4. najlepsze wynagrodzenie początkowe dla absolwentów w wysokości 40.650 funtów w Europie, z rosnącą gospodarką **
 3. Niemcy są najpopularniejszą opcją dla zagranicznych studentów chcących studiować w Europie; Jest uznawany za wysokiej jakości edukację i możesz tego doświadczyć dzięki GISMA ***.
 4. Berlin, stolica Niemiec, jest technologiczną stolicą Europy
 5. Berlin jest drugim co do wielkości miastem w UE i ma dobrze prosperującą scenę biznesową, oferując szereg możliwości zatrudnienia dla młodych profesjonalistów i absolwentów.

Niemcy są dobrze znane ze swojej bogatej historii w dziedzinie kultury i sztuki, oferując studentom wzbogacające międzynarodowe doświadczenie i łącząc światowej klasy edukację z naszymi globalnymi instytucjami partnerskimi.

* Statista

** Business Insider

*** Według statystyk i danych z monitora ICEF.

Kierunek kariery

Dzięki MSc Strategic Business Management absolwenci mogą zabezpieczyć role takie jak menedżer operacyjny, przedsiębiorca, konsultant lub analityk. Podyplomowe studia w tej dziedzinie przygotują absolwentów do bardziej zaawansowanej i globalnej kariery. Wraz z tym, Dedicated Careers Center przygotuje studentów do post-studies z narażeniem na wizyty w firmach, CV i przygotowanie aplikacji, a także pomaga im odkryć, w którym przemyśle chcieliby pracować.

Elastyczne płatności

GISMA oferuje elastyczne plany płatności, które pozwalają rozłożyć koszty opłat programowych na trzy części.

Aby rozpocząć, wymagany jest depozyt w wysokości 2 000 €.

Moduły

 • Globalna strategia biznesowa i przywództwo
 • Zarządzanie działalnością gospodarczą
 • Zarządzanie wydajnością i nagrody
 • International Marketing Leadership
 • Informacje finansowe dla decyzji biznesowych
 • Metody badawcze, rozwój zawodowy oraz rozprawa / projekt

Wymagania dotyczące kursu

 • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
 • W przypadku niestandardowych wymagań wejścia prosimy o kontakt.
 • Opcje znajomości języka angielskiego: angielski native speaker / degree uzyskany w języku angielskim / IELTS - 6,5 (minimum 5,5 w każdym elemencie) / Doświadczenie w pracy nie jest obowiązkowe.

Instytucja przyznająca / certyfikowana przez

 • Uniwersytet Prawa
Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Czytaj więcej

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Pokaż mniej