Magister Stosunków Międzynarodowych

Swansea University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Stosunków Międzynarodowych

Swansea University

MA w stosunkach międzynarodowych ma na celu otworzyć umysł i poszerzyć swoje umiejętności.

Kluczowe cechy

IZ oferuje zaawansowane badania w zakresie stosunków międzynarodowych, zapewniając studentom szczegółową wiedzę na temat systemu międzynarodowego, kluczowych zagadnień, najważniejszych aktorów i alternatywnych sposobów analizowania i interpretowania tematu.

Z uznaniem globalnej dynamiki w pracy, masz wtedy możliwość specjalizacji w badaniu jednego konkretnego obszaru świata: regionu Azji i Pacyfiku.

College of Arts and Humanities ma Centrum Absolwentów. The Graduate Center wspiera i wspiera indywidualne i oparte na współpracy działania badawcze o międzynarodowej doskonałości i oferuje żywe i wspierające środowisko dla studentów realizujących podyplomowe badania i nauczających studiów magisterskich. Centrum prowadzi kształcenie podyplomowe w celu poprawy rozwoju akademickiego i zawodowego oraz ułatwia udział w seminariach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.

Absolwenci mają kariery w rządach i polityce, organizacjach ONZ, Foreign Office i korpusie dyplomatycznym, organizacjach humanitarnych, międzynarodowym biznesie, mediach i PR.

Opis

Struktura studiów w pełnym wymiarze godzin jest podzielona na cały rok z trzema modułami wykonanymi w każdym akademickim semestrze (w sumie sześć modułów), a następnie rozprawa w okresie letnim.

Studenci zapoznają się z czterema obowiązkowymi modułami, modułem badawczym i jednym modułem opcjonalnym.

Rozprawa jest napisana na specjalnym temacie badawczym wybranego przez studenta.

Wymagania wstępne

Typowym wymogiem wejścia jest pierwszy stopień w odpowiedniej dyscyplinie, zwykle niższej sekundy lub wyższej lub równoważny. Zagraniczni studenci powinni posiadać wynik IELTS równy 6,5.

Jak się zgłosić

Zastosowanie online to najszybszy sposób na złożenie wniosku i otrzymanie decyzji w sprawie wniosku. Możesz przesłać swoje dokumenty za pośrednictwem systemu online, który umożliwi nam szybszą decyzję w sprawie Twojej aplikacji.

Czesne

Roczne opłaty za naukę w roku akademickim 2018/19 są następujące:

Opłaty za studia za lata studiów po pierwszym roku są wyższe o 3%.

Więcej informacji na temat opłat i sposobu płatności można znaleźć na naszej stronie opłat za naukę.

Możesz kwalifikować się do finansowania, aby wesprzeć swoje badania. Aby uzyskać informacje na temat stypendiów, stypendiów i innych dostępnych możliwości finansowania, odwiedź stronę stypendiów i stypendiów Uniwersytetu.

Studenci zagraniczni i studia niestacjonarne: jeśli potrzebujesz wizę studencką Tier 4, musisz studiować w pełnym wymiarze godzin. Jeśli przebywasz w Wielkiej Brytanii w ramach innej kategorii wizowej, możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin. Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej studiom w niepełnym wymiarze godzin i wizom.

Aktualni studenci: Więcej informacji na temat opłat można znaleźć na naszej stronie opłat za naukę.

Dodatkowe koszty

Opłaty za naukę w ramach programu nie pokrywają kosztów poniesionych przez studenta osobiście, takich jak zakup książek lub artykułów papierniczych, koszty druku lub kserowania.

Broszura

http://www.swansea.ac.uk/media/MA in International Relations.pdf

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja April 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 - 3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,500 GBP
Locations
Wielka Brytania - Swansea, Wales
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 1, 2021
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Swansea, Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 1, 2021