Magister rachunkowości i zarządzania finansami (specjalność: międzynarodowe finanse i rachunkowość)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Magister rachunkowości i zarządzania finansami (specjalizacja w międzynarodowych finansach i rachunkowości ) w UPF Barcelona School of Management będzie szkolić Cię jako eksperta w dziedzinie finansów i księgowości, myśląc szczególnie o firmach o międzynarodowej obecności. Podstawowe aspekty, takie jak szczegółowa znajomość międzynarodowych przepisów dotyczących rachunkowości, wielonarodowego zarządzania finansami lub międzynarodowego opodatkowania zostaną omówione dogłębnie.

Podczas studiów magisterskich z rachunkowości i zarządzania finansami (specjalizacja w międzynarodowych finansach i rachunkowości ) , nauczany zarówno w języku hiszpańskim i angielskim, zdobędziesz niezbędną wiedzę, aby dostosować ewolucję środowiska gospodarczego i finansowego do zarządzania firmami o silnej internacjonalizacji . W trakcie kursu pogłębisz międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej, aspekty związane z finansowaniem operacji międzynarodowych i systemów kontroli zarządzania wielonarodowych firm.

Skierowany do absolwentów uczelni wyższych w zakresie zarządzania i zarządzania, ekonomii lub studiów biznesowych, lub specjalistów zajmujących się rachunkowością i finansami, magistra rachunkowości i zarządzania finansami (specjalizacja w międzynarodowych finansach i rachunkowości ) szczyci się wybitnych pracowników naukowych składających się z wykładowców z Wydziału Ekonomia i biznes na Uniwersytecie Pompeu Fabra oraz profesjonaliści pracujący w wiodących firmach. Od renomowanych wykładowców nauczysz się także technik zarządzania i umiejętności dla wiodących zespołów roboczych w działach finansów i księgowości.

Dzięki Master Accounting i Financial Management możesz również specjalizować się w Controllingu i Corporate Finance.

Dlaczego ten program?

 1. Ponieważ ma pierwszorzędną kadrę akademicką i kadrę dydaktyczną, składającą się z pracowników naukowych z Wydziału Ekonomii i Biznesu Uniwersytetu Pompeu Fabra oraz specjalistów pracujących w głównych firmach w tym sektorze
 2. Aby wziąć udział w warsztatach z wiodącymi firmami i instytucjami, takimi jak BBVA, Puig, Banc Sabadell, Cinesa, Danone, DKV, Everis, Grupo Santander, Hewlett-Packard, Mango, Seat, T-Systems, Unilever itp.
 3. Dla podwójnego skupienia treści: wykładowcy akademiccy nauczą Cię najnowszych badań w dziedzinie audytu, księgowości, controllingu i finansów, a profesjonalni wykładowcy pokażą Ci, jak zastosować tę wiedzę w codziennej rzeczywistości biznesu .
 4. Ponieważ zapewnia on przyspieszony dostęp do CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) oraz akredytację ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), dwóch najbardziej uznanych na świecie instytucji akredytacji specjalistów w zakresie zarządzania, rachunkowości finansowej i rachunkowości zarządczej.

Cele

 • Naucz się zarządzać działem finansowym lub księgowym w firmie wielonarodowej.
 • Dokładne poznanie działania międzynarodowych standardów rachunkowości (NIF-IFRS).
 • Umieć odnieść elementy niezbędne do podjęcia optymalnych decyzji inwestycyjnych i finansowania w środowisku międzynarodowym.
 • Dowiedz się, jak zaprojektować planowanie firmy w optymalny sposób, biorąc pod uwagę aspekty związane z międzynarodowym opodatkowaniem.
 • Zapoznaj się z funkcjonowaniem kont walutowych i najbardziej odpowiednich produktów finansowych do zarządzania ryzykiem walutowym, stopami procentowymi i krajowymi.
 • Poznaj elementy koncepcyjne, które pomagają zaprojektować politykę finansową firmy.

Dla kogo to jest?

Master w rachunkowości i zarządzania finansami (specjalizacja w międzynarodowych finansach i rachunkowości ) jest skierowany do nowych specjalistów, którzy chcieliby skierować swoją karierę do działu księgowości lub finansów, a także tych, którzy chcieliby poprawić swoje przyszłe możliwości kariery. Osoby biorące udział w tym magisterskim to absolwenci uniwersytetów i specjaliści już pracujący w działach księgowości i finansów.

Warunki przyjęć

 • Absolwenci studiów wyższych z dziedziny ekonomii, zarządzania biznesem lub zarządzania przedsiębiorstwem.
 • Absolwenci innych dyscyplin niezwiązanych z badaniami biznesowymi muszą koniecznie posiadać co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie finansów.
 • Uczestnicy, dla których język hiszpański nie jest językiem ojczystym, muszą udowodnić, że posiadają co najmniej poziom znajomości języka hiszpańskiego na poziomie B2 (Common European Framework of Reference), a także, jeśli to konieczne, przeprowadzić osobistą rozmowę z radą akademicką.

Znajomość angielskiego

Oficjalny certyfikat poziomu angielskiego musi być przedstawiony z tymi minimalnymi ocenami:

 • TOEFL CBT:
 • TOEFL PBT:
 • TOEFL IBT:
 • Certyfikat znajomości języka angielskiego: od A do C
 • Certyfikat zaawansowanego języka angielskiego: między A i C
 • Pierwszy certyfikat w języku angielskim: A
 • IELTS:

Uczestnicy, którzy znają angielski jako swój język ojczysty, nie będą musieli przedstawiać żadnych certyfikatów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public admin ... Czytaj więcej

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public administration sector: the Barcelona School of Management. Pokaż mniej
Barcelona , Barcelona + 1 Więcej Mniej