Magister rachunkowości globalnej

Informacje ogólne

Opis programu

MSc Global Accounting

Kurs MSc Global Accounting jest przeznaczony dla tych, którzy chcą rozwijać swoje rozumienie rachunkowości w kontekście globalnym. Skupiając się na zatrudnialności, program ten jest skierowany do studentów, którzy mają doświadczenie liczbowe i chcą awansować lub przejść na karierę w tej dziedzinie.

Program zapewnia specjalistyczną wiedzę, aby stać się kompetentnym i skutecznym profesjonalistą w zakresie księgowości biznesowej, umożliwiając Ci przekroczenie podstawowych umiejętności i umiejętności absolwenta. Studenci mają dodatkowo możliwość pracy z organizacjami zawodowymi i pracodawcami, a także podejmowania działań przedsiębiorczych, w celu dalszego zwiększenia zdolności do zatrudnienia po ukończeniu studiów.

119857_MScGlobalAccounting.jpg

Akredytacje i rankingi

University of Law jest najdłużej działającym brytyjskim specjalistą w dziedzinie edukacji prawnej, którego wskaźnik zatrudnienia wynosi 97% *. Ten instytut ma ponad 100-letnie doświadczenie we wspieraniu studentów w budowaniu udanych karier.

* 97% studentów LPC zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, którzy ukończyli studia w lecie 2014 i 2015 roku, było zatrudnionych w ciągu dziewięciu miesięcy.

Dla kogo jest przeznaczony?

Kurs ten jest idealny dla osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę o biznesie i zostać profesjonalistą księgowym. Program zapewni Ci dogłębną wiedzę na temat wszystkich kluczowych aspektów rachunkowości wraz z perspektywą strategiczną w kontekście globalnym.

Dlaczego GISMA?

 • Butikowa szkoła biznesu - indywidualne podejście do uczniów
 • Akredytacja AMBA od 2011 roku z kilkoma potrójnie akredytowanymi partnerami, które otrzymują tylko 1% światowej elitarnej szkoły biznesu
 • Programy o najlepszych globalnych rankingach - MIB zajmuje w rankingu 20 miejsce na świecie w rankingu The Economist w 2017 roku
 • Międzynarodowa kohorta studencka z ponad 40 narodowościami reprezentowanymi
 • Dostępne stypendia, elastyczne plany płatności i rabaty na poczatek
 • Doskonałe lokalizacje w centrum miasta w Berlinie
 • Darmowe lekcje niemieckiego i 100% w języku angielskim

Dlaczego Niemcy?

 1. Niemcy mają drugą najlepszą stopę bezrobocia w UE, na poziomie 3,4% *
 2. 4. najlepsze wynagrodzenie początkowe dla absolwentów w wysokości 40.650 funtów w Europie, z rosnącą gospodarką **
 3. Niemcy są najpopularniejszą opcją dla studentów zagranicznych chcących studiować w Europie; Jest znany z wysokiej jakości edukacji i możesz tego doświadczyć dzięki GISMA ***.
 4. Berlin, stolica Niemiec, jest technologiczną stolicą Europy
 5. Berlin jest drugim co do wielkości miastem w UE i ma dobrze prosperującą scenę biznesową, oferując szereg możliwości zatrudnienia dla młodych profesjonalistów i absolwentów.

Niemcy są dobrze znane ze swojej bogatej historii w dziedzinie kultury i sztuki, oferując studentom wzbogacające międzynarodowe doświadczenie i łącząc światowej klasy edukację z naszymi instytucjami partnerskimi na świecie.

* Statista

** Business Insider

*** Według statystyk i danych z monitora ICEF.

Jak się nauczysz?

Kurs MSc Global Accounting jest dostarczany w interaktywny sposób, z naciskiem na rzeczywistość, w celu przygotowania studentów do nieustannie zmieniającego się świata biznesu po ukończeniu studiów. Oprócz tradycyjnego uczenia się twarzą w twarz w klasie, otrzymasz podstawowe podręczniki i różne materiały do czytania.

Studenci będą mieli również dostęp do bogactwa usług online od Financial Times i innych organizacji zawodowych. Zasoby te zapewniają szereg materiałów opartych na sektorze i biznesie, które przedstawiają zmiany księgowe i finansowe oraz raporty analityczne. Ciągły dostęp do tych artykułów zapewnia, że nasi studenci są na bieżąco z dzisiejszym szybko rozwijającym się sektorem finansowym i dlatego są profesjonalnie przygotowani do pracy w tej dziedzinie.

Program zapewnia specjalistyczną wiedzę, aby stać się kompetentnym i skutecznym profesjonalistą w zakresie księgowości biznesowej, umożliwiając Ci przekroczenie podstawowych umiejętności i umiejętności absolwenta. Studenci mają dodatkowo możliwość pracy z organizacjami zawodowymi i pracodawcami, a także podejmowania działań przedsiębiorczych, w celu dalszego zwiększenia zdolności do zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Kierunek kariery

Zdobycie tytułu mistrza globalnej rachunkowości może otworzyć drzwi do wielu karier finansowych i biznesowych. Po ukończeniu kursu potencjalne dziedziny dla studentów mogą obejmować analizę biznesową, zarządzanie finansami, księgowość i inne stanowiska kierownicze w szerszym kontekście biznesowym. Studenci, którzy ukończyli ten stopień, mogą również wziąć pod uwagę kwalifikacje zawodowe z zakresu rachunkowości, MBA lub doktorat.

Elastyczne płatności

GISMA oferuje elastyczne plany płatności, które pozwalają rozłożyć koszty opłat programowych w trzech ratach.

Ponadto możesz wybrać miesięczne raty. Zniżki są dostępne. Do uruchomienia wymagany jest depozyt w wysokości 2 000,00 EUR.

Moduły

Podstawowe moduły obejmują:
 • Corporate Finance
 • Raportowanie korporacyjne
 • Strategiczne zarządzanie rachunkowością
 • Metody badawcze, rozwój zawodowy i praca doktorska / projekt
Electives obejmują:
 • Ład korporacyjny i odpowiedzialność społeczna
 • Fuzje i przejęcia
 • Globalny audyt i zapewnienie

Wymagania dotyczące kursu

 • 2: 2 lub więcej z brytyjskiego dyplomu licencjata w dziedzinie numerowanej (np. Rachunkowość, finanse lub biznes z księgowością lub finansami itp.);
 • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.
 • Studenci, którzy są w pełni kwalifikowani do egzaminu ACCA (wszystkie 14 ukończonych prac) są zobowiązani jedynie do wypełnienia modułu Corporate Governance and Social Responsibility oprócz pracy doktorskiej.
 • Jeśli wcześniej studiowałeś kwalifikację lub moduł (-y) w ramach kwalifikacji, które Twoim zdaniem mogą zostać uznane za zwolnienie, dostępna jest również niestandardowa trasa aplikacji. W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym.
Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Czytaj więcej

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Pokaż mniej